مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری ۱۴۰۳ + مبلغ عیدی فرزند تحت تکفل

در این خبر به توضیحاتی درباره مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری ۱۴۰۳ و مبلغ عیدی فرزند تحت تکفل پرداخته شده است.

مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری ۱۴۰۳ + مبلغ عیدی فرزند تحت تکفل
صفحه اقتصاد -

مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری چقدر است؟ زمان واریز عیدی بازنشستگان لشکری 1403 اعلام شد؟ عیدی بازنشستگان لشکری سال 1403 چه موقع واریز می شود؟ 
عیدی بازنشستگان لشکری چقدر می باشد؟ میزان عیدی بازنشستگان کشوری و لشکری چقدر است؟ عیدی بازنشستگان لشکری 1403 چقدر است؟

جزئیات عیدی بازنشستگان لشکری ۱۴۰۳

جزئیات عیدی بازنشستگان لشکری ۱۴۰۳ به شرح زیر است.

میزان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیست سال سابقه، معمولا در جلسه بهمن ماه هیات دولت به بحث گذاشته شده و همانند عیدی کارمندان دولت توسط هیات دولت، تصویب و اعلام گردید.

برابر مصوبه هیات وزیران، مبلغ عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال گذشته و مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیست سال سابقه، یک میلیون و هشتصد هزار تومان، تعیین و تصویب گردید. همچنین، علاوه بر این میزان، ۵۰۰ هزار تومان برای عائله مندی و به ازای هر فرزند تحت تکفل نیز ۲۰۰ هزار تومان، به مبلغ عیدی اضافه شد. هنوز میزان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ مشخص نشده و به محض اعلام، اطلاع رسانی خواهد گرفت.

عیدی و پاداش آخر سال یکی از حقوقی است که در پایان سال به کارمندان دولت، کارگران، بازنشستگان تامین اجتماعی و بازنشستگان کشوری و لشکری تعلق می گیرد.

مبلغ این عیدی برای هر گروه از این افراد به طور جداگانه و طبق فرمول خاصی تعیین می شود. حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری توسط هئیت وزیران و حقوق کارکنان مشغول قانون کار توسط وزارت کار تعیین می شود. میزان عیدی برای افرادی که کمتر از یکسال سابقه کار دارند هم بر اساس ماه های حضور آن ها در محل کار محاسبه خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • ناشناس

  مسخره !!!!

 • ناشناس

  مابازنشستگان نیروهای مسلح درانتخاباتذشرکت نمیکنیم عیدی ما ۱۸۰۰ کارگران ۱۳میلیون بس بگین کارگران بیان توانتخابات شرکت کند

 • ناشناس

  خیلی مسخره اید۱۸۰۰ چکار کنیم مرغ بخریم. گوشت بخریم یا برنج کدامش کدامش آخه بهتر مرگ موش بخریم بخوریم خودمون رو راحت کنیم

 • ناشناس

  ما خیلی وقت که مردیم
  حقوق پس از مرگ است

 • رسول حکیمی

  نیروهای مسلح پشتیبان نظام هستند ما برا عیدی استخدام و بازنشسته نشدیم برا علاقه به نظام و رهبر عزیزمان امام خامنه ای و زنده نگهداشتن یاد شهدا استخدام و حتی حقوق و عیدی هم ندهند باز هم استخدام میشم چون عاشقانه نظام و رهبرم رو دوست دارم دارم مگه شهدا حقوق و عیدی میگیرن. عیدی ما سلامتی رهبرم هست

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان