حضور منطقه آزاد قشم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این منطقه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با هدف معرفی جاذبه های گردشگری، معرفی توانمندی های صنایع دستی و ارائه فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری جزیره حضور دارد.

حضور منطقه آزاد قشم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
صفحه اقتصاد -

رستم گورانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در این نمایشگاه ظرفیت های مختلف جزیره قشم در حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی، اقامتگاه های بومگردی، جامعه هتلداران، تفریحات دریایی و ژئوپارک جهانی قشم به علاقه مندان معرفی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، وی ادامه داد: همچنین با برنامه ریزی صورت گرفته برخی از کتب تالیف شده درباره گردشگری و فرهنگ و سنت های جزیره قشم در این نمایشگاه عرضه خواهد شد و گروهی فعالان حوزه صنایع دستی و یکی از گروه های موسیقی بومی جزیره قشم نیز به ارائه کارهای هنری خود می پردازند.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: با توجه به برگزاری موفق رویداد قشم بوم و مرکز نوآوری یامال و تینال جهت احصا ظرفیت های روستاهای جزیره، به معرفی و تشریح این رویدادهای فرهنگی و گردشگری برای مراجعه کنندگان پرداخته می شود.

گورانی خاطرنشان کرد: همچنین با برنامه ریزی صورت گرفته سامانه های یکپارچه جهت ارائه خدمات در حوزه نیز در این نمایشگاه معرفی خواهند شد.

وی در پایان گفت: هدف از شرکت در این نمایشگاه برقرار ارتباط با سایر نقاط کشور و جذب سرمایه گذاری برای حوزه های مرتبط با صنعت گردشگری و صنایع دستی است و بسته های سرمایه گذاری حوزه گردشگری در این نمایشگاه ارائه می شود و امیدواریم با حضور فعال در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، بستر مناسب جهت توسعه زیرساخت ها و جذب سرمایه گذاری در حوزه گردشگری سبز و رونق صنعت گردشگری در جزیره قشم فراهم شود.

گفتنی است؛ هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۳ تا ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان