رئیس عملیات راهور ناجا در نشست هم اندیشی پلیس و نهادناظر صنعت بیمه:

صنعت بیمه نقطه اتکا و امید بخش جامعه به شمار می آید

صنعت بیمه یک صنعت اعتمادزا، اطمینان بخش و امیدآفرین است که سنگ صبور بخش های تولیدی، خدماتی و سایر آحاد جامعه محسوب می شود.

صنعت بیمه نقطه اتکا و امید بخش  جامعه به شمار می آید
صفحه اقتصاد -

سردار محمد باقر سلیمی _ رئیس عملیات راهور _ با اعلام این مطلب افزود: در راستای تسهیل اجرای طرح کروکی برخط تاکنون ۴۸۰۰ دستگاه تبلت برای تجهیز سامانه کروکی آنلاین از سوی صنعت بیمه در اختیار پلیس قرار گرفته و در ۲۹ استان کشور و همچنین مناطق آزاد در حال استفاده است.

به گزارش اداره کل روبط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، وی با بیان این مطلب که بیش از هشت هزار نیروی پلیس به شکل مستقیم و غیرمستقیم در بخش کروکی تصادفات فعالیت دارند، اظهار داشت: تکمیل فرایند ارتباط برخط شعبات بیمه و پلیس از مهمترین مولفه هایی است که می تواند روند ارزیابی و پرداخت خسارت را سرعت ببخشد.

رئیس عملیات راهور با تقدیر از همراهی و هم افزایی نهادناظر و بدنه صنعت بیمه با نیروی پلیس، خاطرنشان کرد: ارتباط گسترده با وزارت بهداشت برای پیگیری وضعیت مصدومان تصادفات در دست پیگیری است و به زودی نهایی خواهد شد.

وی در پایان از روابط عمومی های دو نهاد و همچنین رسانه ها خواست تا برای اطلاع رسانی و فرهنگسازی در حوزه کروکی های برخط، تلاش کنند.

شایان ذکر است در نشست یادشده، رئیس کل بیمه مرکزی و فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا نیز در خصوص موضوعات مشترک دو دستگاه، نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان