نحوه گرفتن غذای متبرک امام رضا علیه السلام

همه دوستداران امام رضا علیه السلام که به حرم رضوی مشرف می شوند علاقه مند هستند از غذای تبرک حرم امام رضا علیه السلام استفاده کنند. در این پست از صفحه اقتصاد نحوه گرفتن غذای متبرک امام رضا علیه السلام توضیح داده شده است.

نحوه گرفتن غذای متبرک امام رضا علیه السلام
صفحه اقتصاد -
نحوه گرفتن غذای متبرک امام رضا علیه السلام تغییر کرد – دریافت غذای حضرتی با کد ملی و بدون قرعه کشی (این اطلاعات بروزرسانی شده و مربوط به سال ۱۴۰۲ می باشد).

در طرح جدید، ثبت نام جهت دریافت غذای متبرک حضرتی فقط از طریق نرم افزار نسیم رضوان انجام می شود که با اپلیکیشن قبلی با نام رضوان متفاوت است.

مراحل رزرو غذای حضرت به شرح ذیل می باشد:
  • دانلود نرم افزار نسیم رضوان

دانلود از طریق بازار یا دانلود مستقیم با مراجعه به سایت نسیم رضوان با کلیک روی لینک مقابل www.nasimrezvan.com

از طریق نسخه وب برای کامپیوتر (کسانی که تلفن هوشمند ندارند) و گوشی های ios با کلیک روی لینک مقابل web.nasimrezvan

  • نصب نرم افزار نسیم رضوان و ورود از طریق وارد کردن شماره موبایل و سپس وارد کردن کد ارسال شده به گوشی شما (این کار را می توانید با شماره های مختلف خود انجام دهید تا شانس انتخاب شما بالاتر باشد. اما هر کد ملی فقط یک بار در هر ۲ یا ۳ سال می تواند از غذای متبرک استفاده نماید).
  • کلیک بر روی گزینه مهمانسرا
  • کلیک بر روی گزینه پیش ثبت نام (همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۸ می توانید برای پیش ثبت نام مهمانسرای امام رضا (ع) اقدام نمایید. در ساعت ۲۰ هر روز از بین زائران گرامی که در آن روز پیش ثبت نام کرده اند، براساس ظرفیت مهمانسرا، منتخبین مشخص می شوند).
  • بعد از ساعت ۲۰ همان روز، به اپلیکیشن نسیم رضوان قسمت مهمانسرا مراجعه نمایید. در صورت قرار گرفتن در منتخبین گزینه انتخاب روز (آیکون سبز رنگ) را مشاهده می کنید و می توانید تاریخ و وعده غذایی را انتخاب کنید (در غیر این صورت، روز بعد، از ساعت ۸ الی ۱۸ مجدد گزینه پیش ثبت نام را انتخاب کنید تا در لیست روز بعد قرار بگیرید).
  • پس از انتخاب وعده غذایی در روز مود نظر می بایست کد ملی خود و همراهان (تا ۳ نفر) را وارد و گزینه ثبت را بزنید. (هر کد ملی در هر ۳ سال، یکبار می توانند از غذای حضرت بهره مند شوند).
  • در قسمت سوابق رزرو می توانید اطلاعات رزرو خود از جمله وعده و تاریخ انتخابی را ببینید.
  • سپس با کارت های شناسایی خود (کارت ملی یا مدرک شناسایی عکس دار) و افراد ثبت نام شده، به دفتر نعیم رضوان واقع در صحن غدیر مراجعه نمایید و فیش های کاغذی وعده غذایی ( ژتون غذا ) را جهت ورود به مهمانسرای حضرت دریافت نمایید (ساعات کار دفتر نعیم رضوان ۷ الی ۲۱ می باشد).
  • در ساعت و تاریخ ذکر شده روی فیش به محل مهمانسرا مراجعه نمایید و با نشان دادن ژتون های غذای اعضای ثبت شده می توانید غذای متبرک را دریافت و یا در مهمانسرای حضرت میل نمایید (با توجه به اینکه دو مهمانسرا در حرم مطهر وجود دارد دقت کنید که اشتباه نکنید، روی دعوتنامه نام مهمانسرا ذکر شده است).

اگر در روند نصب و ثبت نام اپلیکیشن نسیم رضوان به سوال یا مشکلی برخوردید با شماره تلفن مهمانسرای حضرت، ۳۲۰۰۹۶۰۵ با پیش شماره ۰۵۱، تماس بگیرید.

نحوه-گرفتن-غذای-متبرک-امام-رضا-علیه-السلام

نحوه-گرفتن-غذای-متبرک-امام-رضا-علیه-السلام2

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما