ایران بروکر / 16 فروردین - 728x90

بیمه مرکزی با همکاری پژوهشکده بیمه برگزار می‌کند:

کارگاه هم اندیشی چالش ها، فرصت ها و آینده پیش روی کسب و کارها

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی از برگزاری کارگاه یک روزه هم اندیشی چالش ها، فرصت ها و آینده پیش روی کسب و کارها(نگاه آینده پژوهانه) با تاکید بر تحولات صنعت بیمه ویژه مدیران ارشد صنعت بیمه برای اولین بار خبر داد.

کارگاه هم اندیشی چالش ها، فرصت ها و آینده پیش روی کسب و کارها
صفحه اقتصاد -

دکتر علی بنیادی نائینی گفت: این کارگاه هم اندیشی با همکاری پژوهشکده بیمه و با حضور دکتر گرام کدرینگتون از آینده پژوهان برجسته دنیا ۲۸ بهمن ماه در مرکز همایش های پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، وی افزود: این دوره مختص مدیران عامل، اعضای هیات عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت های بیمه هست که باید حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه اسامی را به پژوهشکده بیمه اعلام کنند.

دکتر بنیادی نائینی در ادامه از اعطای گواهینامه بین المللی به شرکت کنندگان خبر داد و گفت: این کارگاه به صورت حضوری و با ترجمه همزمان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، دکتر گرام کدرینگتون که سخنران اصلی این کارگاه است، مدرس دانشگاه های معتبر دنیا بوده که سابقه تالیف شش عنوان از کتب پرفروش دنیا در زمینه آینده پژوهی و سخنرانی در بیش از ۳ هزار سمینار بین المللی در بیش از ۸۰ کشور جهان را در کارنامه خود دارد .

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان