شرایط دریافت وام فرزند چهارم در سال ۱۴۰۰

توضیحاتی درباره چگونگی و شرایط دریافت وام فرزند چهارم در سال 1400 شمسی و همچنین مبلغ این وام در صفحه اقتصاد منتشر شد!

شرایط دریافت وام فرزند چهارم در سال 1400

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره چگونگی و شرایط دریافت وام فرزند چهارم در سال 1400 شمسی و همچنین مبلغ این وام خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی سیدعبدالله ارجائی ، مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) از وام فرزند چهارم رونمایی کرده است!

در توضیح این وام بانکی که طرح مثبت ۳ نام دارد، بایستی گفت اگر خانواده‌ ای فرزند چهارم را به دنیا بیاورد می‌ تواند کمک مالی ۱۳ میلیون تومانی دریافت کند.

البته نبایستی عجله کنید! وام فرزند چهارم، یک وام نقدی نیست. در این طرح پس از تولد فرزند چهارم در خانواده، یک میلیون تومان هدیه به محض تولد فرزند به مادر داده می‌ شود. دو میلیون تومان سهام به فرزند داده می‌ شود. مادر و کودک دو سال بیمه تکمیلی خواهند داشت و ۱۰ میلیون تومان بسته معیشتی ارزاق از جمله شیرخشک، مواد غذایی و پوشک به پدر خانواده داده می‌ شود.

این تسهیلات بانکی به منظور حمایت و تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری فعلا به صورت آزمایشی در استان قم و با همکاری استانداری قم اجرایی می‌ شود و گفته شده است قرار است به زودی به کل کشور هم برسد.

در انتها لازم به بیان است فلسفه ذاتی بنیاد ۱۵ خرداد رسیدگی به محرومین و مستضعفین است که در دوره مدیریت جدید و پس از الحاق این مجموعه به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) با تعریف سه ماموریت اولویت‌ دار جمعیت و خانواده، بهداشت و درمان و عمران اجتماعی به دنبال خدمت‌ رسانی به مردم می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها