من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق

پیام عدالت امیرزاده به مردم شهرستان های خلخال و کوثر

دکتر عدالت امیرزاده کاندیدای مجلس دوازدهم از شهرستان های خلخال و کوثر پس از عدم تایید صلاحیت از شورای نگهبان طی پیامی از مردم و مسوولان تشکر کرد.

پیام عدالت امیرزاده به مردم شهرستان های خلخال و کوثر
صفحه اقتصاد -

مردم شریف و نجیب و فهیم شهرستان های خلخال و کوثر بنا به حس تکلیف و تعلق خاطر به شهرستانهای (خلخال و کوثر) ادای دین به همشهریانم و برای آنکه گامی در مسیر اعتلای (خلخال و کوثر ) و عمران آبادانیش بر دارم به عرصه انتخابات قدم نهادم که نتیجه صلاحیت عدم احراز ازطرف شورای نگهبان گردید و علی رغم همه ناملایمات از خط قرمز اخلاق و انسانیت و دین عدول نکردم گواه این مدعا تک تک مردم شریف همشهریانم هستند که طی این مدت شنونده و بیننده سخنان و نوشتارم بودند.

بر خود لازم می دانم از تک تک هواداران و مردم شریف و فهیم شهرستانهای خلخال و کوثر و تمامی دست اندرکاران دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعم از (هیئت اجرایی و هیئت نظارت و شورای نگهبان ) قدردانی کرده و سر تعظیم فرود آورم.

امید است با وحدت و همدلی پای صندوق های رای (یازدهم اسفند ماه )حضور داشته و با انداختن رای خود به صندوق های رای موجب شادی دوستان و ناامیدی دشمنان کشور پهناور جمهوری اسلامی ایران باشیم.

با احترام عدالت امیرزاده

حوزهٔ انتخابیه خلخال و کوثر یکی از حوزه‌های استان اردبیل برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت خلخال ۱ نماینده دارد.

انتخابات مجلس دوازدهم روز جمعه ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان

      پیشنهاد صفحه اقتصاد