سرپرست آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو به مناسبت دهه فجر اعلام کرد:

همکاری ایمیدرو با ۵۰ شرکت دانش بنیان برای رفع نیازهای فناورانه

سرپرست آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان با بیش از 50 شرکت دانش بنیان داخلی، برای رفع نیازهای فناورانه شرکت های تابعه و وابسته در حال همکاری است.

همکاری ایمیدرو با 50 شرکت دانش بنیان برای رفع نیازهای فناورانه
صفحه اقتصاد -

فرهاد فرشاد به مناسبت دهه مبارک فجر با ارایه گزارش عملکرد این مدیریت در حوزه دانش، گفت: ایمیدرو با تعیین نیازهای فناورانه شرکت های زیرمجموعه و تلفیق آنها در 10 محور دارای اولویت پژوهشی، بستر همکاری شرکت های دانش بنیان را فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، وی افزود: این همکاری در سطوح مختلف شامل «قراردادهای منعقده»، «در دست بررسی برای انعقاد قرارداد» و نیز «تبادل اطلاعات برای ارایه پیشنهادات فنی» است.

سرپرست آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به برخی از طرح های توسعه فناورانه با قابلیت اجرا به صورت مشترک، گفت: استحصال عناصر ارزشمند از باطله‌های معدن و صنایع معدنی، افزایش عیار مواد معدنی کم عیار هماتیتی و تولید انواع آلیاژهای خاص، از جمله این طرح هاست.

سرمایه گذاری در توسعه فناوری

وی ادامه داد: برآورد سرمایه گذاری ها در ستاد ایمیدرو و شرکت های تابعه و وابسته در راستای توسعه فناوری در زنجیره تولید بخش معدن و صنایع معدنی از سال 1401 تاکنون، 17 هزار و 404 میلیارد ریال است.

برگزاری 289 دوره برای ستاد ایمیدرو و واحدهای تابعه

فرشاد با اشاره به عملکرد این حوزه در 9 ماهه 1402 تصریح کرد: این سازمان در سال جاری، اجرای هفت طرح پژوهشی، حمایت از 3 فقره همایش و کتاب و برگزاری 289 دوره برای همکاران ستاد ایمیدرو و واحدهای تابعه (7722 نفر دوره و120 هزار و 181 نفر ساعت) را انجام داده است.

وی افزود: این دوره ها شامل اکتشاف، امنیت اطلاعات، آموزش و توسعه یادگیری، برنامه ریزی، نظارت و مدیریت عملکرد، بهداشت، ایمنی و محیط زیست، بهره وری، بودجه، پژوهش، حقوقی و قراردادها، مالی و سرمایه گذاری، مدیریت دانش، مدیریت کیفیت، معدن و صنایع معدنی، منابع انسانی و غیره بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان