شب عجیب وپر ماجرای استقلالی ها در برنامه زنده تلویزیونی!

علی خطیر مهمان تلویزیون شد تا گزارشی از عملکرد دوران مدیریت خود بدهد اما نه فقط خبر خوشحال کننده به هواداران نداد، بلکه همان لحظات اخبار بدی هم از راه رسید!

شب عجیب وپر ماجرای استقلالی ها در برنامه زنده تلویزیونی!
صفحه اقتصاد -

مدیرعامل استقلال در پاسخ به درخواست‌های رسانه‌ها برای مصاحبه طی این مدت همواره می‌گفت: ابتدا باید کاری انجام دهم تا بعد برای گزارش آن به هواداران مصاحبه کنم. همه می‌دانند استقلال با کوهی از مشکلات روبروست که حل آن کار یک ماه و دو ماه نیست، بنابراین خیلی از خطیر انتظار نمی‌رفت که بتواند با دست خالی و با این همه کمبودهای مالی طی این مدت معجزه کند.

اما درست در همان روزی که او می‌خواست از کارهایش بگوید، خبر نوتیس آرمان رمضانی و حکم قطعی ساپینتو از راه رسید! بازیکنی که جواد نکونام او را نمی‌خواست اما پس از حضور در همین برنامه تلویزیونی به اردو برگشت، حالا بابت طلب‌های قبلیش به باشگاه اخطار داده و می‌تواند علیه باشگاه حکم بگیرد و پنجره را ببندد!

اینکه چرا مدیران قبلی با بازیکنی که کیفیت فنی او در سال‌های گذشته مشخص بوده چنین قراردادهایی ببندند که مدیران فعلی قادر به پرداخت آن نیستند، یک مسئله است و اینکه چرا باید مدیریت جایی را قبول کنیم که می‌دانیم چه مشکلاتی در آن هست، مسئله دیگر! مدیران استقلال بارها از خود گذشتگی جواد نکونام و برخی بازیکنان را رسانه‌ای کردند که حاضر شدند از مبلغ قرارداد خود بکاهند، چرا رمضانی چنین نکرده که بازیکن ثابت هم نیست و او را نمی خواستید که قرار بود برود؟ نمی شد شرط بازگشتش را همین تخفیف قرار داد؟

در مورد ساپینتو هم که باید در یک پرونده جداگانه بپردازیم، چرا که مدیران قبلی مدعی بودند پول او را پرداخت کرده‌اند و البته که همه می‌دانیم این شعارها در فوتبال معمولاً صرفاً برای فضای مجازی و هواداری است در عالم واقعیت معمولاً رخ نمی‌دهد. اما بعد از همین برنامه تلویزیونی که هیچ مشکلی از استقلال را حل نکرد، یکی دیگر به مشکلات استقلال اضافه شد! شکایت باشگاه سپاهان از مدیرعامل استقلال که در تریبون رسمی تلویزیون – بنا به ادعای اصفهانی‌ها – اتهاماتی را به این باشگاه زده که حالا باید پاسخگوی آن باشد!

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما