صنعت و معدن

به حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران در فولاد هرمزگان افتخار می‌کنیم

معروفخانی عنوان کرد: کشور ما مدیون جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران است و شهدا جزو افتخارات نظام اسلامی و کشور هستند.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، به مناسبت آغاز هفته بسیج، مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی شاغل در شرکت فولاد هرمزگان با حضور خلیل قاسمی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان، عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، محسن صالحی‌نیا، رئیس هیئت‌مدیره شرکت فولاد مبارکه، عطاالله معروفخانی مدیرعامل، جمعی از اعضای هیئت‌مدیره، معاونان و مدیران شرکت‌های فولاد مبارکه و فولاد هرمزگان بندرعباس برگزار شد.

در ابتدای این مراسم معروفخانی عنوان کرد: کشور ما مدیون جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران است و شهدا جزو افتخارات نظام اسلامی و کشور هستند. امروز در جمع مدیران استان هرمزگان هستیم که با وجود محرومیت این استان، تلاش می‌کنند از این استان محرومیت‌زدایی شود و این استان توسعه یابد. در همین راستا مدیران شرکت فولاد هرمزگان نیز با تلاش‌های بی‌وقفه خود به دنبال ارزش‌آفرینی و توسعه هستند. امیدواریم تا دو سه سال آینده شاهد بهره‌برداری از این طرح‌ها و ایجاد اشتغال قابل‌توجه چند هزارنفری در سطح استان هرمزگان باشیم.

وی افزود: در استان هرمزگان صنایع بسیار بزرگی حضور دارند، اما در فولاد هرمزگان، خدماتی که هم به کارکنان این شرکت و هم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر داده می‌شود، نسبت به سایر صنایع استان بسیار بیشتر است؛ به‌طوری‌که برای نیروهای پیمانکاری نیز برای نخستین بار در کشور در فولاد هرمزگان صندوق درمانی ایجاد کردیم و خدمات درمانی به‌طور کامل حتی به بیماری‌های خاص نیز اختصاص می‌یابد. در ادامه تنی چند از فرزندان شهدای شاغل در شرکت فولاد هرمزگان به سخنرانی پرداختند و ضمن ابراز خرسندی از حضور در این شرکت، از توجه مدیرعامل فولاد هرمزگان نسبت به خانواده شهدا و معیشت کارگران در این شرکت تشکر کردند و رکوردهای چند ماه اخیر را نیز حاصل توجه مدیریت به کارکنان دانستند.

در پایان این مراسم از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در فولاد هرمزگان تجلیل شد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا