حضور نفت پاسارگاد در مهم‌ترین رویداد صادراتی ایران

شرکت نفت پاسارگاد، بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه، با حضور در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2024) پذیرای حضور بازدیدکنندگان می باشد.

 حضور نفت پاسارگاد در مهم‌ترین رویداد صادراتی ایران
صفحه اقتصاد -

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2024)  شنبه مورخ 8 الی 12 اردیبهشت  1403 با حضور واحدهای تولیدی، صنعتی، شرکت‌های بازرگانی و مراکز تجاری به منظور نمایش و ارائه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت پاسارگاد، شرکت نفت پاسارگاد نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه، با حضور در این رویداد طیف وسیعی از محصولات صادراتی و گریدهای مختلف تولیدی خود را که حاصل تلاش و تخصص کارکنانش در شش مجتمع قیرسازی است، را به نمایش خواهد گذاشت و ضمن ارزشمند برشمردن این فرصت در راستای معرفی خود به شرکای تجاری و بازارهای بین‌اللملی اقدام خواهد کرد. 

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2024) هر ساله با  هدف افزایش آگاهی درباره توانمندی‌های صادراتی، ارتقاء فعالیت‌های تجاری، ترویج محصولات و خدمات ایرانی در بازارهای جهانی، جذب سرمایه‌گذاری خارجی و تقویت روابط تجاری در عرصه بین‌الملل در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

شرکت نفت پاسارگاد با برپایی غرفه در این نمایشگاه (مورخ 8 الی 12 اردیبهشت 1403) در سالن 38B،  شماره B 48-51  از ساعت 9 الی 16 پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.

پوستر

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان