همزمان با عید سعید غدیر خم اهدای بیش از ۳۰۰ بسته سبد معیشتی

سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای اجرای طرح کمک مومنانه در روز ۵ تیر ماه سال جاری تعداد ۳۳۵ سبد معیشتی ویژه عید سعید غدیر خم با اولویت به خانواده های نیازمند و پاکبانان تلاش‌گر شهرداری توزیع کرد.

همزمان با عید سعید غدیر خم اهدای بیش از ۳۰۰ بسته سبد معیشتی
صفحه اقتصاد -

 این بسته‌ها با اولویت اعطاء به خانواده‌های نیازمند و پاکبانان زحمت کش شهرداری چابهار توزیع گردید.

گفتنی‌است، بسته‌های معیشتی که با همراهی ستاد غدیر شهر چابهار در مراسمی که مناسبت دهه امامت و ولایت، برگزار شده بود اهداء گردید.

بر پایه این گزارش، حمیرا ریگی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، با تبریک عید سعید غدیر خم در خصوص اهدای بسته‌‌های کمک اقتصادی بیان داشت: با توجه به شرایط اقتصادی و لزوم توجه و اهتمام به اقشار آسیب‌پذیر و همچنین نظر به کثرت جمعیت محروم جامعه در شهر و وضعیت نه چندان مطلوب معیشتی در بین آنان، نگرانی‌های سازمان و نهادهای حامی را در پی دارد و می‌طلبد با همراهی و همدلی سایر نهادها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی، بخش خصوصی ذیل مسئولیت اجتماعی خویش، برنامه حمایت از این قشر جامعه را بر عهده داشته باشند.

وی هدف از این گونه حمایت ها از طرف سازمان منطقه آزاد چابهار  را کمک به دهک‌های پایین جامعه و در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی سازمان به جامعه محلی عنوان کرد و در ادامه افزود: امیدواریم با حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و تعامل با دستگاه‌های فعال در این زمینه بتوانیم در عرصه اجتماعی و بهبود کیفیت زندگی افراد آسیب‌پذیر در چابهار و منطقه تاثیر گذار باشیم، چرا که این قبیل حمایت‌ها از مهمترین اولویت‌های حوزه کاری محسوب می گردند و جا دارد به عنوان تقویم برنامه‌ها اجتماعی جهت حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در طول سال انجام پذیرد.

دکتر ریگی در خاتمه اظهارات خود گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری موضوع کنترل و کاهش معضلات اجتماعی ناشی از فقر در جامعه می‌باشد و همه ساله در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و تعاریف برنامه‌های متعدد در طول سال انجام می‌پذیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد