مدیر شعبه مطهری اعلام کرد ؛

اولین بیمه نامه تکافل کارکنان شرکت سهامی بیمه ایران صادر گردید

علی نظر ملکی گفت: با حمایت‌های مدیریت ارشد شرکت و پیگیری‌های که در اداره کل منابع انسانی و معاونت بیمه های عمر انجام شد تکافل نامه کارکنان بیمه ایران همانند طرح کارکنان دولت با حق تکافل سرانه 369/000 ریال و تعهدات 200 میلیون ریال فوت عادی و 4 میلیارد ریال در اثر حادثه صادر گردید.

اولین بیمه نامه تکافل کارکنان شرکت سهامی بیمه ایران صادر گردید
صفحه اقتصاد -

علی نظر ملکی سرپرست شعبه شهید مطهری با اعلام اجرایی شدن اولین بیمه نامه تکافل کارکنان گفت: با حمایت‌های مدیریت ارشد شرکت و پیگیری‌های که در اداره کل منابع انسانی و معاونت بیمه های عمر انجام شد تکافل نامه کارکنان بیمه ایران همانند طرح کارکنان دولت با حق تکافل سرانه 369/000 ریال و تعهدات 200 میلیون ریال فوت  عادی و 4 میلیارد ریال در اثر حادثه  صادر گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بیمه ایران ؛ وی در پاسخ به این سوال که همکاران به چه طریق می‌توانند از مزایای این تکافل نامه استفاده کنند، اظهار داشت:بیمه گزار اداره کل منابع انسانی می‌باشد و همکاران میتوانندبا مراجعه به بخشنامه صادره در دی ماه سال‌جاری با مراجعه به سامانه رفاهی عضویت خود را اعلام نمایند.

 ملکی با اشاره به تفاوت تکافل نامه با بیمه نامه معمولی اشاره کرد: در پایان قرارداد تکافل، همکاران می‌توانند سود عملکرد را پس از کسر خسارت و 15%مانده دریافت نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان