پرداخت خسارت حادثه تصادف شهرستان زاهدان توسط بیمه ایران

مدیرکل استان سیستان و بلوچستان با اعلام خبر پرداخت خسارت محور کورین-زاهدان افزود: با تاکید مدیرعامل شرکت مبنی بر تسریع در پرداخت خسارت مردم ، بلافاصله پس از دریافت مستندات از صندوق تامین خسارت‌های بدنی استان با هماهنگی انجام شده با صندوق مبلغ 155/553/000/000 ریال بابت فوت 16 نفر از هموطنان و اتباع خارجی جان‌باخته و نقص عضو 6 نفر پرداخت شد.

پرداخت خسارت حادثه تصادف شهرستان زاهدان توسط بیمه ایران
صفحه اقتصاد -

مدیرکل استان سیستان و بلوچستان با اعلام خبر پرداخت خسارت محور کورین-زاهدان افزود: با تاکید مدیرعامل شرکت مبنی بر تسریع در پرداخت خسارت مردم ، بلافاصله پس از دریافت مستندات از صندوق تامین خسارت‌های بدنی استان با هماهنگی انجام شده با صندوق  مبلغ 155/553/000/000 ریال بابت فوت 16 نفر از هموطنان  و اتباع خارجی جان‌باخته و نقص عضو 6 نفر پرداخت شد.

وی با تشکر از مساعدت و همراهی اداره کل بیمه های اتومبیل اعلام کرد: از ابتدای بهمن ماه با برنامه ریزی داخل استان و هماهنگی با دادگستری تمامی آراء ابلاغی و خسارت‌های بیمه گزاران پرداخت شده و سعی همه همکاران استان سیستان و بلوچستان پرداخت به موقع و با کیفیت حق مردم می‌باشد.

حادثه تصادف محور کورین- زاهدان  با برخورد سه دستگاه خودرو سواری پراید،پژو و وانت تویوتا منجر به مصدوم شدن 23 نفر شده بود که متاسفانه 16 نفر از مصدومین ،فوت شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان