این کودک با شوخی مرگبار منجر به...

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج گفت: شوخی مرگبار پسر بچه ۹ ساله با اسلحه کلت کمری منجر به فوت یک پسر بچه ۹ ساله دیگر در بخش نگین کویر فهرج شد.

این کودک با شوخی مرگبار منجر به...
صفحه اقتصاد -

امیرحسین بهجتی با اشاره به اینکه وجود سلاح‌های غیرمجاز در منطقه تهدیدی برای امنیت شهروندان و جان انسان‌هاست، اظهار داشت: متاسفانه روز گذشته ۲ پسر بچه ۹ ساله در روستای الله‌آباد از توابع این شهرستان که با یک قبضه سلاح کلت کمری مسلح که در منزل در دسترس ۲ کودکان بوده، به قصد بازی و شوخی به طرف دوست هم‌سن خود نشانه می‌گیرد که متاسفانه تیراندازی صورت گرفته و کودک ۹ ساله دیگر مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج اعلام کرد: بلافاصله این کودک به بیمارستان شهرستان همجوار(ریگان) اعزام می‌شود که در اثر اصابت گلوله به سر و صورت و شدت جراحات و خون‌ریزی، متاسفانه فوت می‌کند.

بهجتی عنوان کرد: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است و موضوع درحال بررسی است و تحقیقات تکمیلی در این رابطه از سوی دستگاه قضایی و پلیس همچنان ادامه دارد.

این مقام قضایی در پایان هشدار داد: نگهداری سلاح غیر مجاز جرم محسوب می‌شود و متاسفانه بی‌احتیاطی پدر خانواده در دسترس قرار دادن اسلحه غیرمجاز منتهی به این حادثه دلخراش و غیرقابل جبران شده است.

منبع: فارس
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان