پیام رئیس کل بیمه مرکزی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه ای است که اسلام و قرآن و امام زمان (ارواحناه و فداه) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است. مقام معظم رهبری

پیام رئیس کل بیمه مرکزی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج
صفحه اقتصاد -

متن پیام بدین شرح است:

دفاع از آزادی، کرامت و هویت اسلامی و ملی ایجاب می کند که مقابل خطراتی که هویت ملت شریف ایران را تهدید می کند با آمادگی کامل روبرو شده و بطور همه جانبه و برنامه ریزی شده مبارزه کرد.

بسیج؛ این نهاد فرهنگی، اجتماعی و انقلابی که به ابتکار و دستور بنیانگذاز معظم انقلاب اسلامی ‌تاسیس شده، توانسته است در دوره های متفاوت پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با بسیج همه نیروهای کارآمد کشور در همه میدانها حضور موثر و کارساز داشته باشد و برای حفظ، حراست و صیانت از اهداف، ارزشها و دست آوردهای کشور در برابر تحرکات نظامی و هجوم ها و شبیخونهای فرهنگی دشمنان و ابرقدرتها ایستادگی کرده و افتخارها بیافریند.

حضور و آمادگی بسیج و کارکرد مثبت، فرهنگ ساز و اجتماع محور از نظر تنوع ، کمیّت و کارآمدی و بهره وری، به ویژه در زمینه ایجاد امنیت و اطمینان خاطر شایسته و مثال زدنی است.

اینجانب به نمایندگی از اهالی صنعت بیمه فرارسیدن سالروز تاسیس بسیج و هفته گرامیداشت آن را که پیام آرامش بخش و رهائی بخش بشریت از چنگال اسارت استکبار و توسعه، سازندگی و آبادانی در همه زمینه ها است را گرامی داشته و به بسیجیان کشور بالاخص بیمه¬گران بسیجی تبریک می گویم.

علی استادهاشمی

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما