وضعیت آب و هوا زنجان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ | زنجانی ها بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا زنجان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا زنجان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ | زنجانی ها بخوانند
صفحه اقتصاد -

کارشناس مسوول پیش‌بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوای مناطق مختلف استان فردا / دوشنبه / به طور محسوسی کاهش می‌یابد و امروز نیز وزش باد نسبتا شدید پدیده غالب جوی استان خواهد بود.

حسین سلطانی با بیان اینکه هم اکنون آسمان اغلب مناطق استان صاف و در طارم نیمه ابری و ابری است، افزود: در ارتفاعات شهرستان طارم بارش های خفیف باران پیش بینی شده است.

وی یادآور شد: طی امروز سرعت وزش باد در برخی مناطق استان به حد شدید خواهد رسید که خیزش گرد و غبار را به همراه خواهد داشت.

سلطانی دمای فعلی هوای زنجان را ۱۷ درجه سانتیگراد ذکر کرد و یادآور شد: این میزان دما نسبت به روز گذشته در همین ساعت تغییری نداشته است.

این کارشناس با اشاره به میزان نوسان دمای هوای شهرهای مختلف استان، خاطرنشان کرد: طی شبانه روز گذشته کمینه و بیشینه دمای هوای زنجان ۱۱ و ۳۲ درجه، ابهر ۱۵ و ۳۴ درجه، خرمدره ۱۸ و ۳۳ درجه، آببر ۲۰ و ۳۲ درجه، سلطانیه ۱۴ و ۳۱ درجه، قیدار ۱۸ و ۳۱ درجه و ماهنشان ۱۷ و ۳۱ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که کارشناسان حرفه‌ای در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و در چهار ایستگاه دیگر نیز به طور ۱۲ ساعته مستقر هستند.

داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها