فال روزانه فردا ۱۰ تیر ۱۴۰۳

در این پست از صفحه اقتصاد فال روزانه فردا و طالع بینی ۱۰ تیر ۱۴۰۳ از نظرتان می گذرد.

فال روزانه فردا ۱۰ تیر ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. 

Monisha Pasupathi، روانشناس دانشگاه یوتا، می گوید: انسان ها دائماً به دنبال روایت هایی هستند که به کمک آن بتوانند گذشته، حال و آینده خود را از طریق اهداف و انتظارات خود به هم پیوند دهند و این همان جایی است که طالع بینی وارد می شود.

فال روزانه فردا متولدین فروردین ماه

به دست آوردن تأیید و تحسین طرف مقابلتان همیشه هم کار ساده ای نیست، اما امروز به نظر می رسد که در این کار نسبت به دیگر چیزها موفق تر باشید. ذهن شما سرشار از ایده های مختلف برای به نمایش گذاشتن ویژگی های مثبت شخصیتتان است، اما باید مواظب باشید که در این کار زیاده روی نکنید. تلاش هایتان برای جذب کردن طرف مقابلتان، چه از نظر ظاهری و چه از نظر شخصیتی، زمانی موفقیت آمیز خواهند بود که او متوجه عمدی بودن آن نشود. امروز اگر معاملات تجاری داشته باشید این معاملات برای شما سود بسیاری را به همراه خواهند داشت و به توافق های پرمنفعتی خواهید رسید.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

 فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت ماه

هیچکسی به اندازه ی شما از کاغذبازی و دوندگی در ادارات مختلف متنفر نیست، اما امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای انجام این کارها باشد. اگر هر تقاضانامه یا فرمی را باید به جایی تحویل بدهید یا تکمیل کنید امروز روند انجام این کار بسیار راحت تر خواهد بود. مسیرهای ارتباطی که معمولا بسته هستند امروز باز خواهند شد و روند انجام کارهای اداری سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد. از امروز بیشترین بهره ی ممکن را ببرید چون دیگر به این زودی ها چنین فرصتی برایتان فراهم نخواهد شد. میل شدیدی که به خریدن وسیله ای گران قیمت احساس می کنید شما را وسوسه خواهد کرد که پس اندازتان را خرج کنید، کمی بیشتر احتیاط کنید!

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه فردا متولدین خرداد ماه

امروز اطرافیانتان دارند از کاه برای خودشان کوه می سازند و احساس می کنید آدم هایی دور و برتان را گرفته اند که مشکلات را بزرگ نمایی می کنند. شما بر خلاف دیگران نگرشی همراه با مثبت اندیشی و یا حتی تا حدودی ساده انگاری دارید. این که زندگی را به خودتان سخت نمی گیرید خیلی خوب است، اما اگر دچار سهل انگاری شوید ضررهای بزرگی خواهید کرد. امروز برخلاف همیشه و بدون آن حس همیشگی ترس از بسته شدن دست و پایتان آماده خواهید بود نسبت به کسی که دوست دارید متعهد شوید، فقط حواستان را خوب جمع کنید و به عواقب این کار فکر کنید. ازدواج چیزی نیست که بتوان با عجله در مورد آن تصمیم گیری کرد.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه فردا متولدین تیر ماه

هر چند دیگران ممکن است شما را شخصی محافظه کار بدانند شما امروز خیلی خوب می دانید چکار باید بکنید و پیشرفت خوبی خواهید داشت. شما خیلی راحت می توانید روش مفید و مؤثری برای کمک به دیگران پیدا کنید. به دلیلی که خودتان هم نمی دانید حل مشکلات برایتان خیلی راحت شده است. به حرف های بیهوده ی افرادی که سعی در دلسرد کردن شما و یا زیر سؤال بردن کارهایتان دارند اهمیت ندهید. امروز دلتان می خواهد کمی از سرعتتان کم کرده و به ندای درونتان گوش کنید. شاید حتی وسوسه شوید که در این کار کمی زیاد روی کرده و عشق و علاقه ای که مدت هاست از روی ترس و نگرانی مخفی کرده بودید را به زبان بیاورید.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه فردا متولدین مرداد ماه

امروز ایده پردازی و فکر کردن به این که چطور می توانید به موقعیتی بهتر از موقعیت فعلی خود دست پیدا کنید را کنار گذاشته و تمام توان و انرژی خود را روی حل مشکلاتی که در مسیر عملی کردن نقشه های فعلیتان قرار دارند متمرکز کنید. خوشبختانه امروز در انجام این کار بسیار موفق خواهید بود و همین که شروع به کار کنید هنوز یک ساعت نگذشته راه حل های فوق العاده ای برای مشکلات خود خواهید یافت، به گونه ای که انگار نیرویی از عالم غیب به کمک شما آمده است! از فرصت استفاده کرده و بدون هیچ گونه اتلاف وقتی مشغول عملی کردن نقشه هایتان شوید. شانس با شما یار است، روزتان را هدر ندهید.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه فردا متولدین شهریور ماه

شما امروز در ساختن هر چیزی، از ساختمان گرفته تا برنامه های پیچیده ی کامپیوتری و یا ارزیابی های استراتژیکی می توانید بسیار موفق باشید و عملکردی بی نظیر از خود به نمایش بگذارید. انرژی کیهانی به کمک شما آمده است و ذهنتان مانند یک کامپیوتر عمل می کند و منطقتان از پس تجزیه و تحلیل هر مشکلی به خوبی برخواهد آمد و در نتیجه راه حل های بسیار خوبی برای آنها پیدا خواهید کرد. اگر افکار خود را در رابطه با این مسائل با دیگران در میان بگذارید خواهید دید که ایده هایتان مورد استقبال آنها قرار خواهند گرفت، پس اجازه ندهید ترس از قضاوت های دیگران مانع بیان نقشه ها و راه حل هایتان شود.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

 فال روزانه فردا متولدین مهر ماه

چه کسی فکرش را می کند که شما بتوانید مسائلی غیر منطقی مانند احساسات انسان ها را به این خوبی درک کنید؟ با درکی که شما از احساسات دیگران دارید می توانید به راهنمایی فوق العاده برای آنها تبدیل شوید. از این فرصت استفاده کرده و اگر کسی از میان دوستان و یا اعضای خانواده تان به کمک و همفکری شما نیاز داشت حمایت خود را از او دریغ نکنید. امروز اگر احساسات عاطفی شما بیش از اندازه شدید باشند و نتوانید ذهنتان را از کسی که شما را به خود جذب کرده دور کنید، تمرکز بر روی کارهایی که باید انجام دهید برای شما تقریبا غیرممکن خواهد بود، سعی کنید در طول روز کارهایتان را انجام داده و شب را به عشقتان اختصاص دهید.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

 فال روزانه فردا متولدین آبان ماه

شما تا به حال این را نمی دانسته اید که می توانید به دیگران در حل مشکلاتشان کمک کنید اما بر خلاف آنچه در ظاهر به نظر می رسد و تصور دیگران در مورد این که شما فردی احساساتی هستید منطق شما می تواند در چنین مواردی خیلی خوب عمل کند. برگ برنده ی شما این است که احساسات را با منطق ترکیب می کنید، چون نمی توان با منطق محض تمام مشکلات را حل کرد. شما معمولا از تنهایی بدتان نمی آید و در واقع حتی از این که با خودتان تنها باشید لذت هم می برید، اما امشب اصلا دلتان نمی خواهد در خانه تنها بمانید و ترجیح می دهید وقتتان را در کنار دوستان و عزیزانتان و ترجیحا شخصی که دوستش دارید بگذرانید.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه فردا متولدین آذر ماه

بالاخره یک روز بدون تنش و چالش برای شما از راه رسیده است! پروژه های شخصی و حرفه ای شما با موجی از اطلاعات که امروز به دست خواهید آورد بسیار راحت تر از قبل پیش خواهند رفت. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا با شریک کاری و یا اعضای خانواده تان مشورت کرده و به نظرهایی که در مورد راه های موجود برای پیشرفت شما در آینده دارند گوش کنید. به عنوان مثال می توانید در مورد درست یا غلط بودن سرمایه گذاری هایی که کرده اید یا پولی که برای ادامه تحصیل و یا خرید مسکن پس انداز کرده اید با آنها صحبت کنید. مطمئن باشید که نظرات آنها از روی خیرخواهی است و شنیدن حرف هایشان اگر برایتان مفید نباشد ضرری هم نخواهد داشت.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

 فال روزانه فردا متولدین دی ماه

شما این را خیلی خوب می دانید که خوشبختی و سعادت در روابط عاطفی فقط به وعده و وعیدهای عاشقانه بستگی ندارد. هر شخصی که وارد زندگی شما شود باید برای به دست آوردن توجه و علاقه ی شما به جنبه ی مادی این رابطه هم توجه داشته باشد. امروز احتمال این که عشقتان و یا شخصی که مدتی است مدام به شما ابراز علاقه می کند تصمیم بگیرد با یک هدیه ی دوست داشتنی شما را غافلگیر کند بسیار زیاد خواهد بود. اگر امروز به جای لذت بردن از یک روز تعطیل مجبور به شرکت در کلاسی هستید، سعی کنید حداقل برای باقی مانده وقتتان، به ویژه قبل از رفتن به کلاس برنامه سرگرم کننده ای داشته باشید و زیاد به ذهن خودتان فشار نیاورید.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه فردا متولدین بهمن ماه

جو تغییر و تحول و فعالیت بر امروز شما حاکم شده است. امروز می تواند روز بسیار خوبی برای پاکسازی کمدها و کابینت هایتان از چیزهایی که دیگر لازم ندارید باشد. هر آنچه دیگر به دردتان نمی خورد را دور بیندازید و تازه ها را جایگزین آن کنید. هر چیزی که لازم ندارید را به نیازمندان بخشیده و یا حداقل یک جایی در انباری خانه تان بگذارید. شخص تازه ای دارد در درون شما متولد می شود، پس زمینه را برای این تولد و تحول آماده کرده و راه را باز کنید. اگر قصد دارید امروز کسی را با کارهایتان تحت تأثیر قرار بدهید باید این نکته را به شما متذکر شویم که اصلا نیازی به این کار نیست و این شخص همین حالا هم برای شما ارزش و اهمیت بسیاری قائل است!

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه فردا متولدین اسفند ماه

امروز روز بسیار خوبی برای ترتیب دادن قرارهای کاری و یا شخصی می تواند باشد و نتایج بسیار خوبی از این دیدارها به دست خواهید آورد. در حال حاضر در زمان بسیار مناسبی برای مکالمات جدی و اثرگذار، برنامه ریزی های واقع بینانه و فعالیت های گروهی موفقیت آمیز به سر می برید. تمام چیزهای لازم برای کسب موفقیت و پیشرفت واقعی برایتان فراهم هستند. شما در شرایط کیهانی موجود می توانید رهبر خیلی خوبی باشید، پس اگر چنین موقعیتی به شما پیشنهاد شد در پذیرفتن آن تردید نکنید چون می توانید با مهارت بسیار فضایی گرم و صمیمی در گروه فراهم کرده و زمینه را برای رسیدن به هدف مورد نظر فراهم کنید.

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد