قول وزیر نفت برای واریز سهمیه ویژه بنزین

سهمیه ویژه بنزین

قول وزیر نفت برای واریز سهمیه ویژه بنزین

جواد اوجی، وزیر نفت قول داد زمان شارژ سهمیه ویژه بنزین در کارت های هوشمند تا پایان ماه جاری انجام شود. این تصمیم به دلیل حمله سایبری بود که باعث اختلال در جایگاه های سوخت شد.

به گزارش پایگاه خبری صفحه اقتصاد، وزیر نفت با اشاره به اختلال اخیر در سامانه هوشمند سوخت، خاطرنشان کرد: اینکه توانستیم به فوریت بیش از 4000 جایگاه سوخت را به صورت آفلاین درآورده و عملیات سوخت گیری را در تمامی جایگاهها فعال کنیم، تا سوخت رسانی به مردم از سر گرفته شود، کار بزرگی انجام شد که این اقدام بزرگ در سایه همکاری تمامی بخش های وزارت نفت و 4 شرکت اصلی زیرمجموعه به ویژه همکارانمان در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی محقق شد و جای تقدیر و تشکر از همراهی مردم،نیروهای محترم انتظامی و امنیتی، رسانه ملی و جایگاه داران و نیروهای خدماتی آنها وجود دارد که اگر همراهی همه این عزیزان نبود، تحقق این کار بزرگ در ابعاد گسترده، در این زمان کوتاه امکان پذیر نبود؛ در وزارت نفت فراخوان دادیم و همه دست به دست هم دادند تا مردم برای تأمین سوخت دچار مشکل نشوند.

اوجی در خصوص سهمیه ویژه بنزین که به موجب تقدیر از همراهی مردم در این اختلال نرم افزاری از سوی دولت درنظر گرفته شده، گفت: در حال بررسی این سهمیه ویژه برای کلیه وسایل نقلیه اعم از خودروهای سواری، وانت ها، موتورسیکلت ها و … هستیم.

وی ادامه داد: تا پایان ماه جاری، این سهمیه ویژه برای تمامی خودروها و موتورسیکلت ها در کارت های هوشمند سوخت آنان شارژ می شود.

منبع:تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان