منهای اقتصاد

صفحه اقتصاد گزارش می دهد:
علیرضا رادان معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های علیرضا رادان معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور خواهیم داشت! با ما همراه باشید. احمد وحیدی ، وزیر کشور در حکمی علیرضا رادان را به سمت معاون مشارکت‌ های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور منصوب کرد.

اما در حکم وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران خطاب به علیرضا رادان اینچنین آمده است:

امید است با اتکال به خداوند متعال، رعایت تقوای الهی و موازین شرعی و در چارچوب قوانین، مقررات و تدابیر ابلاغی با تعاملات لازم با مسئولین سایر سازمان‌ ها و نهادها با تفکر و مدیریت انقلابی و جهادی و بهره‌گیری از نیروهای متعهد، ارزشی و متخصص در اجرای سیاست‌ های دولت مردمی و برنامه‌های وزارت کشور در خدمت به بندگان خدا و پیشرفت و تعالی مادی معنوی حوزه محل خدمت و انجام وظایف و مسئولیت‌ های محوله با سرلوحه قرار دادن محورهای زیر در ظل توجهات حضرت ولیعصر (ع) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ ای موفق و سرافراز باشید.

در انتها درباره سازمان امور اجتماعی کشور لازم به بیان است این سازمانی دولتی در آذر ماه سال ۱۳۹۶ شمسی و زیر نظر وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است. از جمله وظایف و مسئولیت های سازمان امور اجتماعی کشور می توان به ارتقای سلامت، سرمایه، رضایت، نشاط و عدالت اجتماعی، نظم و احساس امنیت، پیشگیری، مدیریت، کنترل، کاهش و حذف معضلات و آسیب‌ های اجتماعی اشاره کرد (ریاست این سازمان را، معاون اجتماعی وزیر کشور برعهده می گیرد).

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا