خلاصه داستان کامل سریال ترکی شربت زغال اخته

در این پست از صفحه اقتصاد خلاصه داستان تمام قسمت های سریال ترکی شربت زغال اخته و خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال شربت زغال اخته از نظرتان می گذرد.

خلاصه داستان کامل سریال ترکی شربت زغال اخته
صفحه اقتصاد -

شربت زغال اخته (به ترکی "Kızılcık Şerbeti") یک سریال تلویزیونی ترکی در ژانر درام است که در سال 2022 توسط شرکت گلد فیلم ساخته شده است. این سریال بر اساس یک روایت واقعی است و به داستان خانواده‌ای که با مشکلات مالی و ارثی بعد از مرگ پدرشان روبرو می‌شوند، می‌پردازد. باریش کیلیچ ، اوریم آلاسیا، سیلا ترک اوغلو، سیبل تاشچی اوغلو، مژده اوزمان، دوگوکان گونگور و ستار تانری اوگن از بازیگران اصلی این سریال هستند. کارگردانی این سریال به عهده هاکان کیروواچ و نویسندگی آن به ملیس سیولک سپرده شده است. اولین قسمت این سریال در تاریخ 28 اکتبر 2022 پخش شده است.

برای خواندن خلاصه داستان هر قسمت سریال شربت زغال اخته روی تیترها کلیک کنید

قسمت ۳ سریال ترکیه ای شربت زغال اخته قسمت ۳ سریال ترکیه ای شربت زغال اخته

قسمت 3 شربت زغال اخته

فاتح و دوعا به خانه مادر و پدر فاتح می‌روند و در آنجا با مادر و خانواده فاتح آشنا می‌شوند. اما بعد از اینکه دوعا به آذرخش می‌گوید که با فاتح قرار است شب ازدواج کند، آذرخش شوکه و عصبی می‌شود..….

قسمت ۲ سریال شربت زغال اخته قسمت ۲ سریال شربت زغال اخته

قسمت 2 شربت زغال اخته

دوعا به خاطر بارداریش و گریه هایی که کرده چشماش قرمز و پف کرده و بزای اینکه بقیه چیزی نفهمن حساسیت چشمی را بهانه میکنه و با عینک میره سر میز صبحانه.….

قسمت ۱ سریال شربت زغال اخته قسمت ۱ سریال شربت زغال اخته

قسمت 1 شربت زغال اخته

در این داستان، آذرخش به مدرسه‌اش می‌رود و با دانش‌آموزانی که به دلیل دعوا با هم مشکل دارند، صحبت می‌کند. سپس دوعا به خانه می‌رود و با مادربزرگش، سولماز، درباره دوست پسرش، فاتح، صحبت می‌کند….

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها