فال روزانه فردا پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

در لغت، فال به‌معنیِ پیش‌بینی و پیش‌گوییِ آینده در زمینهٔ رویدادی خوب یا بد براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. چنان‌که کسی با دیدنِ زیبارویی یا در مواجهه با اتفاقِ ناگواری در هنگامِ صبح، پیش‌بینی می‌کند که روزِ خوب یا بدی خواهد داشت.

فال روزانه فردا پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

یکی از باورهای کهن و عمومیِ ایرانیان، فالِ نیک یا بد زدن با دست‌آویزی به رویدادها و اشیاء گوناگون بوده‌ است. استخاره یا همان تفأل به قرآن نیز یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تفأل است که پس از ظهورِ اسلام رایج شد و پس از آن نیز به دیگر آثارِ ادبی که تصور می‌شد نویسنده‌اش «بهره‌ای از کلام حق» دارد، گسترش یافت. حتی بعضی از علمای اسلام با استناد به گفتهٔ بعضی از یارانِ محمد دربارهٔ علاقه‌اش به تفأل، فال زدن به قرآن را مجاز شمرده‌اند. 

فال روزانه فردا متولدین فروردین

اگر شما به خاطر اینکه وارد مرحله جدیدی شده اید و توانایی هایتان دگرگون شده است کمی احساس یأس می کنید ، زیاد نگرانی به دلتان راه ندهید. به جای اینکه دوران گذشته را بازسازی کنید و یا اینکه با عجله به سوی آینده حرکت کنید ، به لحظه حال توجه کنید. اما تا وقتی که آمادگی ندارید لزومی ندارد که احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت

شما امروز دوباره می‌خواهید به مشکلات قدیمی توجه کرده و سعی می کنید برای تعادل برقرار کردن بین نیازهای خود و نیازهای دوستان و همکارانتان تعادلی متناسب برقرار کنید. اگر شما همراه با دیگران درگیر یک پروژه شده اید ، در عمل کردن به عنوان عضوی از تیم اگر نخواهید از اثرگذاریتان کمتر کنید با مشکل مواجه خواهید شد. به جای اینکه نگران سازنده بودن خود باشید ،کارهایی انجام دهید که با اعضای دیگر گروه هماهنگ باشد.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

امروز شما نمی توانید به راحتی از علایق خود در خانه چشم پوشی کنید و حتی وقتی به سر کار می روید تا بدان جا هم کشیده می شوند. شما مطمئن هستید که تا موقعی که احساساتتان ناگهانی سر ریز نکرده اند ، قادر هستید آنها را تحت کنترل خود داشته باشید. وقتی که این اتفاق بیفتد برای خود شما هم به اندازه دیگران تعجب آور خواهد بود.

فال روزانه فردا متولدین تیر

حتی اگر شما خودتان دقیقاً بدانید که چه کارهایی باید انجام دهید ، ولی قبل از اینکه به هدفتان برسید ، رویاهایتان شما را از مسیر اصلیتان خارج می کنند. بنابراین به خاطر از دست دادن زمان و انرژیتان خیلی ناراحت خواهید شد ، اما شما می توانید با قبول کردن این گفته که «در هر اتفاق حکمتی نهفته است» نوع نگاه خود را عوض کنید.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

اگر شما یک شریک شغلی دارید ، ممکن است پای شما را به موقعیت آشفته ای بکشاند و شما به آسانی نمی توانید از کار این فرد سر در بیاورید. سر در آوردن از پیچیدگی های احساسی یک نفر دیگر کار سختی است ، بخصوص زمانی که موقعیت مالی شما در خطر باشد ، سخت تر هم خواهد شد. اما فراموش نکنید که تفاوت های بین شما و یک نفر دیگر در نهایت شاید ساده تر از قبول کردن شکاف عمیق بین عقل و احساستان باشد.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

شما رابطه دوستانه خاصی با یک نفر برقرار کرده اید ، و الان فکر می کنید که اگر بخواهید به این رابطه پایان دهید باید همه زندگیتان تغییر کند و از این رو به آن رو بشود. بنابراین این موضوع خیلی شما را ناامید و همچنین خسته کرده است. اعتماد بیش از اندازه شما به دیگران باعث شده که خیلی بی احتیاط عمل کنید. اما اگر شما بخواهید با تکیه کردن به دیگران درگیر احساسات خود بشوید ، امکان دارد یک نفر دیگر به شما خیانت کند.سعی کنید که به خاطر منافع دیگری کاری انجام ندهید.

فال روزانه فردا متولدین مهر

اگر شما مدتی زمان زیادی با یک راز زندگی کرده اید و تا بحال هم آن را افشا نکرده اید ، الان وقتش رسیده که تا حدودی از این نگرانی بیرون بیایید. شما توانایی های دیگری نیز دارید و درحال حاضر باید بر روی مسائل مادی خود مثل جزئیات پروژه تان در محل کار تمرکز کنید. پس فعلاً به دنیای درونی خود توجه نکنید.

فال روزانه فردا متولدین آبان

اگر امروز یک روز کاری به حساب می آید ، اصلاً نباید اهمیت داشته باشد؛ برای اینکه ماه در پنجمین خانه شما ، یعنی خانه بازی و شادی قرار دارد و به شما می گوید از خانه بیرون رفته و اوقات خوشی داشته باشید. اما این بی توجهی شما بار مسئولیت تان را بر دوش دیگران می اندازد و این موضوع اصلاً خوشایند آنان نیست. از بین کار و تفریح یکی را انتخاب کردن اصلاً دست خود شما نیست.

فال روزانه فردا متولدین آذر

یک بار دیگر شما بین وظایف کاریتان و مسئولیت های خود در خانه قرار گرفته اید. در حال حاضر حتی اگر موقتی باشد ، شما باید بتوانید هر نوع مشکلی را حل کنید. خوشبختانه دور و بری هایتان به خاطر شما و به طور موازی با شما حرکت می کنند و با کمک کردن به شما واقعاً معجزه خواهند کرد.

فال روزانه فردا متولدین دی

شما امروز از برنامه های خودتان هم سر در نمی آورید! شاید شما از خودتان انتظارات زیاده از حد داشته اید و یا شاید وقت خودتان را تلف کرده باشید. اما الان هرقدر هم که وقت داشته باشید ، باز هم امکان دارد در محل کار و یا قرار ملاقات هایتان دیر حاضر بشوید.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

امروز شما می توانید در یک لحظه خیلی به خودتان مطمئن باشید و در لحظه دیگر از اعتماد به نفس بالای خود رنج می برید. سیر کردن در این روند اصلاً جالب نیست ، اما شما می توانید طی این مراحل چیزهای خیلی مهمی درباره خودتان بفهمید و خودتان را بهتر بشناسید. سرزنش کردن و مقصر دانستن دیگران باعث نمی شود احساس بهتری پیدا کنید.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

رابطه های شما منشأ اصلی استرس های شما هستند ، به خصوص اگر یک نفر از شما خواسته ای داشته باشد و شما از پس انجام دادن آن برنیایید. نفس عمیق کشیدن ، زمانی را به مدیتیشن و یا دعا خواندن اختصاص دادن باعث می شود که استرس های شما کمتر بشوند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان