طلا و ارز

اولین کنفرانس بین‌المللی متاراد در کجا برگزار می شود؟ 

رییس مرکز کار ایران اعلام کرد: اولین کنفرانس علمی تخصصی و بین‌المللی متاراد ۳۱ خرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد.
به گزارش صفحه اقتصاد، «سعید سمیعی» اظهار داشت: با توجه به برگزاری موفقیت آمیز اولین رویداد نمایشگاهی متاراد در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران، مقرر شد تا اولین کنفرانس بین‌المللی متاراد در ۳۱ خرداد ماه در محل سالن اجلاس سران برگزار شود.

وی افزود: این کنفرانس با حضور مقامات عالی رتبه کشور، مدیران و مسئولان دستگاه های مرتبط زیر مجموعه قوای سه گانه و شخصیت های فرهیخته و برجسته علمی، پژوهشی و آموزشی مرتبط با موضوع برگزار می شود.

دبیر کنفرانس متاراد تاکید کرد: هدف از برگزاری این کنفرانس به منظور حرکت در مسیر توسعه بخش اقتصاد دیجیتال کشور و بخصوص بخشهای مرتبط با پدیده‌های نوظهور و تحقق شعار سال ۱۴۰۱ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» و در راستای افزایش توان مراکز علمی، پژوهشی و اجرایی کشور با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و مرکز کار ایران و حمایت قوای سه گانه و دستگاههای اجرایی کشور است.

سمیعی با بیان اینکه ریاست شورای سیاستگذاری این رویداد ملی«اصغر جهانگیر» معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه است، گفت: برگزاری پنل‌های علمی تخصصی توسط سازمان ها، دستگاه ها و موسسات معتبر علمی و اجرایی از مشخصه‌های اصلی این رویداد بین‌المللی است.

منبع: ایرنا

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا