از زمان برگزاری مجمع فوق‌العاده تاکنون؛

سهام «تجلی» بیش از ۱۲ درصد افزایش یافته است

از زمان برگشت نماد «تجلی» پس از برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده تاکنون، بیش از ۱۲ درصد بر قیمت سهام «تجلی» افزوده شده است و روند قیمتی «تجلی» نشان می‌دهد که این سهم ارزشمند به نوعی در حال جبران افت قیمت ناشی از افزایش سرمایه است.

سهام «تجلی» بیش از ۱۲ درصد افزایش یافته است
صفحه اقتصاد -

نماد شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ با قیمت پایانی ۲۴۸ تومان جهت برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده متوقف شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با حضور ۹۵.۵۴ درصد سهام‌داران حقیقی و حقوقی روز یکشنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۲ در سالن تلاش وزارت کار در تهران برگزار شد و در این جلسه افزایش سرمایه ۳۸ درصدی «تجلی» از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی از سوی سهام‌داران تصویب شد.

در پایانی‌ترین روز معاملاتی سال گذشته در روز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۲، نماد «تجلی» با قیمت تئوریک ۲۰۸ تومان بازگشایی شد و در همان روز با توجه به تقاضای بالا، در قیمت ۲۱۷ تومان به صف خرید رسید.

طی دو روز معاملاتی سال ۱۴۰۳، روند افزایش «تجلی» همچنان ادامه داشته و روز گذشته، دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳ در قیمت ۲۳۴ تومان صف خرید شد.

از زمان برگشت نماد «تجلی»، بیش از ۱۲ درصد بر قیمت سهام «تجلی» افزوده شده است و روند قیمتی آن نشان می‌دهد که این سهم ارزشمند به نوعی در حال جبران افت قیمت ناشی از افزایش سرمایه است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان