آیین اهدای جهیزیه کامل به ۱۰۰ زوج جوان توسط فولاد اکسین خوزستان برگزار شد

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی در آیین اهدای ۱۰۰ جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی، نهاد خانواده را تضمین‌گر آینده نیروی انسانی صنایع کشور خواند.

آیین اهدای جهیزیه کامل به 100 زوج جوان توسط فولاد اکسین خوزستان برگزار شد
صفحه اقتصاد -

در آستانه ماه مبارک رمضان، آیین اهدای ۱۰۰ جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی با حضور آیت الله صدیقی امام جمعه تهران، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان، دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل هلدینگ صباانرژی، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، اعضای هیات مدیره و مدیران این شرکت و جمعی از مردم و زوج های جوان استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری(هلدینگ صباانرژی)، دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل هلدینگ صباانرژی در این مراسم، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تسهیل ازدواج جوانان گفت: ازدواج امری مقدس است که نباید به فراموشی و تاخیر سپرده شود. در خصوص ازدواج آسان و ضرورت فرزندآوری، مسئولین و مردم هر دو موظف هستند زمینه‌های تسهیل در ازدواج جوانان فراهم سازند.

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی افزود: ما نیز به نوبه خود در هلدینگ صباانرژی بنابر مسئولیت اجتماعی که مجوزهای قانونی آن اخذ شده است، شرکت‌های تابعه هلدینگ صباانرژی را مامور کرده ایم که تا جایی که قوانین اجازه می‌دهند، در امر ازدواج جوانان تسهیل‌گری نمایند. در سال‌های آینده، بیش از گذشته در مسیر مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌ها درخصوص تسهیل ازدواج جوانان اقدام خواهد شد.

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی اساس جامعه و اقتصاد را بر بنیاد خانواده معرفی کرد و گفت: خانواده مهمترین رکن یک جامعه و به تبع آن مهمترین رکن اقتصاد پویا است. بر همین اساس باید تمام توان خود را بکار بگیریم تا سلامت خانواده های جمهوری اسلامی ایران حفظ شود و پایدار بماند.

همچنین در این مراسم آیت الله صدیقی امام جمعه تهران بیان کرد: صداقت، تفاهم در زندگی، ساده زیستی، حفظ کرامت یکدیگر، احترام و محبت ورزی و توجه به همسر در کلیه مراحل زندگی از توصیه‌های دین مبین اسلام برای استحکام و مودت بیشتر است.

وی افزود: شرکت ها و سازمان های مختلف با الگوبرداری از این اقدام شایسته شرکت فولاد اکسین، در تسهیل شرایط ازدواج جوانان گام بردارند.

آیت الله صدیقی عنوان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) همواره بر تسهیل شرایط ازدواج جوانان تاکید داشته اند، بنابراین شرکت فولاد اکسین خوزستان با اهدای جهیزیه کامل به ۱٠٠ زوج جوان، در راستای فرامین حضرت آقا حرکت کرده است

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان