فال ابجد فردا جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

در این مطلب از پایگاه خبری صفحه اقتصاد فال ابجد فردا جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ برای دوستداران و طرفداران فال و طالع بینی قرار داده ایم.

فال ابجد فردا جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. 

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

فعالیت در فضای باز برای شما مفید خواهد بود. همچنین از شما فردی عصبی می سازد. سودهای پولی از یک منبع خواهد بود. روزی که به نظر می رسد فشار کاری کم است و از وقت گذرانی با اعضای خانواده لذت خواهید برد. ممکن است خلق و خوی شما به دلیل سخنان تند معشوقتان آشفته شود. به شغل خود پایبند باشید و امروز روی دیگران برای کمک به شما حساب نکنید. کار داوطلبانه ای که امروز انجام می دهید نه تنها به کسانی که به آنها کمک می کنید کمک می کند، بلکه به شما کمک می کند مثبت تر به خود نگاه کنید. بستگان شما ممکن است امروز به سعادت زناشویی شما آسیب وارد کنند.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

بی توجهی به والدین می تواند آینده شما را مختل کند. زمان های خوب هرگز زیاد طول نمی کشد. اعمال انسان مانند امواج صداست. اینها برای تولید یک ملودی یا صدای مهیب باز می گردند. آنها بذر هستند - ما فقط چیزی را درو می کنیم که بکاریم. شما باید پول خود را جمع آوری کنید و بدانید چه زمانی و کجا عاقلانه خرج کنید، در غیر این صورت باید در زمان آینده توبه کنید. این روز عالی برای جلب توجه دیگران بدون انجام کار زیادی است. محبوب خواهید بود و به راحتی اعضای جنس مخالف را جذب خواهید کرد. خیال پردازی باعث سقوط شما می شود- روی دیگران برای انجام کارتان حساب نکنید. امروز می توانید یک روز کامل را در اتاقی صرف مطالعه کتاب کنید. این ایده ی عالی شما برای گذراندن یک روز با هم خواهد بود. امروز فرصت های فراوانی برای ارج نهادن به وجد زندگی زناشویی به دست خواهید آورد.

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

سفر غیرمنتظره می تواند خسته کننده باشد و شما را دیوانه کند. برای تسکین عضلات بدن خود را با روغن ماساژ دهید. یک دوست قدیمی ممکن است عصر با شما تماس بگیرد و خاطرات نوستالژیکی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای شناخت و درک بهتر یکدیگر باید با معشوق خود وقت بگذرانید. هنگام گرفتن تصمیمات تجاری مهم تحت فشار دیگران قرار نگیرید. از معاشرت با افرادی که به شهرت شما آسیب می زند مقاومت کنید. همسرتان امروز واقعاً حال و هوای خوبی دارد. ممکن است غافلگیر شوید.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

فشار سالمندان در محل کار و اختلاف در خانه ممکن است باعث ایجاد استرس شود که تمرکز شما را در محل کار مختل می کند. کسانی که مرتکب فرار مالیاتی می شوند، امروز می توانند دچار مشکل بزرگی شوند. لذا به شما توصیه می شود که مرتکب چنین اعمالی نشوید. مشاغل خانگی معلق بخشی از زمان شما را می گیرد. نزاع دیرینه خود را همین امروز حل کنید زیرا ممکن است فردا خیلی دیر باشد. با گسترش همکاری کامل همکاران و ارشد، کار در دفتر شتاب بیشتری خواهد گرفت. این روز می تواند یکی از بهترین روزها برای شما باشد، زیرا می توانید به خوبی برای آینده ای موفق برنامه ریزی کنید. با این حال، به دلیل ورود مهمان در عصر، تمام برنامه ریزی های شما به باد می رود. یک غریبه ممکن است بین شما و شریک زندگیتان اختلاف ایجاد کند.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

سودهای پولی مطابق انتظارات شما نخواهد بود. شب با دوستان لذت بخش خواهد بود. کوپیدها با باران عشق در زندگی شما به سمت شما می شتابند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که از آنچه در اطراف اتفاق می افتد آگاه باشید. اگر در محل کار بیش از حد زورگو باشید، عصبانیت‌ها افزایش می‌یابد - قبل از هر تصمیمی سعی کنید نیاز دیگران را درک کنید. امروز در اوقات فراغت خود کارهایی را انجام خواهید داد که قبلاً برنامه ریزی می کردید و به آنها فکر می کردید اما نتوانستید انجام دهید.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

موفقیت از سرمایه گذاری های گذشته اعتماد به نفس شما را بالا می برد. میل به کسب درآمد سریع خواهید داشت. روز خوبی برای شروع یک سرمایه گذاری جدید در شراکت است. همه به احتمال زیاد سود خواهند برد. اما قبل از تعهد با شرکا خوب فکر کنید. از تورها و مسافرت‌ها لذت می برید و برای شما بسیار آموزنده خواهند بود. ممکن است در طول روز با همسرتان مشاجره داشته باشید، اما امروز با صرف شام این موضوع حل می شود.

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

وقتی با بیماری طولانی مدت خود مبارزه می کنید، بدانید که اعتماد به نفس جوهره قهرمانی است. سرمایه گذاری در مورد اقامت شما سودآور خواهد بود. در مورد افراد و انگیزه های آنها سریع قضاوت نکنید - آنها ممکن است تحت فشار باشند و به شفقت و درک شما نیاز داشته باشند. امروز نمی توانید احساسات خود را به معشوق خود بیان کنید. سرمایه گذاری های مشترک انجام شده امروز در نهایت سودمند خواهد بود، اما با مخالفت های عمده شرکای خود مواجه خواهید شد. وقت آزاد شما امروز به دلیل هر کار غیر ضروری تلف می شود. بستگان همسرتان ممکن است هماهنگی سعادت زناشویی شما را به هم بزنند.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

امروز لازم نیست نگران سلامتی خود باشید. اطرافیان شما روحیه ی شما را بالا می برند. با بازیابی پرداخت های تاخیری، وضعیت پول بهبود می یابد. همکاران و زیردستان لحظات نگرانی و استرس را به همراه خواهند داشت. وقتی متوجه می شوید که برای اعضای خانواده یا دوستانتان وقت کافی ندارید، ناراحت می شوید. حتی امروز هم همین احساس را خواهید داشت. یکی از اقوام ممکن است امروز شما را غافلگیر کند، اما ممکن است برنامه شما را مختل کند.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

مدیتیشن و یوگا باید برای دستاوردهای معنوی و همچنین فیزیکی انجام شود. امروز دیگر نیازی به خرج کردن پول خود نخواهید داشت، زیرا یکی از بزرگان خانه می تواند در امور مالی به شما کمک کند. در رویکرد خود نسبت به زندگی و کار، درخشان و کمال گرا باشید. ارزش های انسانی خوب با قلبی گرم و میل ذاتی به راهنمایی و کمک به دیگران. این به طور خودکار در زندگی خانوادگی شما هماهنگی ایجاد می کند. با وجود درگیری های زیاد، امروز زندگی عاشقانه شما خوب خواهد بود و می توانید شریک زندگی خود را راضی نگه دارید. اگر روی شغل خود متمرکز بمانید، موفقیت و شناخت از آن شما خواهد بود. امروز برنامه ریزی می کنید که با همسرتان وقت بگذرانید و او را به جایی ببرید، اما به دلیل وضعیت بد او نمی توانید این کار را انجام دهید. همسرتان امروز جنبه فرشته ای خود را به شما نشان خواهد داد.

فـال ابجد روزانه متولدین دی

ورزش در فضای باز شما را جذب می کند - مدیتیشن و یوگا دستاوردهایی را به همراه خواهد داشت. پولی که مدت ها پس انداز کرده بودید امروز می توانید استفاده کنید. با این حال، هزینه ها می تواند روحیه ی شما را کاهش دهد. کودکان در انجام وظایف خانه به شما کمک خواهند کرد. آنها را به انجام این نوع فعالیت ها در اوقات فراغت خود تشویق کنید. روز هیجان انگیزی که از طرف معشوقتان تماس دریافت می کنید. کسی که کمترین سازگاری را با شما در محل کار داشته است، امروز صحبت خوبی با شما خواهد داشت. امروز می توانید با یکی از بزرگان خانواده وقت بگذارید تا پیچیدگی های زندگی را درک کنید. ممکن است امروز بهترین شب زندگی شما با همسرتان باشد.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

باید از پرخوری و رژیم غذایی پر کالری اجتناب شود. امروز یکی از خواهر و برادرهای شما می تواند از شما پول قرض کند. اگرچه آرزوی آنها را برآورده خواهید کرد، اما می تواند مشکلات مالی شما را بدتر کند. قرار است از فرزندانتان درس هایی بیاموزید. آنها هاله های بسیار خالصی دارند و می توانند اطرافیانشان را با شادی معصومانه و عدم وجود منفی نگری متحول کنند. عاشقانه بر قلب شما حاکم است. عزم و اعتماد شما بالا خواهد بود و بهتر از حد انتظار عمل خواهید کرد. در حالی که نیازهای خانواده را برآورده می کنید، اغلب فراموش می کنید که به خود استراحت دهید. اما امروز، می توانید زمانی را برای خود اختصاص دهید و به دنبال سرگرمی جدیدی باشید. این روز ممکن است به یکی از بهترین روزهای زندگی زناشویی شما تبدیل شود.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

وقتی اطرافیانتان از شما حمایت می کنند، خوشحال خواهید شد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور خواهد بود. کسی که با او زندگی می کنید، اگر وظایف خانه خود را نادیده گرفته باشید، آزرده خاطر می شود. کار شما در پشت صندلی قرار می گیرد - همانطور که در آغوش معشوق خود احساس راحتی - لذت و وجد شدید می کنید. امروز باید مطابق با شرایط اداره رفتار کنید. اگر لازم نیست ساکت بمانید، زیرا هر حرف غیر ضروری می تواند شما را به دردسر بیاندازد. امروز، هنگام بازگشت از دفتر به منزل در هنگام شب هنگام، باید با احتیاط رانندگی کنید، در غیر این صورت ممکن است تصادفی رخ دهد و ممکن است برای چند روز بیمار شوید. امروز قرار است یک گفتگوی روحی با همسرتان داشته باشید.

فال ابجد

حروف ابجد چیست؟

حروف ابجد در واقع یک شیوه برای مرتب سازی حروف عربی است. در این شیوه که بر پای اولیه خط فنیقی شکل گرفته به هر کدام از حروف یک ارزش عددی داده می‌شود. در واقع اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ بین ۲۸ حرف عربی تقسیم شده است.

در جدول زیر ترتیب حروف «الف، ب، ج، د، ه، و، ز، ح، ط، ی، ک، ل، م، ن، س، ع، ف، ص، ق، ر، ش، ت، ث، خ، ذ، ض، ظ، غ» و ارزش عددی هر کدام آمده است.

جدول حروف ابجد

حرف  ارزش حرف ارزش حرف ارزش
ا ۱ ی ۱۰ ق ۱۰۰
ب ۲ ک ۲۰ ر ۲۰۰
ج ۳ ل ۳۰ ش ۳۰۰
د ۴ م ۴۰ ت ۴۰۰
ه ۵ ن ۵۰ ث ۵۰۰
و ۶ س ۶۰ خ ۶۰۰
ز ۷ ع ۷۰ ذ ۷۰۰
ح ۸ ف ۸۰ ض ۸۰۰
ط ۹ ص ۹۰ ظ ۹۰۰

 

 

 

 

غ ۱۰۰۰

از حروف ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. برای این کار عدد متناظر با هر یک از حروف واژه مورد نظر را از جدول حروف ابجد در آورده و سپس اعداد را با هم جمع می‌زنیم. برای مثال ابجد اسم علی ۱۱۰ می‌شود به این ترتیب که ع. برابر با ۷۰، ل. برابر با ۳۰ و‌ ی برابر با ۱۰ است و مجموع این اعداد ۱۱۰ می‌شود. در فارسی به این معادل سازی حساب جمل بر وزن گسل گفته می‌شود.

برای اینکه بتوان حروف ابجد را آسانتر به خاطر سپرد هر چندتا حرف پیاپی به شکل واژه در آمده و تلفظ می‌شوند. این واژه‌ها عبارت‌اند از: «اَبْجَدْ – هَوَّزْ – حُطّی – کَلَمَنْ – سَعْفَصْ – قَرَشَتْ – ثَخَّذْ – ضَظِغْ»

در مورد حروف فارسی که الفبای ابجد آنها را ندارد یعنی “پ”، “چ”، “ژ”، و “گ”، عدد ابجد آنها برابر با حرف مشابه آن ها در عربی در نظر گرفته شود؛ پ= ب، چ = ج، ژ= ز، و گ= ک. در برخی منابع برای محاسبه ابجد اسامی که در آنها این حروف فارسی به کار برده شده است، به جای در نظر گرفتن عدد حروف عربی مشابه، ارزش عددی آنها را برابر صفر محسوب می کنند. در منابعی نیز به “گ” ارزش دوهزار، به “چ” ارزش سه هزار، به “پ” ارزش چهارهزار و به “ژ” ارزش پنج هزار داده اند.

گاه در کلماتی، یک حرف مشد است که در خواندن دو حرف و در نوشتن یک حرف است مانند کلمه محمّد که حرف م در آن مشدد است. بنابراین عدد محمد؛ ٩٢ است ، نه ١٣٢ !

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان