فراخوان تکمیل وجه خودروهای وارداتی بی ام کارز از هفته آینده

شرکت بی‌ام کارز در اطلاعیه‌ای از متقاضیان طرح یکپارچه خودروهای وارداتی خواست تا نسبت به تکمیل وجه خودروی هونگچی H5، بستیون T77 با قیمت قطعی، کوراندو و هاوال H6 هیبرید با قیمت غیر قطعی تکمیل وجه کنند.

فراخوان تکمیل وجه خودروهای وارداتی بی ام کارز از هفته آینده
صفحه اقتصاد -

رییس سازمان توسعه تجارت گفته است که عرضه خودروهای وارداتی در هفته آینده آخرین فرصت برای دارندگان اولویت خودروهای وارداتی (ثبت نام اسفند 1401) است و در صورتی که این افراد خودروی مورد نظر خود را انتخاب نکنند، دیگر هیچ اولویت خریدی نسبت به سایر افراد ندارند. در این خصوص شرکت بی‌ام کارز با انتشار اطلاعیه‌ای از متقاضیان طرح یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی درخواست کرد نسبت به تکمیل وجه خودروی هونگچی H5 و بستیون T77 با قیمت قطعی و نیز خودروهای کوراندو و هاوال H6 هیبرید با قیمت غیر قطعی تکمیل وجه کنند.

متقاضیان برای خودروهای یاد شده، می‌توانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت 10صبح روز سه شنبه 1403/04/19 لغایت ساعت 24 روز جمعه مورخ 1403/04/29 اقدام کنند. شایان ذکر است بازه زمانی مذکور قابل تمدید نخواهد بود.

تکمیل فرآیند ثبت نام و واریز وجه متقاضیان، صرفا به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع ایرانی کار به آدرس https://bahman.iranecar.com  امکان پذیر بوده که اطلاع رسانی لازم با ارسال پیامک به متقاضیان صورت خواهد گرفت.  

گفتنی است؛ خودروی هونگچی H5 در 3 رنگ سفید، مشکی و خاکستری با قیمت 2 میلیارد و 910 میلیون تومان با موعد تحویل هفته آخر آبان 1403خواهد بود.

همچنین خودروی BESTUNE T77 با عرضه رنگ نقره‌ای و قیمت 2 میلیارد و 153 میلیون تومان با موعد تحویل هفته دوم شهریور 1403 خواهد بود.

از سویی دیگر خودروهای کوراندو FWD در 2 رنگ مشکی و خاکستری با قیمت فروش علی‌الحساب 1 میلیارد و 950 میلیون تومان، کوراندو AWD در 3 رنگ مشکی، خاکستری و آبی با قیمت فروش علی‌الحساب 1 میلیارد و 970 میلیون تومان و نیز هاوال H6 در 2 رنگ مشکی و خاکستری و با قیمت فروش علی‌الحساب 1 میلیارد و 800 میلیون تومان عرضه و هر سه خودروی مذکور با تحویل هفته آخر آبان 1403 خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد