بیمه دی، هدفمند در افزایش سهم از بازار و تأکید بر سودآوری پایدار

معاون مالی و اقتصادی بیمه دی گفت: جذب پرتفوی کیفی و سودآور به موازات مدیریت و کنترل ریسک، اهداف توسعه‌ای بیمه دی را محقق کرده است.

بیمه دی، هدفمند در افزایش سهم از بازار و تأکید بر سودآوری پایدار
صفحه اقتصاد -

بهروز قزلباش ضمن اشاره به ارائه انواع خدمات بیمه‌ای به تمام بیمه‌گذاران، به ویژه خانواده بزرگ ایثار و شهادت و تاکید بر استمرار مسیر خدمت به این خانواده‌های معزز، اظهار داشت: مجموعه بیمه دی می‌کوشد با تولید حق بیمه بیشتر نسبت به سنوات گذشته، اطمینان خاطر سهامداران و بیمه‌گذاران را بیمه کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی، وی افزود: بیمه دی در سال ۱۴۰۲ با اتکا به تخصص کارکنان و شبکه فروش خود و نیز با ارائه خدمات متنوع و باکیفیت، موفق به ثبت رشدی چشمگیر در سودآوری (رشد 2.6 برابری در مقایسه با مدت مشابه) شده است.

قزلباش ادامه داد: بیمه دی با جذب پرتفوهای بزرگ که به صورت شفاف در سامانه کدال منتشر می‌شود، توفیق داشته تا منبع درآمد شرکت را قابل اتکا کرده و تداوم رشد پرتفوی بیمه‌ای خود را فراهم سازد.

معاون مالی و اقتصادی بیمه دی، با توجه به آخرین آمار در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1402 گفت: این شرکت اقدام به تولید 170961 میلیارد ریال حق بیمه کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، حدود 78 درصد افزایش داشته است.

قزلباش با اشاره به اولویت ترجیحی بیمه دی در حفظ سطح یک توانگری، بیان داشت: کسب این سطح از توانگری و استمرار آن، حاصل حساسیت بالا در پذیرش ریسک و نظارت موثر بر فرآیند صدور و خسارت‌ها است.

وی در خصوص کسب سود خالص شرکت بیمه دی در سال 1402 بیان داشت: این شرکت توانسته به رشد قابل توجهی در کسب سود خالص دست پیدا کند به طوری که طبق صورت‌های مالی 12 ماهه (حسابرسی نشده) رقمی حدود 8510 میلیارد ریال سود خالص را کسب کرده است.

قزلباش در خاتمه گفت: شرکت بیمه دی با هدف فروش بیشتر و افزایش سهم بازار با تأکید بر سودآوری پایدار، ارتقای کمی و کیفی خدمات با تأکید بر بهبود تجربه مشتریان، توسعه فرهنگ بیمه و تقویت جایگاه برند، کنترل موثر ریسک بیمه‌گری و حفظ توانگری شرکت در سطح یک، حفظ ضریب خسارت کمتر از میانگین صنعت، رشد پایدار بازده سرمایه‌گذاری‌ها و توسعه و شکوفایی شرکت در سال 1403 را هموارکرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد