مدارس تهران فردا سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس تهران سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس تهران فردا سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس تهران سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس تهران فردا سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس تهران سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس تهران سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ به علت آلودگی، بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس تهران فردا سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ اعلام نشده است. 

کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، وضعیت جوی و آب و هوای کشور را برای امروز دوشنبه ۱۳ فروردین ماه و روز طبیعت توضیح داد و گفت: امروز در خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، نیمه شمالی فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، برخی نقاط کرمان و ارتفاعات البرز مرکزی، بارندگی، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ رخ می‌دهد.

به گفته کارشناس هواشناسی، این شرایط فردا سه‌شنبه در نقاط مرکزی کرمان، برخی نقاط فارس، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات مرکزی و دامنه‌های زاگرس رخ می‌دهد و بارش‌ها کماکان تا روزهای پایانی هفته ادامه دارد.

گودرزی برای دو روز آینده در شمال شرق و شرق کشور، وزش بادهای شدید همراه با گردوخاک پیش‌بینی کرد.

وی افزود: بارش‌ها امروز در شمال استان فارس، خراسان رضوی و مناطق مرکزی و ارتفاعات غرب کرمان شدت می‌یابد.

گودرزی تاکید کرد: با توجه به اینکه بارش‌ها می‌تواند در ساعاتی رگباری و تند باشد و منجر به آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها شود، هموطنان و مسافران باید از رودخانه‌ها و مسیل‌ها فاصله بگیرند و از استقرار در مناطق مرتفع و اتراق در حاشیه و بستر رودخانه‌ها خودداری کنند.

وی یادآور شد: اگرچه فردا از شدت بارش‌ها کاسته می‌شود اما در حد هشدار سطح زرد در این مناطق است.

کارشناس هواشناسی برای تهران امروز آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش‌بینی کرد و گفت: این وزش باد کمک می‌کند هوای تهران‌ مطلوب‌تر بماند، بیشینه دما نیز ۱۹ درجه خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان