منهای اقتصاد

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محمد مهدی اسماعیلی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی ایمان شمسایی را به سمت مدیرکلی مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

لازم به بیان است پیش از این، احسان الله حجتی عهده دار مسئولیت مدیرکلی مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است!

در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به ایمان شمسایی اینچنین آمده است:

نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزشمند جناب­عالی در حوزه رسانه و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع‌­ رسانی به موجب این حکم به سمت مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری ­های داخلی منصوب می‌ شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره ­‌گیری از ظرفیت­ اصحاب رسانه و نیروی انسانی متعهد و انقلابی، در زمینه گسترش فعالیت­ های مطبوعاتی، نظارت بر فعالیت­ های مطبوعات و خبرگزاری ­ها و پایگاه ­های اطلاع­ رسانی الکترونیک، حمایت از تشکل ­های صنفی در حوزه مطبوعات و تامین آزادی ­های مصرح در قانون مطبوعات و انجام بهینه شرح وظایف و ماموریت ­های اداره کل موفق و موید باشید. مزید توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل  توجهات حضرت ولی­عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه ‌ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.

درباره ایمان شمسایی بد نیست بدانید وی پیش از این، عهده دار مسئولیت مشاور امور رسانه‌ ای و ارتباطات سازمان بازرسی کل کشور بوده است.

از جمله سوابق اجرایی و حرفه ای وی می‌ توان به مدیرعاملی موسسه فرهنگی قدس، مدیرمسئولی روزنامه قدس وابسته به آستان قدس رضوی، قائم مقامی و سردبیری خبرگزاری مهر، مدیرمسئولی و سردبیری خبرگزاری شهر، سردبیری و قائمی مقام خبرگزاری مهر، عضویت در هیات مدیره موسسه مطبوعاتی ایران و مشاور رییس و دبیری کمیته اطلاع رسانی سازمان بازرسی کل کشور و همچنین فعالیت در خبرگزاری جمهوری اسلامی، روزنامه جام جم و روزنامه همشهری اشاره کرد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا