یک خبر فوری از پرداخت حقوق و معوقات بازنشستگان آموزش و پرورش در این تاریخ | فرهنگیان بخوانند

معاون فنی و امور بیمه ای صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حکم بازنشستگی بیش از یک هزار نفر از بازنشستگان «سازمان آموزش و پرورش استثنایی» مشمول، صادر شده و در پایان بهمن ماه حقوق بازنشستگی، معوقات و عیدی پایان سال به صورت یکجا به حساب این عزیزان واریز می شود.

یک خبر فوری از پرداخت حقوق و معوقات بازنشستگان آموزش و پرورش در این تاریخ | فرهنگیان بخوانند
صفحه اقتصاد -

رضا فیضی نژاد اظهار کرد: به موجب تبصره (۵) ماده واحده قانون تشکیل سازمان آموزش و پرورش استثنایی مصوب ۱۳۶۹/۰۹/۲۱ مجلس شورای اسلامی، پنج سال خدمت دولتی رضایت بخش در سازمان از هر نظر از جمله بازنشستگی، شش سال محسوب می شود و سازمان مذکور مکلف است پس از صدور حکم احتساب یک سال سنوات ارفاقی مزبور، کسور بازنشستگی مقرر را براساس حقوق و فوق العاده های همان حکم محاسبه و به صندوق بازنشستگی کشوری واریز نماید.

وی تاکید کرد: به دلیل عدم واریز وجوه مزبور توسط سازمان آموزش و پرورش استثنایی امکان صدور حکم بازنشستگی برای کارکنان مشمول از سوی این صندوق میسر نبوده است.

فیضی نژاد با بیان اینکه «با پیگیری های متعدد صندوق بازنشستگی کشوری و واریز کسور مربوطه از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، حکم بازنشستگی بیش از یک هزار نفر از بازنشستگان مشمول صادر شده است» گفت: در پایان بهمن ماه جاری، حقوق بازنشستگی، معوقات و عیدی پایان سال این عزیزان به صورت یکجا به حسابشان واریز می شود.

منبع: ايسنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • محمد رضوی

  اگراین معوقات شامل پاداش پایان خدمت باشه آن هم تمام معلمانی که بازنشسته شده‌اند نه فقط استثنایی ارزش داره

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان

   پیشنهاد صفحه اقتصاد