واگذاری زمین های مسکن ملی شهرستان ماکو در انتظار اقدام فرمانداری

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره با اینکه اراضی جدید طرح ملی مسکن با پیگیری این سازمان و وزارت راه و شهرسازی تغییر کاربری یافته و مسکونی شده اند گفت: کاربری اراضی متعلق به امور آب، گمرک، منابع طبیعی و اراضی دامپزشکی با پیگیری های منطقه آزاد ماکو و و راه و شهرسازی، برای واگذاری به امر جهش ملی مسکن به کاربری مسکونی تبدیل شده اند.

واگذاری زمین های مسکن ملی شهرستان ماکو در انتظار اقدام فرمانداری
صفحه اقتصاد -

علی داداش زاده در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو افزود: متاسفانه علیرغم اینکه سند به نام منطقه آزاد صادر شده، ادارات مربوطه، این اراضی را برای تفکیک به بنیاد مسکن به عنوان کارگزار واگذار ننموده اند که انتظار می رود فرماندار محترم هماهنگی لازم را باتوجه به تاکید استاندار محترم در کارگروه مسکن استان، این اراضی را در اختیار بنیاد مسکن برای قرعه کشی و واگذاری به شهروندان قرار دهند.

داداش زاده با بیان اینکه این سه سایت نیاز تامین مسکن این مرحله از متقاضیان را جبران می نماید ابراز امیدواری کرد: فرماندار محترم پیگیری های لازم برای واگذاری هرچه سریعتر این اراضی را فراهم نماید.

گفتنی است علاوه بر شهرهای شوط، پلدشت و بازرگان برای تامین مسکن در روستاها نیز سازمان منطقه آزاد در ۵۰ روستا زمین رایگان برای توسعه روستاها و واگذاری به مردم در اختیار بنیاد مسکن قرار داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان