غرفه های صنایع دستی موزه بازار قلعه تاریخی قشم ساماندهی می شود

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف بررسی مشکلات بیش از 30 غرفه فروش و عرضه صنایع دستی در محوطه موزه بازار قلعه تاریخی قشم، جلسه ای با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.

غرفه های صنایع دستی موزه بازار قلعه تاریخی قشم ساماندهی می شود
صفحه اقتصاد -

رستم گورانی با بیان این مطلب، افزود: با توجه به نزدیک شدن ایام تعطیلات نوروز و حضور گردشگران در جزیره قشم، ساماندهی این غرفه ها با هدف ارائه خدمات بهتر و مناسب به گردشگران انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، وی ادامه داد: برپایی موزه بازار در محدوده قلعه تاریخی قشم علاوه بر ایجاد اشتغال برای بانوان فعال در حوزه صنایع دستی قشم، زمینه جذب گردشگر و بهبود وضعیت اقتصادی فعالان محلی این حوزه را فراهم می کند.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: با همکاری شهرداری قشم اقدامات خوبی برای ساماندهی غرفه های فروش صنایع دستی در این محدوده انجام شده و با برنامه ریزی صورت گرفته در آینده نیز تداوم خواهد داشت.

براساس این گزارش، در این جلسه تعدادی از تولیدکنندگان صنایع دستی و غرفه داران موزه بازار قلعه تاریخی قشم به بیان مشکلات و مسائل خود پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان