آغاز پروژه بزرگ کاشت نهال حرا توسط شرکت پتروشیمی کارون

پروژه بزرگ کاشت نهال حرا توسط پتروشیمی کارون در خوریات شمالی خلیج فارس همسو با مسئولیت‌های اجتماعی و صیانت از محیط زیست آغاز شد.

آغاز پروژه بزرگ کاشت نهال حرا توسط شرکت پتروشیمی کارون
صفحه اقتصاد -

پروژه بزرگ کاشت نهال حرا توسط پتروشیمی کارون در خوریات شمالی خلیج فارس همسو با مسئولیت‌های اجتماعی و صیانت از محیط زیست با حضور مدیران این شرکت، مسئولان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، اداره حفاظت محیط زیست و سازمان منطقه ویژه اقتصادی با برگزاری مراسمی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کارون، در ابتدای این مراسم مهندس عبادی؛ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندر ماهشهر ضمن اشاره به اهمیت حراکاری و توسعه فضای سبز از شرکت پتروشیمی کارون برای پیگیری‌های چند ماهه و اجرای پروژه حراکاری و همچنین اقدامات قبلی مرتبط با گسترش فضای سبز شهری تشکر و قدردانی کرد.

همچنین مسئولان پتروشیمی کارون از هم افزایی و تلاش‌های شبانه روزی مسئولان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و اداره حفاطت محیط زیست و سازمان منطقه ویژه در پروژه حراکاری قدردانی کردند.

شایان ذکر است؛ با اجرای این پروژه در چندین هکتار از خوریات خلیج فارس، توسط پتروشیمی کارون حراکاری انجام می‌شود.

این شرکت در سال‌های قبل نیز با تامین و اهدای ۹ هزار اصله نهال مثمر جهت کاشت در اماکن عمومی شهری، توسعه فضای سبز داخلی به بیش از ۱۰ درصد از مساحت کارخانه، به اجرا رساندن پروژه کلان تصفیه خانه جامع پساب‌ها، تبدیل ضایعات ویژه به مواد مورد استفاده صنایع در راستای توسعه پایدار و… اقدامات ارزنده‌ای در زمینه صیانت از محیط زیست انجام داده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان