فال روزانه فردا جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳

در لغت، فال به‌معنیِ پیش‌بینی و پیش‌گوییِ آینده در زمینهٔ رویدادی خوب یا بد براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. چنان‌که کسی با دیدنِ زیبارویی یا در مواجهه با اتفاقِ ناگواری در هنگامِ صبح، پیش‌بینی می‌کند که روزِ خوب یا بدی خواهد داشت.

فال روزانه فردا جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

یکی از باورهای کهن و عمومیِ ایرانیان، فالِ نیک یا بد زدن با دست‌آویزی به رویدادها و اشیاء گوناگون بوده‌ است. استخاره یا همان تفأل به قرآن نیز یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تفأل است که پس از ظهورِ اسلام رایج شد و پس از آن نیز به دیگر آثارِ ادبی که تصور می‌شد نویسنده‌اش «بهره‌ای از کلام حق» دارد، گسترش یافت. حتی بعضی از علمای اسلام با استناد به گفتهٔ بعضی از یارانِ محمد دربارهٔ علاقه‌اش به تفأل، فال زدن به قرآن را مجاز شمرده‌اند. 

فال روزانه فردا متولدین فروردین

ممکن است شخصی قصد داشته باشد در کارهایتان مانع تراشی کند اما این موانع می توانند به نفع شما عمل کنند و مشکلات شما را حل کند. زمان زیادی را درگیر کارهایتان بوده اید اکنون زمان آن است که با خانواده ی خودتان بیشتر وقت بگذرانید.زندگی در کار و پول خلاصه نشده است و باید برای تفریح و سرگرمی هم وقت بگذرانید.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت

شما شخصی محتاط و آرام هستید اما امروز مجبور هستید از پوسته ی خود خارج شوید و از حق خودتان دفاع کنید.شاید مجبور شوید با شخصی بحث و دعوا داشته باشید اما مطمئن باشید این تنش برای شما یک تجربه مهم و بزرگ است. با شخصی به تازگی آشنا شده اید و امروز فرصت آن را دارید که بیشتر با هم وقت بگذرانید و اوقات خوبی را با هم سپری کنید.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

سختی ها و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید اما به راهی که در پیش دارید ایمان داشته باشید.به زودی با صبر و استقامتی که از خود نشان داده اید؛ می توانید به آرزوها و رویاهایتان برسید. گره ای در کارتان پیش آمده است.بهتر است به جای امتحان کردن راه های تکراری,روشی جدید با کمی خلاقیت را امتحان کنید.

فال روزانه فردا متولدین تیر

به تازگی در حال تجربه ی یک رابطه جدید هستید.بهتر است از اشتباهات و تجربیات گذشته ی خود درس بگیرید و روشی جدید برای ارتباط  را انتخاب کنید. یکی از نزدیکانتان از شما دلخوری هایی دارد .امروز فرصت خوبیست تا در موقعیتی مناسب از او دلجویی کنید.راهی وجود دارد که هر دو طرف به خواسته هایتان می رسید و می توانید مشکلات گذشته را حل کنید.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

امروز بسیار پر انرژی هستید و دوست دارید کارهای زیادی انجام دهید. در  یک فعالیت گروهی شرکت خواهید کرد و می توانید به موفقیت ها و نتایج خوبی برسید. یکی از دوستانتان با شما تماس می گیرد و در مرود مشکلاتش با شما درد و دل می کند. شما کاری از دستتان بر نمی آید تا برای او انجام دهید اما می توانید یک شنونده ی خوب برای او باشید.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

امروز در مورد زندگی اجتماعی و رابطه ی عاطفی مطالب جالبی را خواهید آموخت که می تواند  زندگی شما را بهبود ببخشد. دوست دارید تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کنید؛ برای این کار باید موافقت اعضای خانواده اتان را جلب کنید. درمورد مسئله ای نگرانی هایی دارید. تردید را ار خودتان دور کنید به زودی اتفاقاتی میفت.

فال روزانه فردا متولدین مهر

امروز روز خسته کننده ای برای شماست زیرا کارهایی باید انجام دهید که برای شما جذابیتی ندارد.در این مورد چاره ی دیگری ندارید و نمی توانید از این مسئولیت, شانه خالی کنیدو یکی از نزدیکان شما در وضعیت خوبی قرار  و برای او نگران هستید. پس بهتر است امروز سری به او بزنید و احوال او را جویا شوید.

فال روزانه فردا متولدین آبان

تصمیم هایی برای انجام کارهایتان دارید.شاید برخی از نزدیکانتان بخواهند شما را از انجام کارهایتان منصرف کنند اما از انجام کارهایی که دوست دارید پشیمان نشوید و به کارتان ادامه دهید. گاهی اوقات بحث های بیهوده ای با یکی اعضای خانواده اتان دارید.سعی کنید نسبت به برخی امور بیخیال باشید.

فال روزانه فردا متولدین آذر

امروز برخی اتفاقات رخ خواهد داد که شما را به یاد گذشته می اندازد و وقت نسبتا زیادی را درگیر خاطرات و گذشته می شوید.بهتر است کارهایی انجام دهید تا حواستان از یادآوری گذشته پرت شود. مهمانانی به منزل شما خواهند آمد ولی در این مورد استرس نداشته باشید.همه چیز مطابق میل شما پیش خواهد رفت و یک پذیرایی عالی از مهمانانتان دارید.

فال روزانه فردا متولدین دی

امروز رابطه ی عاشقانه ی شما به خوبی پیش می رود و می توانید با طرف مقابلتان ارتباط خوبی برقرار کنید.ممکن است گاهی اوقات بحث هایی داشته باشید اما امروز برای شما یک روز رویایی خواهد بود. به شخصی در مورد انجام کاری قول داده بودید اما متاسفانه امروز نمی توانید به قولتان عمل کنید.بهتر است اشتباه خود را بپذیرید و عذرخواهی کنید.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

اگر مجرد هستید به زودی شخصی با پیشنهاد آشنایی نزد شما خواهد آمد اما ممکن است این آشنایی سرانجام چندان خوشایندی نداشته باشد.  در این مورد دقت کنید. خبرهای خوبی را به شما می دهند اما فعلا باید تا نهایی شدن ماجرا صبر کنید و بیشتر در مورد انتخاب های خود فکر کنید.موفقیت های خوبی در انتظار شماست.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

احتمالا به تازگی موقعیتی را از دست داده اید که می توانست پیشرفت و موفقیت شما تضمین کند.حالا باید تلاش خود را بیشتر کنید تا بتوانید از فرصت های جدیدتان استفاده کنید تا مسیر شغلی شما را هموار کند. ترسیدن یا نگرانی می تواند اوضاع را از کنترل شما خارج کند.کاری که گمان می کنید, درست است را انجام دهید و به زودی نتایج آن را مشاهده خواهید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان