آیا شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ مدارس مشهد تعطیل است؟ + تعطیلی مدارس مشهد

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه آیا شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ مدارس مشهد تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس مشهد پرداخته شده است.

آیا شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ مدارس مشهد تعطیل است؟ + تعطیلی مدارس مشهد
صفحه اقتصاد -

برای بسیاری از والدین و دانش آموزان این سوال پیش آمده است که آیا فردا شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ مدارس مشهد و شهرهای استان خراسان رضوی به علت بارش شدید برف تعطیل است یا خیر؟

آیا فردا شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ مدارس مشهد تعطیل است؟

شوشتری، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام کرد: باتوجه به بارش شدید برف و لغزندگی سطح معابر و جاده ها فردا شنبه (۱۴ بهمن ماه) تمامی مدارس در شیفت صبح و ظهر به صورت غیر حضوری خواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با کاهش دمای هوای روزانه طی امروز در بسیاری از مناطق استان به ویژه مناطق سردسیر و کوهستانی هوا برفی پیش‌بینی می‌شود.

محمد غیوری‌خواه افزود: بارش باران در نواحی مستعد با احتمال آبگرفتی معابر و سیلاب در مسیرها خواهد بود و بارش برف در نواحی سردسیر و کوهستانی می‌تواند منجر به کاهش دید افقی ناشی از مه آلود شدن هوا و لغزندگی معابر شود.

وی با بیان این که بارش‌ها طی روز شنبه هفته آینده با شدت کمتری ادامه خواهد داشت ادامه داد: همچنین طی ۲ روز آینده به ویژه شنبه ضمن افزایش سرعت وزش باد در نواحی بادخیز، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک محلی پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی روزهای آینده ضمن ماندگاری هوای سرد صبحگاهی به ویژه در صبح یکشنبه، در بسیاری از نقاط استان دمای کمینه هوا به زیر صفر خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • بهاره مرتضوی

  من می گوین تعطیل شود چون هوا سرد است
  آموزش و پرورش لطفا تعطیل کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان