پیش بینی بورس دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | وضعیت بورس امروز شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲

در این پست از صفحه اقتصاد به پیش بینی بورس دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ و همچنین وضعیت بورس امروز شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ می پردازیم. با ما همراه باشید!

پیش بینی بورس دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | وضعیت بورس امروز شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

شاخص کل بورس با رشد در ابتدای معاملات امروز کار خود را آغاز کرده بود با عقب نشینی ۲۸۵۱ واحدی مواجه شد.

ارزش معاملات خرد حداقلی است و به عدد ۳,۴۰۵ میلیارد تومان رسیده است، بورس با خروج نقدینگی (خرید حقوقی) ۱۳۴ میلیارد تومانی و ورود نقدینگی به صندوق‌های درآمد ثابت ۲۰۱ میلیارد تومانی همراه شده است.

۶۸ نماد به ارزش ۲۶۰ میلیارد تومان در وضعیت صف خرید و ۳۱ نماد به ارزش ۲۵۸ در وضعیت صف فروش قرار داشتند و این نشان می‌دهد بازار وضعیت متعادلی را دارد، اما امروز با ۱,۰۸۹ میلیارد تومان ورود پول و ۱,۴۴۶ میلیارد تومان خروج پول در بورس مواجه بودیم.

تعداد نمادهای منفی بازار سرمایه امروز بیشتر از نمادهای مثبت بوده و ۲۳۸ نماد مثبت و ۶۸ نماد صف خرید بودند، در مقابل هم ۳۳۴ نماد منفی و ۳۱ نماد صف فروش بودند.

فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ بورس نزولی می شود یا صعودی؟

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم  هزار و ۸۸۹ میلیارد تومان رسید. حکشتی، فارس و شپنا سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، شستا و حکشتی سه نماد پرتراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با اُفت ۱۰ واحدی روی پله ۷۲۱ هزار و ۷۸۹ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۳ هزار و ۶۲۰ میلیارد سهم به ارزش  هزار و ۸۸۹ میلیارد تومان رسید.

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۳۵۶ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین شیمیایی و فلزات اساسی در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

وپارسار ۲، افران و و همای بیشترین ارزش معامله و نماد‌های وپارسار ۲، شستا و خودرو بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۶۳، اراد ۸۹۴ و اخزا ۱۰۶۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، خاور و ثبات بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

پیش بینی بورس دوشنبه

با توجه به تمامی نکات ذکر شده در بالا و شرایطی که درباره آن‌ها صحبت شد، پیش بینی می‌شود که بورس فردا نیز مسیری متعادل و منفی داشته باشد که در صورت انتشار گزارش‌های ماهانه و ۶ ماهه، مسیر می‌تواند برای شرکت‌هایی که شرایط مناسبی را مخابره کرده‌اند، تغییر کند.

 
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • ناشناس

    کدامروز بورس درست بوده که یکشنبه درست باشه