ایران دوباره به تروریست های پاکستان با جنگنده و موشک حمله کرد؟

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور می گوید: عملیات در پاکستان یک اقدام دفاعی پیشدستانه، ضد تروریستی و هدفمند بود. یک گروه تروریستی آماده عملیات مشاهده شد و تهدید قریب الوقوع بود.

ایران دوباره به تروریست های پاکستان با جنگنده و موشک حمله کرد؟
صفحه اقتصاد -

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور با اشاره به اهداف حمله ایران به گروه تروریستی جیش الظلم در خاک پاکستان، تاکید کرد که گفت‌وگوهای مثبت و سازنده ای با مقامات پاکستانی در جریان است و چشم انداز همکاریها را مثبت می‌بینیم.

متن پیام های محمد جمشیدی در شبکه اجتماعی ایکس به شرح زیر است:

«هفت نکته در باب منطق استراتژیک اقدام ایران علیه گروه تروریستی جیش الظلم

۱. عملیات در پاکستان یک اقدام دفاعی پیشدستانه، ضد تروریستی و هدفمند بود. یک گروه تروریستی آماده عملیات مشاهده شد. تهدید قریب الوقوع بود. جغرافیا و زمان محدودیت ایجاد می کرد. عدم اقدام فوری قطعا جان بسیاری از شهروندان و سربازان وطن را به خطر می انداخت و فاجعه ای بدتر از راسک و کرمان را ایجاد می کرد. دولت جمهوری اسلامی از اقدام قاطع و به موقع نیروهای مسلح تقدیر می کند.

۲. انتظار جمهوری اسلامی ایران از کشور همسایه عمل به تعهدات امنیتی و برخورد با اینگونه تهدیدها که تحت هدایت سرویس های اسرائیل و انگلیس عمل می کنند بود. ما همچنان آماده تقویت چارچوب همکاری های دو جانبه میان ایران و پاکستان هستیم.

۳. این عملیات گامی مهم در راستای ارتقای سطح بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران است و به لحاظ دکترینی مبتنی بر مفهوم دفاع پیش دستانه/ روبه جلو ولی بدون استقرار نظامی است. بازدارندگی در مقابل گروه های تروریستی متفاوت از سطح بین دولتی است و حتی گاهی بخاطر پیچیدگی های آن، نیازمند کنش فعال و مبتنی بر عملیات های اطلاعات پایه امکان پذیر است. اگر چه همکاری های امنیتی در این زمینه اولویت ایران است.

۴. هدف عملیاتی ما تروریست ها هستند و نه کشور دوست و برادر پاکستان. در این میان باید مراقب اخبار جعلی بود که هدفشان تحریک ملت ایران یا پاکستان است بود. از آن جمله می توان به برخی اخبار دروغ مبنی بر حمله با جنگنده و موشک اشاره کرد اما در عمل چیزی جز پهپاد سبک و کوچک که در جدار مرزی عمل کردند نبود. فیلم قطعات آن پهپادها موجود است.

۵. جمهوری اسلامی ایران همواره نشان داده است که قدرتی امنیت ساز است ازجمله به این علت که هیچگاه اجازه نداده که نگرانی احتمالی همسایگان به جایی برسد که همسایه ای مجبور به اقدام شود. دیگران هم باید از این الگوی رفتاری سرمشق بگیرند.

۶. اولویت جمهوری اسلامی دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین است، ولی دچار حواس پرتی استراتژیک نمیشود. حمایت از غزه به معنی بی توجهی به امنیت مردم از مدیترانه و قفقاز تا شبه قاره و جنوب خلیج فارس نیست.

۷. سیاست همسایگی و همگرایی سیاست موفق و اعتمادسازی بوده است. اکنون نیز در چارچوب همین سیاست، گفتگوهای مثبت و سازنده ای با مقامات پاکستانی در جریان است و چشم انداز همکاری ها را مثبت می‌بینیم.»

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • بابائی


  دولت پاکستان بابت حضور تروریست ها در خاک پاکستان از برخی کشورهای عربی کمک مالی دریافت می کند

 • بابائی

  ایران به گروهک تروریستی جیش الظلم حمله کرده است/ ارتش پاکستان جنایتکار هم به مردم مظلوم سراوان ایران حمله کرده است شرم آور و تاسف بار است.
  سپاه به گروهک تروریستی جیش الظلم حمله کرده است/ ارتش پاکستان جنایتکار هم به مردم مظلوم سراوان ایران حمله کرده است شرم آور و تاسف بار است.

 • بابائی

  که ارتش وحشی پاکستان جنایتکار لانه‌های تروریست‌ها را در استان سیستان و بلوچستان ایران هدف قرار نداده است. و فقط مردم مظلوم را بمباران و قتل عامل کرده است. لانه‌های تروریست‌ها مورد حمایت اسلام آباد و مزدوانشان در خاک پاکستان و نه استان سیستان و بلوچستان ایران

 • بابائی

  حمله موشکی ایران به پایگاه‌های گروه تروریستی جیش العدل در پاکستان بوده است.
  ولی اما حملات نظامی ارتش وحشی پاکستان جنایتکار به شهر سراوان استان سیستان و بلوچستان بمباران و قتل عام مردم مظلوم بوده است.
  این رفتار شرم‌آور است/ دولت پاکستان باید از ایران عذرخواهی رسمی کند.

 • بابائی

  ایران در دو جنگ مهم از پاکستان حمایت کرده است/ ولی اما متأسفانه دولت پاکستان و هم ارتش پاکستان هر دو به ایران اهانت و خیانت کرده اند.

 • بابائی

  که ارتش وحشی پاکستان جنایتکار لانه‌های تروریست‌ها را در استان سیستان و بلوچستان ایران هدف قرار نداده است.
  و فقط مردم مظلوم را بمباران و قتل عامل کرده است.
  لانه‌های تروریست‌ها مورد حمایت اسلام آباد و مزدوانشان در خاک پاکستان و نه استان سیستان و بلوچستان ایران

 • بابائی

  و این در حالی است که حمایت ارتش پاکستان جنایتکار از تروریست ها 100 درصد فقط موجب نا امنی در استان سیستان و بلوچستان ایران شده است.

 • بابائی

  ارتش وحشی پاکستان جنایتکار ثابت کرد و نشان داد که بطوری علنی و مستقیم از گروهک تروریستی جیش الظلم همه جانبه کمک، حمایت و پشتیبانی نظامی می کند.

 • بابائی

  شاخه خراسان گروه تروریستی داعش مورد حمایت آمریکا و متحدانش فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ از شرق افغانستان آغاز کرد.

 • بابائی

  وقتی حمله ایران به مقرهای موساد و داعش غربی ها جنایتکار را حسابی عصبانی کرد
  غربی‌ها جنایتکار از سال 2001 تاکنون چشم خود را بر جنایات تروریست ها بسته‌اند.
  غربی‌ها جنایتکار از سال 2011 تاکنون چشم خود را بر جنایات تروریست های داعش بسته‌اند.

 • ناشناس

  پاکستان اجازه ندهد خاکش مأمن تروریست‌ها شود
  ارتش پاکستان شریک جرم تروریست هاست.
  پاکستان باید پاسخگو باشد | دشمن فقط زبان زور می‌فهمد.

 • بابائی

  حمله تروریستی به پاسگاه پلیس راسک ثابت کرد و نشان داد که دشمنان درجه یک ملت ایران و هم دشمنان درجه یک حکومت نظام جمهوری اسلامی هنوز هم در سیستان و بلوچستان فعالیت می کنند.

 • بابائی

  ایران در دو جنگ مهم از پاکستان حمایت کرده است/ ولی اما متأسفانه دولت پاکستان و هم ارتش پاکستان هر دو به ایران اهانت و خیانت کرده اند.

  که ارتش وحشی پاکستان جنایتکار لانه‌های تروریست‌ها را در استان سیستان و بلوچستان ایران هدف قرار نداده است. و فقط مردم مظلوم را بمباران و قتل عامل کرده است. لانه‌های تروریست‌ها مورد حمایت اسلام آباد و مزدوانشان در خاک پاکستان و نه استان سیستان و بلوچستان ایران

 • بابائی

  دولت پاکستان شریک جرم جنایات گروه تروریستی جیش العدل است.
  ارتش پاکستان شریک جرم جنایات گروه تروریستی جیش العدل است.
  پایگاه‌های گروه تروریستی جیش العدل در پاکستان است
  پاکستان گروه تروریستی جیش العدل را پناه داده است.
  لانه‌های تروریستی هم در شهر های استان سیستان و بلوچستان پاکستان بوده است و نه ایران

 • بابائی

  ایران به گروهک تروریستی جیش الظلم حمله کرده است/ ارتش پاکستان جنایتکار هم به مردم مظلوم سراوان ایران حمله کرده است شرم آور و تاسف بار است.
  سپاه به گروهک تروریستی جیش الظلم حمله کرده است/ ارتش پاکستان جنایتکار هم به مردم مظلوم سراوان ایران حمله کرده است شرم آور و تاسف بار است.

 • بابائی

  بنده از سال 2011 تاکنون بیش از 999 هزار بار در رسانه های اعلام کرده ام که آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل از تروریست ها در سوریه، عراق، منطقه و جهان همه جانبه کمک، حمایت و پشتیبانی می کنند و هنچنان نیز ادامه می دهند ولی اما متأسفانه دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس بی توجهی کردند و هیچ گونه توجهی نکردند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟

  ۲۲:۱۵۱۳ دی ۱۴۰۲/ ۲۲:۰۷ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۳/ داعش وحشی از سال 2011 تاکنون با هدایت آمریکا و انگلیس و عربستان دست به اقدامات تروریستی می زند داعش منتسب به آمریکا و انگلس و عربستان سعودی است و با مدیریت، هدایت و پشتیبانی این سه کشور دست به اقدامات تروریستی می‌زند. و دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس وغیره هم از سال 2011 هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
  اسرائیل جنایتکار 100 درصد فقط انفجار‌های تروریستی در کرمان نقش دارد و دست داشته است.

  ۱۱:۲۶۱۴ دی ۱۴۰۲ همه کسانی که پشت‌پرده این جنایت هستند، شناسایی و مجازات خواهند شد. جمهوری‌اسلامی پاسخی کوبنده و قاطع به عاملان حادثه تروریستی خواهد داد. تروریست‌ها مورد حمایت آمریکا، اسرائیل و مزدورانشان امنیت ملی را هدف گرفته‌اند.
  آمریکا، انگلیس و اسرائیل اقدام تروریستی حمله به زائران مراسم سالگرد شهید سلیمانی نقش دارند و دست داشتند. آمریکا، انگلیس و اسرائیل عامل اصلی اقدام تروریستی حمله به زائران مراسم سالگرد شهید سلیمانی هستند.

  بمب‌گذاری در کرمان 100 درصد فقط کار گروه های تروریستی مورد حمایت آمریکا، اسرائیل و مزدورانشان بوده است.

  اعتراف سناتور آمریکایی: کشتار بی‌رحمانه مردم غزه با بمب‌های ما انجام می‌شود نماینده مجلس سنای آمریکا خواستار قطع حمایت مالی دولت آمریکا از «جنگ غیرقانونی، غیراخلاقی، بی‌رحمانه و عمیقاً غیرمتناسب علیه مردم فلسطین» شد.

  تروریست‌ها مورد حمایت آمریکا، اسرائیل و مزدورانشان امنیت ملی را هدف گرفته‌اند

  حادثه کرمان کار اسرائیل جنایتکار بود.

  با توجه به شهادت دوتن از سرداران سپاه اسلام در سوریه توسط رژیم وحشی و جنایتکار صهیونیستی از برادران معظم سپاه قدس درخواست می‌شود پاسخ درخور شأنی به این ددمنشی صهیونیست‌ها داده شود. غربی‌ها جنایتکار بابت سکوت در برابر جنایات اسرائیل جنایتکار در غزه شرمسار باشند جنگ غزه بزرگترین تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی صهیونیست ها، آمریکا و انگلیس در سال ۲۰۲۳ بوده است.

  رژیم آمریکا و صهیونیست‌ها بدانند این خباثت با اقدامی سخت و در زمانی مناسب پاسخ داده خواهد شد.
  دست‌های آمریکا جنایتکار از مرداد ماه سال 1332 تاکنون به خون ملت ایران آغشته است.

  دست‌های انگلیس جنایتکار از مرداد ماه سال 1332 تاکنون به خون ملت ایران آغشته است.
  دست‌های اروپا جنایتکار از مرداد ماه سال 1332 تاکنون به خون ملت ایران آغشته است.
  از سال 1982 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است که آمریکا جنایتکار همراه با چند کشور جنایتکار دیگر و در سایه سکوت بی شرمانه سازمان های بین المللی خیانتکار از تروریسم و سایر گروه های تروریستی در عراق، منطقه و جهان همه جانبه حمایت می کنند و همچنان نیز ادامه دهند.

  از سال 2001 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است که آمریکا جنایتکار همراه با چند کشور جنایتکار دیگر و در سایه سکوت بی شرمانه سازمان های بین المللی خیانتکار از تروریسم، القاعده، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی در منطقه و جهان همه جانبه حمایت می کنند و همچنان نیز ادامه دهند.

  از سال 2011 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است که آمریکا جنایتکار همراه با چند کشور جنایتکار دیگر و در سایه سکوت بی شرمانه سازمان های بین المللی خیانتکار از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی در سوریه، منطقه و جهان همه جانبه حمایت می کنند و همچنان نیز ادامه دهند.

  داعش مورد حمایت آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل مسئولیت انفجار تروریستی فیلیپین را برعهده گرفت.
  آمریکا جنایتکار یکی از حامیان اصلی گروهک تروریستی ضد انقلاب، گروهک تروریستی منافقین، تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی بوده است.

  انگلیس جنایتکار یکی از حامیان اصلی گروهک تروریستی ضد انقلاب، گروهک تروریستی منافقین، تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی بوده است.
  اروپا جنایتکار یکی از حامیان اصلی گروهک تروریستی ضد انقلاب، گروهک تروریستی منافقین، تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی بوده است.

  فرانسه جنایتکار یکی از حامیان اصلی گروهک تروریستی ضد انقلاب، گروهک تروریستی منافقین، تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی بوده است.

  اگر سازمان های بین المللی ناتوان و عاجز قدرت و توانایی جلوگیری از جنایت آفرینی های آمریکا، انگلیس، فرانسه،آلمان، ناتو، امارات، ترکیه، اسرائیل، عربستان و مزدورانشان را ندارند بهتر است برای همیشه تعطیل بشوند.

  و این در حالی است که از سال 2011 تاکنون برای همه مردم منطقه خاورمیانه و مردم دنیا ثابت شده است که رژیم کودک کش صهیونیستی همراه با چند کشور دیگر و به سرکردگی آمریکا و در سال سکوت بی شرمانه سازمان های بین المللی از تروریست ها در سوریه، لبنان، عراق، منطقه خاورمیانه و جهان حمایت می کند و همچنان نیز ادامه می دهد.

  در پاسخ به مجری بی ادب شبکه ANT TV تلویزیونی ماهواره ای در جمهوری آذربایجان باکو جنایتکار سگ دست نشانده جو بایدن، اردوغان و نتانیاهو/ حامیان اصلی تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی را بشناسید 1 - آمریکا 2 - کشورهای اروپایی 3 - عربستان سعودی 4 - امارات 5 - ترکیه 6 - اسرائیل 7 - ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا 8 - سازمان های بین المللی هم با حامیان اصلی تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی همه جانبه همکاری می کنند. آمریکا جنایتکار و 3 کشور اروپایی جنایتکار بیش از هزاران بار در افغانستان مرتکب جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت شده اند. آمریکا جنایتکار و 3 کشور اروپایی جنایتکار بیش ازهزاران بار در عراق مرتکب جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت شده اند

  در 12 تیرماه 1367، یک فروند هواپیمای ایرباس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، در پرواز معمولی برنامه‏ریزی شده 655، از بندرعباس به مقصد دبی در حالی که هنوز سقف پرواز مورد نظر را به دست نیاورده بود بر فراز آب‏های سرزمینی ایران و در آب‏های اطراف جزیره هنگام، در حمله ای تروریستی به وسیله شلیک دو موشک از ناو آمریکایی وینسنس مورد اصابت قرار گرفت و منفجر شد و تمامی 290 نفر مسافر و خدمه آن به شهادت رسیدند. 118 نفر از این مسافران بی‏گناه، زن و کودک بودند.
  دولت باید شکایت‌های خانواده‌های بیش از 18 هزار شهید ترور توسط منافقین داعشی‌صفت را در مجامع حقوقی بین‌المللی پیگیری بکند، نه مذاکرات وین وبرجام و خواستار مجازات باقی ماندگان این گروهک خیانتکار بشود. دستگاه دیپلماسی کشورمان باید مدارک و مستندات متقن جنایات منافقین در ترور 18 هزار شهید را به تمام سازمان‌ها و کشورهای مطرح دنیا ارسال کند تا دنیا را به تحویل باقیمانده این آدم‌کش‌ها به ایران ترغیب کند و این جانیان به سزای ننگین خود برسند.

  و این در حالی است که سازمان ملل خیانتکار از سال 1945 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی آمریکا و متحدانش در سراسر منطقه خاورمیانه و جهان بوده است. پس از سال 1945 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است که در سازمان ملل قانون و عدالت وجود ندارد و تاکنون هم نداشته است.

  و این در حالی است که شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار از سال 1945 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی آمریکا و متحدانش در سراسر منطقه خاورمیانه و جهان بوده است. پس از سال 1945 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است که در شورای امنیت سازمان ملل قانون و عدالت وجود ندارد و تاکنون هم نداشته است.

  و این در حالی است که شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار از سال 1945 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی آمریکا و متحدانش در سراسر منطقه خاورمیانه و جهان بوده است. پس از سال 1945 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است که در شورای امنیت سازمان ملل قانون و عدالت وجود ندارد و تاکنون هم نداشته است.
  و این در حالی است که شورای حقوق بشر سازمان ملل خیانتکار از سال 1945 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی آمریکا و متحدانش در سراسر منطقه خاورمیانه و جهان بوده است. پس از سال 1945 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است که در شورای حقوق بشر سازمان ملل قانون و عدالت وجود ندارد و تاکنون هم نداشته است.
  حمله تروریستی کرمان جنایت ضدبشری است سوال اینجاست که پس چرا مدعیان حقوق بشر دست نشانده آمریکا جنایتکار هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی به جنایت ضد بشری نمی کنند، خفه خون گرفتند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
  سازمان ملل شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی اسرائیل و حامیانش در جنگ سوریه، لنبان و غزه بوده است. شورای امنیت سازمان ملل شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی اسرائیل و حامیانش در جنگ سوریه، لنبان و غزه بوده است. شورای حقوق بشر سازمان ملل شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی اسرائیل و حامیانش در جنگ سوریه، لنبان و غزه بوده است.
  قتل‌عام کودکان و زنان و مردم بی‌دفاع غزه همه‌روزه در مقابل چشمان جهانیان قرار دارد. حالا دیگر عمده مردم دنیا رژیم صهیونیستی را به عنوان بزرگ‌ترین تهدیدکننده صلح جهانی می‌دانند ولی هیچ صدایی از مدعیان حقوق بشر دیده نمی‌شود.

  بهترین گزینه 100 درصد فقط نابودی اسرائیل است و هم واجب است.

  ۲۲:۱۵۱۳ دی ۱۴۰۲/ ۲۲:۰۷ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۳/ داعش وحشی از سال 2011 تاکنون با هدایت آمریکا و انگلیس و عربستان دست به اقدامات تروریستی می زند داعش منتسب به آمریکا و انگلس و عربستان سعودی است و با مدیریت، هدایت و پشتیبانی این سه کشور دست به اقدامات تروریستی می‌زند. و دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس وغیره هم از سال 2011 هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
  رژیم صهیونیستی در پشت حمله تروریستی کرمان است/ انفجار‌ها در خارج از محوطه امنیتی بود بدون شک صهیونیست‌ها در پشت حمله تروریستی کرمان قرار دارند و این نوع کار‌ها فقط از آمریکا و اسرائیل برمی‌آید. مقاومتی که مردم غزه نسبت به رژیم صهیونیستی نشان داده‌اند سران این رژیم را عصبانی کرده و با این اقدامات بزدلانه‌ای که انجام می‌دهند می‌خواهند یک سرپوشی بر شکست‌های پی‌درپی خود بگذارند تا به نیرو‌های خود روحیه دهند، اما قطعا مردم ایران و جهان می‌دانند که این حادثه تروریستی زیر سر آمریکا است، چون تروریست‌ها در دامان آن‌ها هستند و این تروریست‌هایی که به مردم کرمان حمله کردند هم از طرف آمریکا حمایت می‌شوند و وسایل در اختیارشان گذاشتند. کسانی که این حمله تروریستی را انجام دادند دشمن ملت ایران هستند و از حاج قاسم بغض و کینه دارند. هیچ انتظاری از سازمان‌های بین‌المللی نداریم، چون خیلی وقت است که این سازمان‌ها فقط نام حقوق بشر را یدک می‌کشند و تحت عنوان حقوق بشر هزار جنایت می‌کنند لذا از این‌ها قطع امید کردیم. آدم‌کشی و جنایات وحشتناک خصلت آمریکا و اسرائیل است.
  آمریکا و متحدانش هنوز هم از شهید سلیمانی و زائرانش هراس دارند.
  حادثه انفجار تروریستی کرمان 100 درصد فقط کار دشمنان داخل کشور بود و با پول آمریکا و اسرائیل و مزدورانشان بوده است. عاملان حادثه خونین کرمان باید بدون محاکمه اعدام شوند.

  دست‌های آمریکا جنایتکار از مرداد ماه سال 1332 تاکنون به خون ملت ایران آغشته است.
  دست‌های انگلیس جنایتکار از مرداد ماه سال 1332 تاکنون به خون ملت ایران آغشته است.
  حمله موشکی پاکستان به سراوان ایران 100 درصد فقط حمایت از گروهک تروریستی جیش الظلم بوده است. پاکستان جنایتکار مدت ها از گروهک تروریستی جیش الظلم همه جانبه حمایت می کند.
  حمله پاکستان به خاک ایران کشته شدن هفت غیر ایرانی بر اثر حمله موشکی پاکستان در یک روستای مرزی برای پاکستان جنایتکار گران تمام خواهد شد و گران تمام می شود.

  همکاری پاکستان جنایتکار با گروهک تروریستی جیش‌الظلم ریشه ناامنی در سیستان و بلوچستان بوده است
  سوال اینجاست که چرا پاکستان جنایتکار گروهک تروریستی جیش‌الظلم پناه داده است.

 • بابائی

  خاک پاکستان از سال 1982 تاکنون مقر اصلی گروه های تروریستی مورد حمایت آمریکا و متحدانش بوده است ولی اما متأسفانه دولتمردان و مسئولان پاکستان هم تاکنون هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟

 • بابائی

  حضور آمریکا به همراه انگلیس در منطقه از سال 2001 تاکنون جنگ و مبارزه با تروریسم، القاعده و طالبان نیست و تاکنون هم نبوده است.
  حضور آمریکا به همراه انگلیس در منطقه از سال 2001 تاکنون 100 درصد فقط جنگ و مبارزه با سپاه و هم حکومت نظام جمهوری اسلامی بوده است.

 • بابائی

  ترکیه با کدام قانون و مجوز به عراق و هم سوریه حمله و تجاوز می کند.
  آمریکا با کدام قانون و مجوز به یمن حمله و تجاوز می کند.
  انگلیس با کدام قانون و مجوز به یمن حمله و تجاوز می کند.

 • بابائی

  اسرائیل و آمریکا با کدام قانون و مجوز به غزه تجاوز و حمله کرده اند و تاکنون بیش از 25 هزار نفر مردم مظلوم بی دفاع و بی گناه غزه را قتل عام کرده اند.

 • بابائی

  ۱۰:۴۰ ۳۰ دی ۱۴۰۲
  دولت پاکستان خودش می داند پایگاه و مقر اصلی گروهک تروریستی جیش الظلم و سایر گروه های تروریستی در خاک پاکستان است و هم آمریکا و متحدانش از آنها همه جانبه حمایت می کنند. ارتش پاکستان خودش می داند پایگاه و مقر اصلی گروهک تروریستی جیش الظلم و سایر گروه های تروریستی در خاک پاکستان است و هم آمریکا و متحدانش از آنها همه جانبه حمایت می کنند.

 • بابائی

  ۱۰:۴۳ ۳۰ دی ۱۴۰۲
  دولت پاکستان بابت حضور تروریست ها در خاک پاکستان از برخی کشورهای عربی کمک مالی دریافت می کند

 • بابائی

  اقلیم کردستان عراق از سال 1982 تاکنون مقر اصلی همه گروه های تروریستی مورد حمایت آمریکا و متحدانش بوده است ولی اما متأسفانه مسئولان بی ادب اقلیم کردستان عراق جنایتکار هم تاکنون هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟

 • بابائی  ۱۴:۳۶

  ۲۹ دی ۱۴۰۲

  دیگر هیچ کس در پاکستان نمی تواند بر جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی گروه تروریستی جیش العدل و سایر گروه های تروریستی سرپوش بگذارد.

  دیگر هیچ کس در آمریکا نمی تواند بر جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی گروه تروریستی جیش العدل و سایر گروه های تروریستی سرپوش بگذارد.


  دیگر هیچ کس در واشنگتن نمی تواند بر جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی گروه تروریستی جیش العدل و سایر گروه های تروریستی سرپوش بگذارد.

  دیگر هیچ کس در کاخ سفید نمی تواند بر جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیر انسانی گروه تروریستی جیش العدل و سایر گروه های تروریستی سرپوش بگذارد.


 • بابائی


  همکاری امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با جلیل عباس جیلانی وزیر امور خارجه پاکستان خیانت به خون شهدای است.

 • ناشناس

  عربستان در شرق کشور به اشرار کمک‌ مالی و اطلاعاتی می‌کند
  ما شکی نداریم همه کشورهای استکباری به دنبال بروز اتفاقات ناخوشایند در ایران هستند و در این زمینه هزینه زیادی انجام می‌دهند. به عنوان نمونه عربستان در شرق کشور مستقر شده و به اشرار کمک‌های مالی و اطلاعاتی می‌کند.

 • بابائی

  فوری؛ حمله وحشیانه اسرائیل به سوریه/ دنیا فقط در مورد جنایت، تجاور و حمله اسرائیل به سوریه از سال 2011 تاکنون سکوت کرده است چرا؟

 • بابائی

  لانه‌های تروریستی در شهر سراوان استان سیستان و بلوچستان 100 درصد فقط دروغ است.
  لانه‌های تروریستی در خاک سیستان و بلوچستان پاکستان بوده است و نه شهر سراوان استان سیستان و بلوچستان

 • بابائی

  دولت پاکستان بابت حضور تروریست ها در خاک پاکستان از برخی کشورهای عربی کمک مالی دریافت می کند

 • بابائی

  سوال اینجاست که آیا حضور نیروهای ائتلاف بین المللی جنایتکار به سرکردگی آمریکا جنایتکار از سال 2014 تاکنون در خاک سوریه و عراق با مجوز بوده است.
  و این در حالی است که نیروهای ائتلاف بین المللی جنایتکار به سرکردگی آمریکا جنایتکار از سال 2014 تاکنون از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی در عراق و سوریه همه جانبه کمک، حمایت و پشتیبانی نظامی می کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان

   پیشنهاد صفحه اقتصاد