آخرین اخبار

ذهن یحیی این روزها مشوش است/برای تقابل با خط حمله زهر آگین النصر چه باید کرد؟

خط حمله النصر با حضور کریستیانو رونالدو، سادیو مانه و … بسیار زهردار است.

ذهن یحیی این روزها مشوش است/برای تقابل با خط حمله زهر آگین النصر چه باید کرد؟
صفحه اقتصاد -

حساس ترین بازی دور اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و پرسپولیس ایران میزبان النصر عربستان خواهد بود. النصری که با کلی ستاره که سرآمد آن‌ها کریستیانو رونالدو است به تهران خواهد آمد و مقابل قهرمان ایران به میدان خواهد رفت. هرچند النصر ضعف‌هایی در خط دفاع و دروازه خود دارد ولی در خط حمله بسیار زهردار است و مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس روز بسیار سختی مقابل مهاجمان سرشناس این تیم خواهند داشت.

رونالدو که فعلا آقای گل لیگ عربستان است و سادیو مانه قطعا روز سختی را برای مدافعان پرسپولیس و به خصوص مرتضی پورعلی گنجی و محمد حسین کنعانی زادگان دو مدافع ملی پوش پرسپولیس رقم خواهند زد. وقتی به آمار النصر در هفته‌های اخیر نگاه می کنیم، می بینیم این تیم در شروع فصل جدید فوتبال عربستان نتایج خوبی نگرفت ولی در هفته‌های اخیر موفق شد همه رقبای خود را شکست دهد و اتفاقا بردهای پرگلی هم بدست آورده است.

خط حمله النصر در این فصل ۱۷ گل از ۱۸ گل این تیم را به ثمر رسانده که آماری بسیار خوب محسوب می شود. موضوعی که قطعا به یکی از دغدغه‌های فکری یحیی گل محمدی در این روزها تبدیل شده و او باید فکری برای مهار فوق ستاره‌های النصر در خط حمله بکند. مصدومیت بیرانوند و اینکه به احتمال زیاد او بازی مقابل النصر را از دست خواهد داد هم موضوعی است که نگرانی پرسپولیسی‌ها در تقابل با ستاره‌های هجومی حریف بیشتر می کند و در مجموع باید انتظار روز سختی را برای مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس در بازی روز سه‌شنبه داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما