مدارس بوشهر فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس بوشهر چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس بوشهر فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا بوشهر چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس بوشهر فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس بوشهر چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس بوشهر چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا یا تعطیلات نوروز و ... تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

به منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر معلمان و دانش آموزان از فیوضات معنوی سومین شب از شب‌های احیا (شب بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان)، فردا چهارشنبه پانزدهم فروردین، فعالیت آموزشی مدارس ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

ساعت شروع به کار ادارات نیز، فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ساعت ۹ صبح خواهد بود.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی کامل مدارس فردا استان بوشهر چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اعلام نشده است. 

وضعیت جوی استان بوشهر در ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش‌بینی‌های هواشناسی دمای هوا در این استان از روز پنجشنبه هفته جاری به طور نسبی افزایش می‌یابد.

پیام مساعدی روز سه‌شنبه در گفت و گویی افزود: با توجه به نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی امروز و فردا در ارتفاعات شرقی و شمالی استان رشد ابر و بارش پراکنده باران دور از انتظار نخواهد بود.

وی بیان کرد: از چهارشنبه بعد از ظهر تا ابتدای هفته‌ بعد جوی پایدار بر استان و خلیج‌ فارس حاکم است و در این مدت غبار محلی، گاهی وزش باد و در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی از پدیده‌های مورد انتظار است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی ابری همراه با غبار محلی، در ارتفاعات همراه با رشد ابر، احتمال بارش پراکنده باران و فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

مساعدی ادامه داد: در مدت یاد شده جهت وزش باد به طور غالب جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

وی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر ‌پیش بینی می‌شود.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد دریا ۰۲:۱۰ و جزر دریا ساعت ۱۱:۰۰ خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان