کمر بورس شکست! / پیش بینی بورس فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

در این خبر به پیش بینی بورس فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، پرداخته شده است.

کمر بورس شکست! / پیش بینی بورس فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

در جزئیات این گزارش براساس اتفاقاتی که در بورس امروز و روزهای گذشته، رخ داد، وضعیت احتمالی بورس فردا سه شنبه را شرح داده ایم. 

بورس سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه صعود می کند؟ 

در این روز، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات این روز با کاهش ۳۲ هزار و ۳۹۱ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار و ۷۸۰ واحد ایستاد.

فردا سه شنبه بورس سقوط می کند یا صعود؟ 

روز دوشنبه، شاخص هم‌وزن در جریان معاملات این روز با ۱۲ هزار و ۸۰۱ واحد کاهش، به ۷۱۶ هزار و ۶۳ واحد و شاخص قیمت هم وزن با هفت هزار و ۱۴۴ واحد افت به ۳۹۹ هزار و ۶۱۰ واحد رسید.

روز ۲۴ اردیبهشت ماه، معامله گران در بورس تهران با انجام ۳۵۷ هزار معامله خرید و فروش کردند که ارزش آن به حدود ۳۹ هزار میلیارد ریال رسید و در نتیجه آن، حدود ۷ میلیارد و ۳۸۳ میلیون سهم داد و ستد شد.

همچنین، نمادهای فملی، فولاد، فارس، شپنا، وبملت و شستا بر شاخص بورس بیشترین اثر منفی را داشتند.

در این روز، شاخص کل فرابورس ایران با ۱۹۱ واحد سقوط به ۲۴ هزار و ۴۳۳ واحد رسید و معامله گران در فرابورس نزدیک به هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون سهم و اوراق مالی با انجام ۱۷۰ هزار معامله خرید و فروش کردند.

روز دوشنبه، نمادهای آریا، بپاس، مارون، خاور، وسپهر، هرمز و آریان، بر شاخص فرابورس بیشترین اثر منفی را داشتند.

پیش بینی بورس فردا

با توجه به کاهش شاخص کل بورس تهران که در پایان معاملات با کاهش ۳۲ هزار و ۳۹۱ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار و ۷۸۰ واحد ایستاد. و براساس ریزش بورس و شاخص فرابورس، شاخص بورس در روز سه شنبه به احتمال زیاد به روند ریزش خود ادامه دهد. بورس طبق روزهای اخیر میل به سقوط داشته است، البته باید منتظر باشیم که بورس سه شنبه میل به صعود دارد یا سقوط؟ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان