پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ | بورس چهارشنبه صعود می کند یا سقوط؟

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است. بورس چهارشنبه صعود می کند؟

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ | بورس چهارشنبه صعود می کند یا سقوط؟
صفحه اقتصاد -

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۱۷ بهمن با یک هزار و ۸۱۴ واحد کاهش، به ۲ میلیون و ۹۷ هزار و ۳۵۹ واحد رسید.

شاخص هم وزن با ۶۷۷ واحد افزایش به ۷۳۸ هزار و ۷۷۰ واحد رسید. نمادهای «فملی، میدکو و فولاد» بیشترین تاثیر منفی و نمادهای «کنور، تاپیکو و ذوب» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

شاخص فرابورس هم در پایان معاملات امروز با ۴۷ واحد کاهش به ۲۵ هزار و ۷۳۰ واحد رسید. نمادهای «بپاس، هرمز و خاور» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند.

پیش بینی بورس فردا

با توجه به اینکه شاخص کل بورس در اولین روز بورسی هفته جاری یعنی روز شنبه ۱۴ بهمن ماه با ۳ هزار و ۸۱۲ واحد افزایش، به ۲ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۸۴ واحد و روز یکشنبه با ۱۰ هزار و ۹۰۲ واحد کاهش، به ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار و ۱۸۱ واحد و روز دوشنبه با یک هزار و ۸۱۴ واحد کاهش، به ۲ میلیون و ۹۸ هزار و ۳۵۹ واحد و روز سه شنبه با یک هزار و ۸۱۴ واحد کاهش، به ۲ میلیون و ۹۷ هزار و ۳۵۹ رسید. بنابر این احتمال سقوط بورس روز چهارشنبه با توجه به اوضاع کنونی بورس، دور از انتظار نیست، البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا بورس روند افزایش را در پیش می گیرد یا سقوط؟. آیا بورس فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه سبزپوش می شود؟ 

همانطور که پیش تر گفته ایم بورس به طور کامل قابل پیش بینی نیست، و اخبار متفاوت می تواند بر این شاخص تاثیر بگذارد.

بورس چهارشنبه چه می شود؟ بورس چهارشنبه به سمت صعود می رود یا سقوط؟ با این رفتار دوگانه بورس به سمت سقوط پیش می رود یا صعود؟ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان