ارسال اولین مرحله هدایای دانش‌آموزی طرح ملی نسیم مهربانی

اولین مرحله هدایای دانش‌آموزی طرح ملی نسیم مهربانی به مدارس مناطق کمتر توسعه‌یافته ارسال شد.

ارسال اولین مرحله هدایای دانش‌آموزی طرح ملی نسیم مهربانی
صفحه اقتصاد -

اولین مرحله ارسال هدایای دانش‌آموزی طرح نسیم مهربانی با همکاری وزارت اقتصاد، وزارت آموزش‌وپرورش و سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی انجام شد.

رضا‌مراد صحرایی، وزیر آموزش‌وپرورش، در همایش طرح ملی نسیم مهربانی اظهار کرد: عدالت آرمان انقلاب است، در ابتدای انقلاب فضای آموزشی به ازای هر یک نفر یک متر و نیم بوده، اما اکنون به ۵ متر رسیده است.

ارسال اولین مرحله هدایای دانش‌آموزی طرح ملی نسیم مهربانی

وی در ادامه افزود: امروز بیش از ۵۰۰ مدرسه یک نفره داریم و این مصداق عدالت و آرمان انقلاب است.

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اجرای طرح ملی نسیم مهربانی تاکید کرد: کار مشترکی که بین وزارت اقتصاد و آموزش‌وپرورش و سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی انجام شد، مصداق عدالت اجتماعی در سطح کلان است.

وی با تاکید بر اینکه طرح ملی نسیم مهربانی اقدامی ستودنی و قابل تحسین است، اظهار کرد: در این طرح از اموال به‌صورت بهینه استفاده شده است و در این طرح به دنبال اجرای عدالت هستیم.

صحرایی همچنین گفت: این بسته‌ها با کرامت و احترام اهدا خواهد شد و این کار صدقه جاری و حسنه ویژه است.

وزیر آموزش‌وپرورش همچنین اعلام کرد: کالا‌های این طرح مشمول لوازم‌التحریر، پوشاک و وسایل ورزشی است و این کالا‌ها به روستا‌ها و مناطق کمتر توسعه‌یافته ارسال خواهد شد.

در ادامه این برنامه مسعود بهرامی، دبیر اجرایی طرح ملی نسیم مهربانی، اظهار کرد: راهبری و اجرای این طرح به دست اداره کل آموزش‌و‌پرورش شهرستان‌های استان تهران سپرده شده است.

وی اعلام کرد: حدود ۴ ماه به صورت شبانه‌روزی کار تفکیک و بسته‌بندی کالا‌ها انجام شده و ارسال اولین محموله به نقاط هدف در حال انجام است.

ارسال اولین مرحله هدایای دانش‌آموزی طرح ملی نسیم مهربانی

به گفته بهرامی، طرح ملی نسیم مهربانی بهره‌برداری بهینه از تهدید‌ها بوده است و در این طرح به‌دنبال کمک به دانش‌آموزانی بوده‌ایم که نیاز به این اقلام را داشته‌اند.

مجری طرح نسیم ملی در پایان به مساله فلسطین اشاره کرد و گفت: امیدواریم این تهدیدی که در فلسطین اشتغالی در حال رخ دادن است، به‌زودی به یک فرصت تبدیل شود و به پیروزی جبهه انقلاب منجر شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما