گزارش اختصاصی صفحه اقتصاد از سهام عدالت

سود سهام عدالت کی واریز می شود؟ | برگزاری مجامع استانی سهام عدالت

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که سود عملکرد شرکتهای غیربورسی و سود تخصیص داده نشده قبل از آزادسازی سهام عدالت به حساب سهامداران محترم از شنبه واریز می شود. همچنین و پیشنهاد واریز سهام برای جاماندگان و مشمولان جدید نیز مطرح شده است.

سود سهام عدالت کی واریز می شود؟ | برگزاری مجامع استانی سهام عدالت
صفحه اقتصاد -

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس گفت: مدلی که برای برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت پیشنهاد شده بود در حال بررسی است و هنوز تصمیم نهایی اتخاد نشده است.

جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در خصوص شکل و زمان برگزاری مجامع استانی سهام عدالت گفت: مدل پیشنهادی باید به تصویب شورای عالی بورس برسد و در صورت تصویب شورا موارد اطلاع رسانی و ابلاغ خواهد شد.

او در ادامه بیان کرد: مدلی که برای برگزاری مجامع استانی سهام عدالت به شورای عالی بورس پیشنهاد شده بود کماکان در حال بررسی است و هنوز تصمیم نهایی اتخاد نشده است.

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس پیش از این گفته بود، نماد‌های معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت از اسفند ۱۴۰۰ با مصوبه شورای عالی بورس متوقف شدند و این توقف تاکنون ادامه دارد. دو موضوع در خصوص این نماد‌ها مطرح است اول این که این شرکت‌ها باید طبق سازوکاری که شورای عالی بورس در ادامه مشخص خواهد کرد مجامع سنوات گذشته خود یعنی سال‌های مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۹۹، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ و ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ را برگزار کنند بعد از برگزاری مجامع مجدد بحث بازگشایی این نماد‌ها در شورای عالی بورس مطرح می‌شود و با تصویب و تایید سازمان بورس می‌توان نماد‌های معاملاتی این شرکت‌ها را بازگشایی کرد.

نحوه برگزاری مجامع استانی سهام عدالت

محسن علیزاده، عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس چندی پیش در مورد آئین‌نامه اجرایی مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری عدالت استانی گفت: نحوه برگزاری مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری عدالت در شورای عالی بورس تصویب شده بود که اخیراً این آئین‌نامه برای اجرا به شرکت‌های استانی سهام عدالت ابلاغ شده است.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس در مورد برگزاری مجامع استانی سهام عدالت گفت: طبق قانون تجارت که شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی هم از قانون تجارت پیروی می‌کنند، برگزاری مجمع در مرحله اول با حضور حداقل 50 درصد به علاوه یک نفر از سهامداران رسمیت پیدا می‌کند و اگر در مرحله اول این حدنصاب قانونی محقق نشد، براساس قانون تجارت مجمع دوم با هر تعدادی از سهامداران رسمیت پیدا می‌کند.

وی در مورد اینکه آیا مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی به شکل حضوری و یا الکترونیکی برگزار می‌شود، گفت: براساس قانون تجارت در مرحله اول مجامع باید حتما حضوری باشند که اگر مجمع به حدنصاب نرسید، در مرحله دوم چون مجامع شرکت‌‌ها با هر تعداد رسمیت پیدا می‌کند، باید برگزار شود و در آن مجمع تصمیم بگیرند که انتخابات هیأت مدیره برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی به شکل حضوری و الکترونیکی برگزار شود، چون قانون تجارت تصریح بر برگزاری حضوری دارد و برای تغییر قانون تجارت باید حتما مجمع دوم تصمیم بگیرد که مجمع به شکل ترکیبی حضوری و الکترونیکی برگزار شود.

علیزاده همچنین در مورد شرکت‌های تعاونی سهام عدالت شهرستانی گفت: طبق آئین‌نامه، افراد از شهرستان‌ها می‌توانند خودشان در مجامع شرکت کنند و یا اینکه به اشخاص دیگری که در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند وکالت بدهند و یا اینکه یک وکیل قانونی برای خود انتخاب کنند که حق رإی به او بدهند و از این طریق به اعمال حق رأی خود می‌پردازند.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس همچنین در مورد اینکه اگر قرار به اجرای قانون تجارت باشد، برگزاری مجامع استانی سهام عدالت مانند سال 99 با تعداد اندکی از جمعیت استان خواهد بود و آیا این با سیاست مشارکت مردم در سرنوشت سهام عدالت تناقض ندارد، گفت: طبق قانون تجارت، اگر مجمع نوبت اول به حدنصاب 50 درصد به علاوه یک نفر نرسید، مجمع در نوبت دوم برگزار می‌شود و در نوبت دوم با هر تعدادی رسمیت پیدا می‌کند که همه شرکت‌های سهامی عدالت استانی و شرکت‌های تعاونی شهرستان و کانون سهام عدالت می‌توانند شرکت کنند و قرار شده است که سازمان بورس و کانون سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت حداکثر تلاش خود را به کار گیرند تا مشارکت حداکثری در مجامع شرکت‌ها اتفاق افتد.

علیزاده این را هم گفت: برگزار کردن مجمع الکترونیکی نیاز به مصوبه مجمع و اصلاح اساسنامه شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان‌ها دارد که باید در مجمع دوم که با هر تعداد رسمیت پیدا می‌کند این مسئله تصویب شود.

وی در مورد اینکه اگر از جمعیت 450 هزار نفری یک استان مثلا هفت نفر در مجمع دوم حاضر شوند، آیا این افراد قانونا می‌توانند نماینده سهامداران عدالت استان شوند، گفت: درحال حاضر در قانون تجارت اینگونه عنوان شده است که اگر مجمع اول به حدنصاب نصف به علاوه یک نفر نرسید، مجمع دوم به هر تعدادی رسمیت پیدا می‌کند که در مجمع دوم می‌توانند نحوه برگزاری مجمع را تعیین کنند که می‌تواند هم حضوری و هم الکترونیکی باشد. سازمان بورس و کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی مأموریت دارند فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی انجم دهند تا حضور حداکثر سهام عدالت در مجامع استانی اتفاق افتد.(فارس)

زمان واریز و مبلغ سود سهام عدالت در مهر ۱۴۰۲

سود اضافه سهام عدالت خود را دریافت کنید!

سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با عنایت به مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر واریز باقیمانده سود سهام عدالت نزد این سازمان به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، بدین وسیله به آگاهی کلیه سهامداران محترم می رساند، «سود عملکرد شرکتهای غیربورسی مربوط به سالهای ۱۳۹۸، ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ » و همچنین «باقیمانده سود تخصیص داده نشده مربوط به سنوات قبل از آزادسازی(قبل از ۱۳۹۹)» جهت واریز به حساب سهامداران محترم سهام عدالت به حساب شرکت مذکور واریز شده است.

بنابراین، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه همزمان با واریز مرحله دوم سود سهام مربوط به عملکرد سال ۱۴۰۰ شرکتهای بورسی سهام عدالت، سود سهام نزد این سازمان را نیز به حساب سهامداران محترم واریز خواهد نمود.

بر این اساس از کل مبلغ واریز شده توسط شرکت مذکور، مبلغ ۲۵۵ هزار تومان برای سهامداران یک میلیون تومانی و مبلغ ۱۳۵ هزار تومان برای سهامداران ۵۳۲ هزار تومانی، مربوط به سود واریز شده توسط سازمان خصوصی سازی است.

پیشنهاد واریز سود سهام عدالت برای مشمولان جدید و جاماندگان

امروز ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی و ۴۹۰ هزار تومانی حسابی ترکاند

مهدی حاجی‌وند دستیار ویژه رئیس سازمان بورس در حوزه سهام عدالت هم  گفت: پیشنهاد می‌شود سهام دولت در شرکت‌های بورسی به مشمولان جدید اختصاص یابد.

موضوع تخصیص سهام عدالت به جاماندگان، مصوبه مجلس را دارد و در ماه‌های اخیر مورد تاکید نمایندگان مجلس قرار گرفته است.

تازه‌ترین خبر در این زمینه از سوی سیداحسان خاندوزی ـ وزیر اقتصاد اعلام شده که گفته که مراحل تصویب و تخصیص سهام عدالت به جاماندگان باید از طریق هیات دولت طی شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین درباره زمان واریز سود سهام عدالت بیان کرد: پس از اینکه مجامع برخی از شرکت‌های موجود در سبد سهام عدالت برگزار شد و تقسیم سود انجام شد به رییس سازمان بورس می‌گویم تا خیلی فوری از همه شرکت‌ها منابع را وصول و به حساب سهامداران واریز کند.

حدود دو ماه قبل نیز معاون جدید واگذاری سهام و بنگاه‌های سازمان خصوصی‌سازی به ایسنا گفت: ترجیح سازمان خصوصی‌سازی و قانون‌گذار واگذاری سهام شرکت‌های بورسی به جاماندگان سهام عدالت است. سازمان خصوصی‌سازی در پیشنهادی که سال گذشته به دولت ارائه کرد اعلام کرد که سهام شرکت‌های بورسی را مد نظر دارد، امسال نیز پیشنهاد مذکور دوباره مطرح شده است.

جزئیات واریز سود سهام عدالت

امروز ارزش سهام عدالت تغییر کرد؟ | سهام عدالت چقدر شد؟

با پایان شهریور و عدم واریز سود شرکت های غیربورسی سهام عدالت بار دیگر وعده های داده شده از سوی مسئولان مربوطه محقق نشد! وعده هایی که گویا تنها برای رفع مسئولیت است چرا که  افراد  در برابر وعده هایی که می دهند  پاسخگو نیستند و تنها این سهامداران هستند که چشم انتظار واریز این سود بعد از گذشت بیش از پانزده سال مانده اند.

قائم مقام مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: اگر شرکت‌ها و مسئولان شرکت‌ها با سپرده گذاری مرکزی همکاری کنند در تلاش هستیم که زودتر سود را به حساب کلیه سهامداران سهام عدالت واریز کنیم.

غلامرضا ابوترابی گفت: در خصوص واریز سود سهام عدالت یک پلن (برنامه) وجود دارد که با توجه به شرکت‌هایی که مجامع خود را در سال ۱۴۰۱ برگزار کرده اند (سود مربوط به سال مالی ۱۴۰۰) بتوانیم سود سهام‌ها را سریع تردریافت، تجمیع و پرداخت کنیم.

عسگر توکلی با اشاره به این که قیمت سهام عدالت حدود ۱۵ میلیون تومان است و تا ۳۰ میلیون تومان فاصله زیادی دارد، از سهامداران خواست همچنان از فروش سهام خود خودداری کنند.

وی با بیان این که سود سهام عدالت اسفندماه امسال پرداخت می شود، افزود: به افراد و سهامداران تحت پوشش کمیته امداد دو میلیون تومان و افراد عادی یک میلیون تومان سود پرداخت می شود.

وی با اظهار این که پول چندانی از فروش سهام عدالت نصیب افراد نمی شود، گفت: خوشبختانه دولت و مجلس پای می شود. کار سهام عدالت آمدند و انتظار ساماندهی این وضعیت را داریم.

جاماندگان سهام عدالت چه اقداماتی باید انجام دهند؟

حسینی، کارشناس حوزه بورس افزود: رفت و برگشت‌های زیادی در بخش جاماندگان وجود داشت. بخشی از سهام‌هایی که در لیست واگذاری است از این محل قابل واگذاری است. با توجه به چالش‌هایی که در موضوع سهام عدالت داریم پیشنهاد این است که سهام عدالت به طور مستقیم به افراد واگذار شود. آن چیزی که باید به جاماندگان واگذار شود یک یازدهم آن چیزی است که اکنون دولت به سهامداران عدالت واگذار کرده است.

مشاور رییس سازمان بورس ادامه داد: سیزده شرکت غیر بورسی هستند که در سهام عدالت حضور ندارند. ما سیزده شرکت داریم که هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند. یک کار خوبی را ما طی چند ماه گذشته شاهد هستیم و فعلا عملکرد خوبی را مواجه هستیم. یک بخشی از امور مربوط به سهام عدالت به سازمان بورس برمی‌گردد. ما یک تصویب‌نامه و نظام‌نامه در حوزه بررسی داریم. ما دو تا سه میلیون سهام عدالت‌داری داریم که نمی‌دانند سهام عدالت دارند و اطلاعات خود را وارد سامانه نکرده‌اند. بانک اطلاعات مشمولین به سازمان خصوصی‌سازی ارسال خواهد شد. سال آینده توانایی خرید و فروش سهام خود را ندارند. در مورد فرآیند تصویب هنوز اطلاع‌رسانی صورت نگرفته است. رادیو و تلویزیون مبدا اصلی امور اصلی جاماندگان است و نباید وارد سایتی شوند و به ویژه افراد عضو کمیته امداد هیچ کاری نباید انجام دهند.

عضو شورای عالی بورس یادآور شد: ما چند میلیون از جاماندگان سهام عدالت را در این چند سال از دست دادیم و باید سعی کنیم که در اسرع وقت و با کیفیت و دقت فرآیند‌ها‌ را عملیاتی و اجرایی کنیم. در حال حاضر آن‌چیزی که می‌توانم گزارش آن را به شما بدهم در حال حاضر، چون شرکت‌های استانی نماد‌های آن‌ها در حال معامله بوده است باید دارای هیات‌های صلاحیت‌دار شده باشند. متأسفانه دوره صلاحیت‌دار شدن خاتمه پیدا کرده است. اکنون کسانی می‌توانند اعضای شرکت باشند که یک برندی داشته باشند. شرکت بورس باید سریعا انتخاب اعضای هیئت مدیره را انجام دهد. مصوبه داده شده است و یک اختلاف نظر‌هایی وجود دارد که باید در اسرع وقت رفع شود. بر اساس شواهد من فکر می‌کنم که این اتفاق در مهر ماه بیافتد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • ناشناس

  خبر از واریز سهام باز می کنی خبر سهام حاماندگان سهام ر با این سهام تون هی هر سال چرت پرت همش ب دروغ

 • ناشناس

  کلان مزخرف نویسی شده

  • ناشناس

   ناف اینا رو با با دوروغ و مقلطه و سیاه نمایی بریدن

  • ناشناس

   این همه فحش و نفرین و لعنت از رو نمییره شما ها رو شما ساکن ایرانید یا از خارج زر میزنید

  • ناشناس

   نه عزیزم فردا شنبه اول مهر واریز میکنن

   • ناشناس

    ار واح پدرشووون

   • ناشناس

    همون ۱۳۵ هزار تومن رو میگید دیگه 🤣🤣🤣

  • ناشناس

   چرت پرت همشون فقط سرملتو بااین چرتوپرتا گرم کردن

  • ناشناس

   ✋️دلخوش به این مقدار نباشید 💨🤏

 • امیرعلی

  نوشته از سال 85 تا 94 پس این خبر برای دو سال اینده هست خدایش چقدر دروغ

  • ناشناس

   وای

 • جواد سویزی

  چرت و پرت نگید ، شرف داشته باشید

  • ناشناس

   دروغگو شرف نداره عزیزه من

 • Nimakk

  هرروزنوتیف میادکه فلان روز سهام واریز میشه بعدسایتو بازمیکنی یه مشت کسشر نوشتن الان کجایه نوشته هاتون خبرازواریز بود کجاش خبردادید که واریز چه روزیه چه ساعتیه فقط دروغ تاکی میخواید اینکاراروبکنیدامثاله شماهان مردموگمراه میکنن یه سری شیاد میان کلاهبرداری میکنن شماها قشنگ راهو واسشون بازمیکنید اگه خبرندارید سهام کی واریز میشه کسشرنزارید

  • ناشناس

   دقیقا

  • ناشناس

   چرا اینقدر دروغ میگید

  • ناشناس

   👍

  • ناشناس

   دیگه عادت شده هرروز میبینی اولش سرتیترش واریزسود سهام عدالته ولی واردش میشی محتواش مال بازماندگانه اینجوری با روان ادم بازی میکنن

   • ناشناس

    🤣🤣

  • ناشناس

   خخخخخخ

 • لینچان

  چرا دروغغغغغ
  یرقان بگیرید که اینقدر دروغ میگویید

  • ناشناس

   واقعن دمت گرم با این یرقان گفتنت 🤣

 • ناشناس

  چون خواننده بازیچه اش هست

 • جعفر

  الکی مردم رو گول نزنید

 • جعفر

  چرا خبر دروغ میگید هر چی می‌نویسید باز میکنیم یه چیز دیسکت ربطی نداره به موضوع

 • ناشناس

  هرروزدروغ میگید سهام میریزیم چرا خوب بخدا مردم مسخره نکنین زشته

 • ناشناس

  میگم حالا که میخاین کار خیری انجام بدین نگین تا اجرش کم نشه

  • ح. خ

   با سلام دوست عزیز اینا اجرشون تو جیبشونه

 • سعید

  سوپر من این قدر زحمت نکش خبر رسانی کنی یک وقت خسته میشی انرژیت از دست میره آنوقت ما چه جوری خندان بشیم

 • سعید

  خجالت که هالیتون نیست بخاطر98درصدراُی مخالف که میگیرین!!!شبانه روزدروغ میبافین خسته نشدین؟اول میگین سهام532تومنی اینقدرواریزمیشه بعدش هیچ اشاره ای نمیکنین!تف به ذات کثیفتون حرومخورا که این همه باروان مردم گرسنه وفلکزده بازی میکنین🤮🤮🤮

 • مهدی غریبی

  دروغ گو و کلاه بردار شما هستید که هر روز با یک تیتر جدید و وعده وعید و قبول نداشتن صحبت‌های همدیگر و سر این مردم تنگ دست و ضعیف و آبرو دار را شیره می‌مالید .شما واسطه و مواجب بگیر هستید و منتی هم سر مردم نذاریت مگه داری از جیبت میدی ..نه کجای این کار درسته. خدا ریشه هر چی مفسد و دروغگو و نداشتن وجدان را از سر مردم کم کنه. انشاالله

  • ناشناس

   الهی آمییییییین

 • مهدی غریبیبخدا این شاید

  بخدا این شما هستید که خوند مردم را با این کارها بجوش میارید و مردم را به اغتشاش وا می‌دارید
  و چهارتا بدبخت خانواده دار را به کشتن میدید. خون این عزیزان دامن شما درو غگوها را میگیره انشاالله. بخدا اگه به رئیس جمهور و رهبر بود که همیشه دارن تو گوش این بیخداها میخونند ولی کو گوش شنوا. اینها تاخودشون و صدنصل بعد خودشون را از خون این ملت و این بیت المال پر نکنند سیر نمیشن . لعنت الله علیهم

  • فرهاد

   اتفاقا این دروغگوها منسوبین همونایی هستند که شما فکر میکنید ادمای خوبی هستند ‌اب از سرچشمه گل الوده.

 • ناشناس

  چرا روزی چندین بار دروغ می‌نویسید و از تیر ماه گفتید میدید مرداد گفتید بعد شهریور گفتید حالا می‌گویید مشخص نیست وعدهای دروغ چرا وقتی سهام ما رو خرج کارهای دیگه میکنید و امروز و فردا میکنید مشخصه خدا خودش بهترین حاکمه و بترسید از اون روز که بيت المال مردم را بالا می‌کشید و ترس از افشا شدن دارید که خود واضحه لعنت به مال مردم خورها

 • ناشناس

  چرا این همه طول و تفسیر می‌نويسن؟ از سالر۸۵ ما اونا رو میخوایم چکار دارندگان ۵ هزار تومان چقدر می‌گیرند. اون بگین

 • ناشناس

  هر روز می‌نویسید سهام عدالت قراره واریز بشه وقتی خبر ا رو میخونی مطالب ۳ ماه پیش رو از اول تا آخر نوشته و هیچ خبری از واریز و مقدار و زمان آن نیست اول گفتید توی ۳ مرحله قراره سود سهام واریز بشه بعد از ۱ ماه گفتید توی ۲ مرحله قراره واریز بشه و الان هم رسیدیم ب ۱ مرحله وقتی خودت خبر نداری چرا مردمو سر کار میذارید

 • حقیقت

  شروع شد خبر هر روز دیگه سهام عدالت هست تا ۲۹ اسفند ماه و هر روز اعلام که وزیر گفت فردا واریز میشه و هیچ خبری نیست و نخواهد بود
  دروغ دروغ دروغ سایت پینوکیو

 • ناشناس

  پدر مارو در آوردید تا نت روشن میکنید هی خبر سهام عدالت میفرستید که چی ...جون به لب کردید مارو بدید دیگه دهن مارو سرویس کردید

 • حقیقت

  فقط دروغ بنویسید و مطالب تکراری خسته نشدید بس کنید امروز ۱۶ بار این خبر رو رو صفحات درج کردید بجای این چند مطلب از خشک شدن دریاچه ارومیه و هامون و بیکاری و فقر و .... بنویسید

 • وحید

  یه مشت حرومزاده جمع شدن فقط دارن مردم سرکاربزارن

 • ناشناس

  تمام نوشتهای گوگل همه دورغ فقط بجهت کسب درآمد هستند نمونه‌اش سهام عدالت تا لان چند رقم بازی کردن همش دورغ

 • ناشناس

  خدافقط لعنتتون کنه مردم ب بازیچه گرفتید

 • ناشناس

  هرروز این اراجیورو تحویل مردم میدید خسته شدیم فقطبگید سود سهام قدیمیهاروکی قراره بدید

 • ناشناس

  چرا اینقدر به مردم دروغ می‌گوید وجدان داشته باشید
  هر چند وجدان وجود ندارد، مردم بازیچه ی شما
  نیستن ، بی تعصب خبرنگار چرت ننویس...!
  اخبار از دهن آدم بیرون مياد...!

 • احد گرامی

  تا به حال بالاترین سهام اختصاص داده شده یک میلیونی تومانی است نه ده میلیونی فکر می کنم شما هم میخواهید کلاه این مردم مظلوم را بردارید اخبار کذبی و دروغ منتشر نکنید بخاطر تبلیغات ودرآمد خودتان خجالت داره شرم کنید

 • ناشناس

  یه ۵۰۰ تومن میخوان باز بدن چقد چرندیات میبافن هی چرت و مرت میگن و تکراری خرف میزنن میرن از سال ۸۳ که این طرح شروع شد حرف میزنن اه اه

 • سهام نژاد

  خاندوزی گفت.... خاندوزی فرمود
  ... خاندوزی ... درج هر روز سهام عدالت که نهایتا تا ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ ادامه و اعلام که وزیر صمت گفت.... نماینده گفت .. رئیس کمیسیون اقتصادی گفت ... در سال ۱۳۷۵ قرار بود و ....و بعد اعلام که فردا پول سهام بحسابتون واریز میشه و هیچ خبری نبوده و نیست و نخواهد بود
  چقدر دروغ و مطالب تکراری و کپی پیست.... خسته نشدید
  پول این سود که میشه ۴۰۰ هزار اندازه نیم کیلو گوشت با استخوانه خجالت داره از اینهمه سهام که تو گلو می پیچوند و یارانه ... مایه شرم هست که به شخصیت مردم توهین میکنید

 • مرتضی

  خدالعنت کندمسیولین سهام عدالت استانی رادوسال پیش وسخوزخریدم بااستفاده ازاعتبار۲۴درصد بهره دادم دوسال هنوزهم بازنشده بابابلدنیستین برین کسی بیادسروسامان بده شماهم هرروزخبرواریزی سودمیدهیددروغ مملکت شده پرازدروغ اماردروغ وعده دروغ خبردروغ

 • سیدمرتضی

  دشمن ماهمین جاست

 • ناشناس

  به زنده هااول بدین این سهامیکه میگین به وراثین پیش کشتون مشت دروغگو چقدرجامانده سهام عدالتی داریم که هنوزیکبارهم نگرفتندهمیشه هم ثبت نام کردندوهیچ خبری نیست فقط روزاسم سهامه که واریزشده چقدردیگه دروغ

 • ناشناس

  آخه چه نظری بدم واقعا این چرت و پرتها ارزش فوهش دادن مردم نداره خاک بر سرت بفهم نفهم، اینقدر فوهش نخور اینها می‌نويسن هزار برابر فوهش میخوری از اونهایی که نمی‌نویسند خبر بی شرف و غیرت ها خجالت بکشید دوس دارید فهش بخورید بیایید رو در رو مردم بهتون فهش بدن غیرت میدونی چیه ناموس میدونی چیه شرف میدونی چیه؟ حیوان میدونی چیه؟

 • پدر

  خدا لعنت کنه پدرومادر ی کهشماکثافتهای دروغگورو بدنبا اورد شما کلاهبردارین نه مردم بیشرفها خجالت داره

 • وحید

  خداییش چقدر صیانت کار هستید تو اینترنت و سهام عدالت و ...خسته نشدید از این همه بی خوابی و صیانت چند سال دنبال صیانت از سهامی که اختیارش و نداریم هستید این چه عدالتی هست

 • ناشناس

  همش دروغ..چه در مورد سهام عدالت چه در مورد یارانه...من بازنشسته با حقوق هفت میلیونی یارانه ندادن تو سامانه اعنراض گذاشتم اصلن ترتیب اثر نمیدن

 • شهرام

  الان چند هفته هست دارید میگید حقوق های بازنشستگان زیاد شده یارانه ها زیاد شده ولی همش دروغ بود قیمتها ی اجناس وتورم زیاد شده همین و بس...

 • ناشناس

  حقوقها سالی یه بار یه ملیون زیادش میکنند اون وقت همچی ساعتی میره بالا خدا لعنتتان کند خدا ربشه ی شما را بکنه که با همه ی نفت و گاز و معدن که داریم مردمو به فقر وگدایی انداختین

 • ناشناس

  خدا لعنت کنه شما رو انقدر دروغ میگید

 • فریدون بهادرنیا

  سلام عرض احترام من تمام خبرواطلاع رسانی درموردسهام عدالت بدرستی تااین لحظه دنبال کردم؛؛،متاسفانه من الان بطورتقریبی۳سال اذگاراست سهام عدالتم راجهت فروش کلی حضوری تاکیدکنم بطور حضوری دردفترپیشخوان دولت درست و دقیق وبی کوچکترین خطایی ثبت نمودم چرامن هیچ پولی واریزنشده برایم چراکسی پاسخ گونیست لطفافقط فقط برای جلب رضایت خداموردحقیرروپیگیری کنیدچون مشگل حادی پیش رومه نیازدارم تشکر

 • ج

  سلام واریز کردن سودسهام کاری نداره اما واقعاکلاه بردارا دارن سو استفاده میکنن بریزید بخدا مردم بابدبختی حقوقی میگیرن اونم شیادای کلاه بردار با ی پیام گول میزنن و حسابارو خالی میکنن بس سود سهام عدالت وبدین کلاهبرداری نکنن مردم گناهی ندارن بخدا با سختی نون شبمون درمیاد

  • ناشناس

   ای بنده خداااا
   چون سهام تو فروختیو پولتو نتونستی بگیری خودتو جلوی اینا حقیییرم کردی دیگه؟ واقعا که!!!
   زبون غاصره از اینهمه تملق و چاپلوسی و خودحقیر شمردن رو👎👎👎

  • ناشناس

   نظر شما

 • ناشناس

  شما تا به حال دید یکی از مسولین جمهوری اسلامی حرفی بزند اجرا شود..مثال بانک‌ها حق ندارند بخشی از وام دریافتی مردم را مسدود کنند.کجا اجرا میشه..همش دروغ.خجالت هم دیگه نمی کشن

 • صادق

  سلام ماکه ازاول سهام عدالت تاحالا هیچی نداشتیم ونبردیم هرسال میگن جاماندگان ثبت‌نام میشن پس آخه کی ترابه شرفتان تکلیف اونایی که سهام عدالت ندارن رو روشن کنید ای هوار یکی صدای مارو برسونه

 • ناشناس

  از ۱۰ ماه قبل مرتب اخبار فوری پرداخت ۳۰۰ ' ۴۰۰ تومنی سود سهام رو تبلیغ میکنید هیچ خبری هم نیست

 • Soldier Boy

  کویر تایر ...و رویای لاستیک تعاونی یا دولتی
  نه نمایندگان این شرکت جواب میدن.. نه تلفن برمیدارن ..نه حرف راست میزنن... دروغگو شدن ... این سایت دوماهه درحال بروز رسانیه؟؟؟ مردمو چی فرض کردین؟؟؟ همتون کلاهبردار هستین.. یه کلام راست نوشتین که عمل کنید؟؟ نمایندگی ها که در مشهد خوب و بد همه آفتابه برداشتن...
  اخبار خوب ۴۴ ساله نشنیدیم... کلاهبردار ی با وعده لاستیک تعاونی دولتی... اون نون الهی خرج سرطان زن و بچتون بشه

 • ایران

  نه تنها سایت سهام عدالت دروغ میگه امروزه هرسایت اداره ای راباز میکنه همش دروغه دگه قابل اعتمادنیستندتاکی اینامیخوان دروغ به مردم بدبخت بگن (دروغ......‌دروغه)

  • ناشناس

   انشاالله که نابود بشین خون مردم رو کردین تو شیشه

 • ناشناس

  هرروز وهرشب هی میگین سهام عدالت واریزشده بی شرفها کجاواریزشده خون مامردم رابه جوش اوردی شماهاخسته نشدین این همه چرت وپرت تحویل مردم میدین ازجیب خودت که نمیخوای بدی جمع کنین بساتون را خاروذلیلمون کردین

 • بلوچستانی

  دنیا کره ماه میره ما فقط 7 ماه منتظریم سهام عدالت واریز بشه روزی نیست که حرف سهام عدالت نباشد بدون نتیجه
  خجالت بکشید جمع کنید این بساط ملتی سر کار گذاشتین

 • ع

  اینجوری که شما هر روز بحساب ما واریز میکنید سود سهام و الان باید هر ایرانی یک پورشه زیر پاش بود ...هر روز ۱۱ میلیون ۲۰ میلیون .. هر روز سود ...

 • ناشناس

  مگه‌نظر ماهم مهم دولت خودش میبره و میدوزه ما دیگ چ کاره هستیم

 • ناشناس

  ازکی تاحالا نظرمردم واسه دولت مهم شده من خبر دار نشده بودم بابا دمش گرم‌

 • علی

  مقصر این همه بدبختی فقط خودمون هستیم اونایی که تا همین الان جز دروغ و بی کفایتی ازشون چیزی نسیبمون نشده خودمون باعث شدیم که رویه کار برن پس بیخود انتظار نداشته باشید کاری برامون بکنن لیاقت ما همینه از ماست که برماست فعلا روزهایه خوشمونه

 • ناشناس

  چقدر اینا مکروه شدن،خودشون دزدن،بعد میگن مواظب پیامک سود جو باشین،گول نخورید،همه سهام مردم میزنن ب جیب خودشون،بعد برا هر نفر صد تومان میدن،اونم بزنه سرتون،گداها

 • بایدن ایرانی

  متاسفانه وقتی مسئولان عادت کردن به دروغ کاریش نمیشه کردهمه ملت ایران میدانند..‌‌میبیننددروغارو

 • خانم

  سلام آقای مسئولین سود سهام رو واریز کنین تورو ب جون بچه‌هاتون. بچه‌های من هی میپرسن مامان کی سود سهام عدالت رو واریز میکنند😐

  • بهنام

   التماس نکن همشیره
   اینا رحم و مروت و مردونگی اگه داشتن که اینهمه وقت چپوراست خبرای کذب تحویلمون نمیدادن

 • محمد

  مدت یکسال 10میخواهم وام بگیرم بخداگرفتارم .همهش منتظره سودسهام عدالت هستم .
  بدهکارم 2دخترجون دارم .خودم کارافتادام.
  چرابافکرمردم بازی میکنید.
  یسری خوب میخورند.شمالمشون..مشهدش رو
  میرند..کربلا..مکه..ماشینهای چنانی .
  4 خونه ..ویلا..باپول مردم....
  قسم میخورم زحمت نمیکشن..بالخره..
  ازخدامیخواهم .ازآقاامام حسین .آقاامام رضا
  کمک میخواهم..بازم منتظرسهام عدالت باشیم
  دیگه کم اورذم..شرمنده خانواده هستم..
  بخدامی سپارم..باشه ماهم خدای داریم

 • محمد

  تاکی باید باامید زند گی کنیم تو را خدا این مردم گناه دارند سر کارشان نذارید

  • ناشناس

   انشالله تغاص این بازی ای که با اییییین مردم ستمدیده و زیرخط فقر دارین انجام میدین به همین زودی انشالله انشالله خواهید دید، همتوووووونو میگم هم اونایی که با اخبار درِ پیتشون مردمو سرکار گذاشتن چندین ماهه، و هم دستان کثیف پشت پرده...

 • ناشناس

  اگر فعلا سودی در کار نیست اصلا چرا همش وعهدو حید دروغ به مردم می‌دهید الان نزدیک چندماه است شده تیتر خبرها تا زمانی معلوم نیست نگوید به مردم هر وقت خواستید بدهید یک روز زودتر اعلام کنید مردم با این کار گذاشتن سر کار امروز و فردا میکنید لطف کنید با اعصاب وروان مردم بازی نکنید

 • مذااا

  ما خدا‌ قربون‌کریمی وبزرگیش‌برم‌ازخدامیخواهیم

 • ناشناس

  بسه بسه

 • بهروز

  اگه واقعا این خبر درست باشه یه باجناق پارتی مهمون منی حتما

 • ناشناس

  ثبت نام جاماندیم

 • ح.

  عزیزان این دوروغ ها طبیعی تو مملکت ما عادت کردیم سهام چیه سر مردم رو شیره می‌مالین

 • علی

  سهام بی عدالتی

 • ناشناس

  قیمت مرغ

 • ناشناس

  کار ملت افتاده‌ دست دروغگویان و دزدان سر گردنه لعنت بر همه شما باد

 • رستم

  باسلام خدمت دوستان عزیزان سال 1385دوتافیش 460000هزارتومان 920000هزار تومان ریختم برا سهام عدالت اگر این پول را سکه خریده بودم سکه بود 120000تومان8سکه میشد الان. 160000000میلیون داشتم

 • Sharzad

  درآخر ما نفهمیدیم چه زمانی وچقدر این سهام عدالتتتتتتتتتتت!! پرداخت میشه، چرا وقت مردمو میگیرین، الکی صفحه رو پر میکنین، بیایید مرد عمل باشید، !!!

 • ناشناس

  بابا تورو خدا با احساسات مردم بازی نکنید...

 • غلام شمسی پور

  واقعا این قضیه دروغ ‌رداخت سود سهام بیعدالت و بازی با شعور ملی تا کی ادامه دارد؟ یه خورده خچ
  جالت بکشید برای پوزیشنتان خیلی خوبه!؟

 • مرد ب شانس

  سلام شما بخدا این سهام عدالت را واریز کنید ما مرد ایران چرا به مردم خارج هدیه می دهم آن فرش را به رونالدو دادید می فروخته دوسه تا آدم بدبخت را کمک می کردید

 • هوشنگ آرایش

  سلام وقت بخیر ازجاماندگان سهام عدالت هستیم ممنون میشم یکم به فکر ما جاماندگان باشید

 • ناشناس

  انشالله که آه مردم دامنشونوبگیره.بعداین همه سال میخوان نهایتش پونصدتومن بدن .اگه فروخته بودیم گوسفند خریده بودیم الان سودش ملیونی بود اینا بااین همه شرکت فقط مردمو مسخره کردن

 • ناشناس اما ایرانی

  ازاین خوشحالم که سهمم ازخاک وطنم را صدقه بگیران دولتی میگیرندومیخورند وبرام واجب نیست حق وناس بدم بخورید اما بدانید که حرام است ازخون کفتار حرامتراست ونجس تر هه هه هه

 • ناشناس

  منکه سهام عدالت ندارم خودمم مددجوی کمیته امدادم چیکار کنم چرا الکی دلمونو خوش میکنید و هرماه داغمونو با این دروغا تازه میکنید

 • امیر

  مسخره بازی این دولت اقا چرا سهام داران رو سر کار میزارید یا اگه سود میریزید بریزید یا نریزید این مسخره بازی ها چی دیگه شورش رو دراوردین تا کی باید منتظر بمانیم واسه چندر غاز عه یا بریزید یل بگید اقا سودی در کار نیست پاک مسخرش رو درآوردن

 • غریبه

  هر بلایی سرمون میاد حقمون ما ایرانی جماعت عادت کردیم به چرت و پرت گفتن یعنی ما با سهم عدالت زنده موندیم بابا بسته تو رو خدا حماقت تا کی

 • علیرضا نبی دوست

  آقاسودسهام عدالت روهرسال یبارواریزمیکنن اونم ازبرج۹تا۱۲واریزمیشه بعدش خبرهای واریزی سود سهام عدالت واسه جامانده هاست

 • مهدی

  این سودسهام کلن یه چیزپیچیده ای شده یه وقتهای دریافت میکنیم بعزی وقتهاهم چندتاشرکتهاواریزنمیکنن برامون واریزنمیشه وبه اشتباه تبلیق میشه واریزمیخادشه وبیشترمردم اینتورسردرگم میشن نظرمن این هست اگه ازادبشه بهترراحت میتونیم تبدیل کنیم به پول وتوحسابمون سودش بگیریم درست مسل یارانه هرماه میگریم یاخرج کاربدردبخوری کنیم خیلیها اینتورراضی هستن ممنون ازسایت👍💓

 • ناشناس

  با این سودی ک شما میدید من حاضرم بفروشم سود چهار سال 125 هزار است فروش ازاد نمی کنید چون بفروشن شما ضرر می کنید جیبتان خالی میشه

 • حشمت محمدی

  لطفا صحبت از سال ۱۴۰۲ کنید . ماکه سال ۴۰۱ سود بهمون دادن . لطفا برنگردین عقب

 • حشمت محمدی

  باید هم کشورای دیگه به کشورمون بخندن .

 • ناشناس

  مسخره شدیم

 • ناشناس

  همه دروغه هی واریزواریزدق کردین مردم رو.مابرنون شب موندیم‌بچه های ماهزارچیزدلشون میخاد.پول ندارم ک دوچرخه ای برپسرم بگیرم کلاس دومه.شانس ماخیری هم پیدانمیشه

 • هی میگیدواریزامروزفردا موندیم مسخره نکنیدمردم رو دق مرگ کردید با دوقرونی ک میخاهیدواریزکنید

  دیگه کلافه شدیم زجرکش کردین .مسولین ب کشورهادیگه کمک نکنید حقیربدبخت درکشورخودتون کم نیس.شرمنده بچه هامون هستیم ک نتونیم براشون چیزی بخریم‌بخوره توسرتون این سهام ازاول سال هی امروز فردا کجای اگ واریزشده

 • ناشناس

  پسرم فقط،بریک دوچرخه منودق مرگ کرد کلاس دومه بخدا موندم چکارکنم هنوز هیچی برمدرسش نگرفتم.وعده میدید سهام سهام دق کردین مردم رو ی حرف راستی نبود توحرفاتون فقط وعده وعید

 • ناشناس

  تیرمیشه .شهریور.شهریورمیشه اول مهر امروزاول مهر کجای واریزکردین‌راست میگن تا گوگل بازمیکنیم امروزواریزشد ب کجا وب کدوم کارت واریزشد الکی مردمو دق کردین والا یاخودتون مسخره اید یاما

 • ناشناس

  چرا مردم را سر کار می زارین البته ما از شما توقع حرف راست شنیدن رو نداریم به دروغ پردازی هاتون خو گرفته ایم و اعتمادی به شما نداریم

 • Hosen

  خواهشا این بازی‌های که سره مردمو شیره می‌مالید را جمع کنید یعنی چه یه کاغذدادی دست مردم فقیر بیچاره هنوزم مغذمردمو با حرفهای دروغو الکی داغون میکنی نه سودمندی نه چیزدیگه خواهشا بیخیال بشیددا والاه ازدست این حرفهای دروغ واقعا داغون شدیم

 • فرهنگ

  سلام دوستان اون سهام عدالت نیست سهام خجالته

 • ناشناس

  واقعا خجالت نمی‌کشید مگه مردم گدا هستند ۱۳۵هزار تومن چیه خاک برسرتون

 • ناشناس

  اینقدررررر دروغ گفتید ومیگید ک حد نداره چقد از این سهام رو خوردید؟؟؟؟؟؟ ک الان پس موندشو دارید میدید ب مردم واقعا فک نمیکنید جواب خدا رو باید بدید یه روزی 😡😡

 • کوروش

  تا می خواهیم از حقوقمان دفاع کنیم عده‌ای بی شرف ما را غربگرا قلمداد می کنند آخه مگر ما انسان نیستیم شما ها نانتان تامین است که به مردم توهین می کنید لااقل بگذارید مردم از حقوق خود دفاع کنند آیا میدانید نداشتن سرپناهی و نانی در خاک زرخیز ایران زمین یعنی چه بگذارید از حقوق از دست رفته چهل سال گذشته دفاع کنیم
 • ناشناس

  بابا مگر مرض دارین اینهمه دروغ میگین هیچ چیز بدتر از وعده دادن وعمل نکردن مردم رو نسبت حکومت بی اعتماد نمیکنه

 • ناشناس

  مردم عزیز و گرفتار با اینجور نظر دادن چیزی درست نمیشه ،باید حظوری و روبرو حرفارو بزنیم و خودمون جمعشون کنیم

 • حقیقت

  فقط دروغگویی و بازی دادن افکار عمومی خدا لعنتتون کنه. با این خبرهای دروغ

 • دیناری

  باسلام.. مسئولین واریز سود سهام عدالت لطفا اگه از رانت خواری و حرام خواری و حق خوری مردم ضعیف و همیشه در صحنه و دزدی از حق مردم سیر شدید خواهشا دیگه سود سهام عدالت را واریز کنید تا دوتا دفتر و یه تراش برا بچه هامون بخریم دیگه خجالت بکشید و بربد گم و گور شید و خفه خون بگیرید و حرف مفت دیگه درباره واریز سود سهام واریز سود سهام هر روز هرروز نگید و گم شید و بمیرید

 • ناشناس

  آخه۱۳۵۰۰۰تومان‌‌‌کجای‌یه‌آدم‌رومیگیره‌بی‌ناموسا

 • قیمت

  مردم عزیز ودوست داشتنی. به هر چی که اعتقاد دارید به هرچی که میپرستید اینها همشون دزدن بجای اینکه این جور خبرها نیاد و نبینید داخل گوشی قسمت تنظیمات خود همین سایت برید کلا بلاک کنید

 • ناشناس

  با عرض وقت بخیر وخسته نباشید....
  چرا سود سهام‌ِ اوراقی که
  یک میلیونی هستند...
  با بقیه سهامداران یک اندازه ریخته میشه.....
  لطف کنید هر بار که خیلی هم دیر به دیر اعلام میشه...
  رعایت حداقل حروم و حلال را کرده و حق و حقوق کامل را رعایت کنید....
  ممنون ...
  اجرتان با خدا و *وای بر کم فروشان*....

 • Yyy

  چقدم سود ماشالله چش نخورید

 • ناشناس

  شرم وحیا خوب چیزیه

 • ناشناس

  واقعا مردم به خاطردروغهای مسئولین ازدین وازخداهم برگشتندچهل وسه سال است که اخباری که حقیقت داشته باشه نشنیدم چقدردروغ میگن یکی نیست جلوی این همه دروغو بگیره بسه دگه مردم اخرش گوشهای یکی یکی تونوازبیخ میبرند.طاقت مردم تموم شده ازدروغاتون

 • احمد رضا مکتوبیان

  اگر دولت به فکر جاماندگان سهام عدالت هست باید سایت سهام عدالت را باز کند که حدود 20 میلیون نفر منتظر هستند یکجا ثبت نام انجام دهند، جاماندگان از سال 84 نتوانستند ثبت نام کنند، دولت فقط به فکر جاماندگان سهام عدالت اورگان دولتی هست، 15 میلیون نفر تا کی منتطر باشند که دولت تصمیم بگیرد بقیه اون 15 میلیون کی می توانند ثبت نام انجام دهند باید همه ی اون 20 میلیون نفر یکجا ثبت نام انجام دهند،

 • ناشناس

  میکن ترک آدت کنه مریض میشی حالا اینا اگه دروغ نکن که اموراتشون نمیگذره تا حالا گی دیده اونی که راه راست رو رفته پیشرفت کرده اما اونی که گلاه بازی رو یاد گرفت اگه نکند شگم سیر نمیشه و ترک آن مرض آن هستش چیزی که به ما مردم متعلق نداره تا آخر همینه چیزی که دولت روش دست داره باید قیدشو زد کدام گشور که اینقدر تعطیلی داشته باشه

 • سجاد

  خداخیرتون نده چرااینقدرمردم سرکارمی ذارید ودروغ تحویل مردم میدین ازخداآه مردم بیچاره لااقل بترسید

 • ناشناس

  باعرض سلامخداوکیلی بهمون بگیدچراماهارو سرکار میگذاریدهمش وعده و وعید میدیدمگه ماچه گناهی کردیم یاکه مگه چندسود میدهیدکه امروز و فرداهم میکنیدیک تاریخی بگید سروقت هم چندلقاز سود بدید موفق باشید

 • ناشناس

  خدا از باعث وبانیش نگذره که همه رو به جون هم انداخته تا کی دروغ حالا خداییش خجالت نمیکشید واسه500 هزار تومان اینقدر مردم رو اذیت میکنیدواقعا متاسفیم

 • نون خ

  تکلیف متوفی ها چی میشه هرسال میگید بری وارثان واریز میشه بری شما کاری نداره

 • صفرعلی پاشای

  سلام خسته نباشید من ۹۸سجام با کسی ثبت‌نام کردم برای اون چند بار سهام عدالت ریختند ولی من که از ۹۷بهزیستی هستم نریختن من بیماری صعبل علاج دارم معلولیت زهنی روحی روانی معلولیت جسمی ۴بار بیمارستان اعصاب روان بستری شدم خانواده شهید هستم پسرم عضو بسیج هست ولی پول فقیر نیازمند هستم ۵نفر تو سی متری زندگی میکنم چرار به داد ما نمی‌رسند از بانک رفاه کارگرارن پول ۶ماه گذاشتم حالا ۵۰ ملیون بعد از ۴ماه دیگر میرزیند من کار افتاده کلی هستم ۷دکتر متخصص تاکیدکرد ولی حقوق هم کم میدهند ۳فرزند دم بخت دارم پروستات بدخیم دارم

 • ی بنده خدا

  نوشته نظر خودتو بنویس چ بنویسم دوستان گفتن دیگه حرفی نمونده بگم👍

 • ناشناس

  خدایادیگه موقعش شده دنیاروبه اخربرسونی ودکمه اخردنیاروبزنی ازبس که این مردم ایران روهالوفرض میکنن خدایااگربالاهستی بگو

 • محسن دوستی سیاهمرد

  کی برای ما می ریزید ببخشید مستاجر هستم

  • ایرانیم

   نمی دانم ملت رو چیز خور کردن یا واقعا متوجه نیستیم چیکار دارن باهامون میکنن ملتی که می‌تونه تو بهترین شرایط اقتصادی باشه باید لنگ یه سود سهام باشه اونم باخفت اونی که کارمند این دولته می خوره مجبور صداشم در نیاد بقیه چی؟؟؟ آقا تا کی میگیرید میکشید بعدم که اعتراض میکنن میگین عرازل و اوباش اونا شماهاید بی پدرو مادرا معلوم نیست از کجا اومدین شیر سگ خوردین همتون از اون بالا تاپایینیتون

 • ناشناس

  فقط اخراج عشقی و شرکاء را خواستاریم اهالیه بازار سرمایه کشور

 • ناشناس

  عشقی رو اخراج کنید ۷۰ درصد بورس ریزش کرده فقط قصه داستان میگه

 • ناشناس

  همه شاکی هستن از رییس بورس و شورای بورس فقط زیان و ضرر سهام داران را بیشتر کردن جای اعتماد و رونق بورس اخراج کنید عشقی رو سهام داران حقیقی کشور

 • ناشناس

  تنها را درست شدن بورس استعفاء عشقی است

 • سهام داران کشور

  همه از عملکرد لاکپشتی و بی حاصل و زیان اور بورس ناراضی و شاکی هستن فقط ۷۰ درصد با این تورم در طول سه ماه ریزش داشته بعضی سهام ها ۸۰ درصد چرا رییس بورس و اعضاء شورا را اخراج نمی کنن با این عملکرد افتضاح و زیان بار عشقی استعفاء بده سهام داران خبره و حرف هایی

صفحه اول روزنامه ها