مدیر عامل بانک سپه:

سود آوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت هایی نظیر چادرملو است

دکتر آیت اله ابراهیمی، مدیر عامل بانک سپه در راس هیاتی از مدیران این بانک بهمراه اعضا هیات مدیره مجموعه سرمایه گذاری امید و تعدادی از مدیران ان مجموعه از مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو بازدید کرد.

سود آوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت هایی نظیر چادرملو است
صفحه اقتصاد -

در پایان این بازدید چند ساعته در نشستی مشترک با مدیران چادرملو، مهندس طاهر زاده مدیر عامل و دکتر خرم معاونت مالی و سرمایه انسانی شرکت چادرملو به تفصیل در خصوص عملکرد شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و طرح ها و برنامه آتی گزارشی مبسوطی ارائه کردند.

در این گزارش با اشاره به جایگاه دوم گروه چادرملو در تولید کنسانتره کشور با سهم ۱۷درصدی در سال گذشته وسهمی معادل ۷ درصد تولید گندله آهن، ۱۰ درصدی در تولید اهن اسفنجی و ۶ درصدی در تولید شمش فولاد در بین تولید کنندگان زنجیره فولاد کشور افزودند: در سال ۱۴۰۲  در طرح‌های توسعه گام‌های مثبتی برداشتیم و برای اولین بار بالغ بر ۱۶۳ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه شرکت و شرکت‌های سرمایه ‌پذیرصورت پذیرفت. 

همچنین تصریح شد: در سال گذشته علیرغم محدودیت‌های زیرساختی  توانستیم با افزایش بهره وری و کاهش توقفات ضمن حفظ تولید در واحد اسفنجی ، در کارخانجات گندله سازی و شمش فولاد موفق به ثبت رکورد تولید از ابتدای راه اندازی شویم و در کل در تمامی مراحل تولید محصولات زنجیره فولاد بیش از ظرفیت اسمی و برنامه پیش بینی شده تولید نمائیم . 

بر اساس همین گزارش، سپس مدیر عامل بانک سپه ضمن تقدیر از تلاشهای مدیریت و کارکنان چادرملو در ارائه عملکرد مثبت و قابل قبول در فعالیتهای خود گفت: سختی کار شما به عنوان جهادگران عرصه تولید زمانی قابل درک می شود که از نزدیک شاهد این تلاشهای خستگی ناپذیر و عاشقانه شما باشیم و امروز در یکی از گرمترین روزهای سال این توفیق برای ما فراهم گردید. 

وی افزود: تولید در زنجیره ارزش چادرملو و گزارش امید بخش شما از طرح ها و برنامه توسعه، و نظم و انضباط حاکم در این مجموعه عظیم معدنی و صنعتی که آینده روشنی برای این مجموعه را نوید می دهد، افتخاری است برای کشور که بی شک حاصل تلاش، هدایت و نظارت اصولی مدیریت مجموعه می باشد.

دکتر ابراهیمی تصریح کرد این تلاشهای شما مجاهدت الهی است و مطمئناً خداوند در این راه حامی و پشتیبان شما خواهد بود.

و مجموعه بانک سپه نیز به عنوان بزرگترین بانک کشور درکنار شماست، چرا که اعتقاد داریم سود آوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت هایی نظیر چادرملو است .

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد