اقتصاد کلان

رایتل بازار مشترکین را تصرف کرد

رایتل بازار مشترکین تلفن همراه کشور را در سال 1400 تصرف کرد تا رشد صعودی را تجربه کند.

به گزارش پایگاه خبری صفحه اقتصاد، گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رشد سهم رایتل از بازار مشترکین اپراتورهای تلفن همراه کشور در سال ۱۴۰۰ را نشان می‌دهد.

آخرین گزارش آماری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی حاکی از ثبت بیشترین نرخ رشد سال ۱۴۰۰ در شرکت رایتل میان اپراتورهای تلفن همراه کشور است. رایتل می‌گوید بر این اساس، شرکت مذکور برای سومین دوره متوالی، پس از زمستان ۹۹ و بهار ۱۴۰۰ در تابستان سال جاری نیز رشد سهم بازار صعودی را تجربه کرد.

مقایسه گزارش اخیر رگولاتوری (تا پایان سه‌ماهه دوم سال ۱۴۰۰) با گزارش قبلی این سازمان که تغییرات میزان مشترکین تا پایان سه‌ماهه نخست سال ۱۴۰۰ را ارائه کرده، نشان می‌دهد برند رایتل با اقبال بیشتری از سوی جامعه رو‌به‌رو شده، به نحوی که سهم بازار آن طی مدت مورد اشاره به میزان دو دهم درصد رشد ثبت کرده، که این میزان بالاترین نرخ رشد سهم بازار در میان اپراتورهای ارتباطی کشور بوده ‌است.

سهم بازار رایتل در سه‌ماهه نخست سال و با تداوم رویه رشد مشترکین رایتل از پاییز و زمستان ۹۹، به سه و هفت دهم درصد و در سه‌ماهه دوم به سه و نه دهم درصد رسید. رایتل عواملی همچون ارائه سراسری طرح مکالمه درون شبکه رایگان، طرح‌های مناسبتی متنوع، سرعت و کیفیت اینترنت و بسته‌های مقرون به‌صرفه را ازجمله عوامل جهش سهم بازار خود عنوان می‌کند.

منبع:زمینت

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا