بیمه و تامین اجتماعی

طی حکمی توسط مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی صورت گرفت؛
محمدرضا رخشانی‌مقدم به عنوان مدیرکل مستمری‌های سازمان تأمین‌اجتماعی منصوب شد

مدیرعامل سازمان تأمین اجماعی با صدور حکمی محمدرضا رخشانی‌مقدم را به عنوان مدیرکل مستمری‌ها منصوب کرد.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در حکم صادر شده از سوی دکتر میرهاشم موسوی برای انتصاب مدیرکل مستمری‌ها آمده است:

جناب آقای محمدرضا رخشانی مقدم

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد معاون محترم بیمه‌ای به‌موجب این حکم به سمت مدیر کل مستمری‌ها منصوب می‌شوید. شایسته است با سرلوحه قرار دادن سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، اهداف و رویکردهای دولت مردمی سیزدهم، ازجمله؛ عدالت محوری، مردم‌داری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون‌مداری در انجام وظایف سازمانی و تحقق مأموریت‌ها به شرح ذیل همت گمارید:

*          کسب اهداف، برنامه‌ها، راهبردها و مهارتهای مربوط به مستمری‌ها در حوزه سازمانی و فرابخشی.

*          مسئولیت امور مربوط به انجام مطالعات و بررسی‌های لازم به‌منظور تعیین خط مشی‌های اجرایی، ضوابط، مقررات و رویه‌های سازمانی در امور مستمری‌بگیران و نحوه انجام تعهدات بلند مدت جهت بازنشستگان، از کارافتادگی کلی و بازماندگان.

*          مدیریت فعالیت‌های مطالعاتی به‌منظور بررسی قوانین و مقررات مربوط به حمایت‌های بلند مدت و تجزیه و تحلیل شرایط پیرامونی در جهت ارائه پیشنهادات اصلاحی در تهیه بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های مربوطه.

*          مسئولیت تدوین ضوابط و مقررات مربوط به اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های مرتبط با کنترل هزینه تعهدات و حمایت‌های قانونی بلند مدت جهت حفظ توان مالی سازمان در پرداخت تعهدات قانونی بلند مدت.

*          مدیریت امور مربوط به بررسی مقایسه‌ای و تحلیل روند هزینه‌های تعهدات قانونی بلند مدت و پیش‌بینی تعهدات آتی به تفکیک گروه‌های مختلف مستمری‌بگیران و ارائه پیشنهاد لازم به مراجع تصمیم‌گیری.

*          مدیریت امور مربوط به مطالعه، بررسی و ارائه پیشنهاد اصلاحی درخصوص بهینه‌سازی گردش کار و رویه‌های اداری مربوط به مستمری‌بگیران به‌منظور تسهیل و تسریع در امر خدمت‌رسانی به آنان.

*نظارت بر عملکرد فعالیت‌های مربوط به حوزه‌های مستمری‌ها در واحدهای استانی، اجرایی و کارگزاریها.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه عنایات معصومین علیهم‌السَّلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا