راه و مسکن

شماره ترمینال پروازهای هواپیمایی چابهار از فرودگاه مهرآباد؛
راهنمای ترمینال های پروازهای فرودگاه مهرآباد

حرکت تمامی پرواز های ایرلاین چابهار در حال حاضر از ترمینال 4 فرودگاه مهرآباد به مقصد های تهران – مشهد ، تهران – شیراز ، تهران – چابهار ، تهران – اهواز ، می باشد.

به گزارش صفحه اقتصاد برای مشاهده راهنمای ترمینال های پروازهای فرودگاه مهرآباد ادامه مطلب را مشاهده کنید.

در خصوص ناوگان فعال این شرکت هواپیمایی، در حال حاضر، دو فروند هواپیما فعال شده است. تنها باید این دو فروند هواپیما تست های پروازی را انجام دهند. سومین فروند هواپیما در حال C-Check است و بزودی از این فرایند خارج خواهد شد. قرارداد تعمیرات دو فروند دیگر نیز در حال انعقاد است. تا پایان نوروز ، حداقل سه فروند هواپیمای فعال در ناوگان خواهیم داشت. طی این مدت مجوزهای لازم را از سازمان هواپیمایی کشوری اخذ خواهیم کرد.

پایگاه اصلی و مسیرهای احتمالی شرکت هواپیمایی چابهار کجاست؟

این شرکت در منطقه آزاد چابهار به ثبت رسیده است. البته پایگاه اصلی آن شهر تهران است. بر اساس مصوبات هیئت مدیره نوع AOC از نوع حمل بار، پست و مسافر چارتر بین الملل خواهد بود. برای اخذ آن اقدام شده است و ما منتظر شورای عالی هواپیمایی کشوری هستیم. بر این اساس مسیرهای پروازی شناور است. مسیرهای مرسوم بین ایرلاین ها در کشور، کیش، مشهد، شیراز، قشم، اهواز، تبریز، اردبیل و رامسر، هستند. در حال حاضر تا امروز پرواز ها به مسیرهای اهواز ، مشهد ، شیراز ، چابهار فعال می باشد.

کلاس های پروازیشرکت هواپیمایی چابهار

در حال حاضر، چیدمان صندلی تمامی هواپیماها بر اساس ارائه کلاس اقتصادی (اکونومی) است. البته در برنامه است که پس از این پنج فروند، برای سایر هواپیماها کلاس بیزینس نیز درنظر گرفته شود.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا