مدارس کرمانشاه فردا شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس کرمانشاه شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس کرمانشاه فردا شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس کرمانشاه شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس کرمانشاه فردا شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس کرمانشاه شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس کرمانشاه شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس کرمانشاه فردا شنبه اعلام نشده است. 

براساس داده‌های هواشناسی ۲ موج پیاپی ناپایدار بارشی از عصر روز جمعه ۲۵ اسفندماه استان کرمانشاه را در بر می‌گیرد و منجر به وزش باد و بارندگی خواهد شد.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه روز پنجشنبه در این ارتباط به ایرنا توضیح داد که بر اساس بررسی آخرین نقشه های هواشناسی، هوای استان تا بعدازظهر جمعه صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و افزایش ابر پیش بینی می‌شود.

سعید قاسمی افزود: به دنبال این شرایط از اواخر وقت جمعه تا عصر روز شنبه، موج اول از سامانه ای بارشی، جو منطقه را متاثر کرده؛ ضمن کاهش دمای روزانه، در بعضی ساعات سبب تشدید وزش باد، بارندگی و احتمالاً رعدوبرق (بخصوص در نیمه جنوبی استان) خواهد شد.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه در روز یکشنبه موقتاً از شدت ناپایداری کاسته می شود اضافه کرد: موج دوم این سامانه نیز از روز دوشنبه تا پنجشنبه به تناوب سبب بارندگی در سطح استان خواهد شد که پیش بینی می شود بارش در روز سه‌شنبه نمود بیشتری داشته باشد.

قاسمی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته کوزران با پنج درجه زیر صفر و سومار با ۲۳ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان بودند.

وی ادامه داد: در همین مدت دمای هوای در کرمانشاه نیز بین یک درجه زیر صفر و ۱۶ درجه بالای صفر در نوسان بود.

در حال حاضر در سطح استان ۱۲ ایستگاه سینوپتیک، یک ایستگاه فرودگاهی و جوبالا، ۱۲ ایستگاه خودکار، یک ایستگاه تحقیقات کشاورزی، ۹۲ ایستگاه باران سنجی، چهار ایستگاه اقلیم شناسی، یک ایستگاه رادار هواشناسی، ۱۶ ایستگاه تبخیر سنجی و ۱۰ تشعشع سنجی دیجیتال در حال فعالیت است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان