مدارس خوزستان و اهواز فردا یکشنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس اهواز یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس خوزستان و اهواز فردا یکشنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس اهواز یکشنبه پرداخته شده است.

مدارس خوزستان و اهواز فردا یکشنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس اهواز یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس خوزستان یکشنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس خوزستان در روز یکشنبه اعلام نشده است. 

مدیر کل هواشناسی خوزستان اظهار کرد: برای روز یکشنبه وقوع مه یا مه رقیق در مناطق غربی ، مرکزی و جنوبی استان پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان به ثبت بارندگی در ۲۱ نقطه در استان اشاره کرد و گفت: بیشترین میزان بارش باران در خوزستان در شهر حسینیه اندیمشک به ثبت رسید.

محمد سبزه زاری ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به خوزستان از روز گذشته به خوزستان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته نیز میزان بارش باران در شهر حسینیه اندیمشک ۳۸.۳ میلی‌متر ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان افزود: همچنین میزان بارندگی در دهدز ۲۶.۷، لالی ۲۵.۸، ایستگاه کشاورزی اهواز ۲۴.۹، مسجدسلیمان ۲۳.۹، دزفول ۲۲.۷ و ایذه ۲۲ میلی‌متر گزارش شد.

وی ادامه داد: بارش باران در اهواز ۱۸.۷، گتوند ۱۳.۵، شوشتر ۱۱.۱، شوش ۱۰.۸ و بهبهان ۱۰.۳ میلی‌متر ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: همچنین میزان بارندگی در رامهرمز ۸.۹، بستان ۸.۳، امیدیه ۸، آغاجاری ۷.۸ میلی‌متر، شادگان ۷.۳، ماهشهر ۶.۱، هندیجان ۵.۴ و آبادان ۵.۱ میلی‌متر ثبت شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان